Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...new-away-strip

    Gostujuci dresovi za iducu sezonu.

    Spoiler




    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      Au bas su mocni... Mislio sam da Warrior nece toliko dobro odraditi kao prethodnici, ali su me debelo razuverili. Jos samo da vidimo treci, valjda nije onaj ljubicasti...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Dresovi kidaju koliko su dobri Jedva cekam sledecu utakmicu

        Comment


        • LFC Warriors
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Odlicni su,lepsi su mi nego prva garnitura

            Comment


            • Mirror objavio da će Liverpul dobiti za Kuyta 2.7 miliona £, dok je Sky Sports objavio da će dobiti 1. Kome sad vjerovati.

              Sve više počinju špekulacije oko pojačanja. Jedna od tih:

              Brendan Rodgers interested in signing Giovani dos Santos from Spurs. Rodgers tried to sign the player for Swansea.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...new-away-strip

                Gostujuci dresovi za iducu sezonu.

                Spoiler




                Samo da dodam golmanski:



                A ovdje se vidi sva njegova ljepota :

                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Dirku sve najbolje u Feneru, pravi ratnik i borac. Hat-trick Mancesteru je za mene dovoljan da ga pamtim cio zivot. YNWA majstore.

                  Dres moze da prodje, mozda je moglo i bez ovog sivog na vrhu, ali ni ovako nije lose. Zna li se kad izlazi 3rd kit?


                  Sami Hyypiä @Sami_Hyypia
                  Good luck to Brendan Rodgers, I remember at Anfield when we played Chelsea he asked for my shirt. Great person and great manager.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Originally posted by Merlin View Post
                    Mirror objavio da će Liverpul dobiti za Kuyta 2.7 miliona £, dok je Sky Sports objavio da će dobiti 1. Kome sad vjerovati.

                    Sve više počinju špekulacije oko pojačanja. Jedna od tih:
                    Dobili smo 880.000 £ ili 1m evra, pise i na Sky-u, a imas i na transfermarket, oni ne grese kad su transferi u pitanju...

                    Kakav je gol Dos Santos sinoc dao protiv Brazila... Standardan reprezentativac Meksika, dobar i zaboravljen talenat, i verovatno bi za sicu dosao, ali se decko nije proslavio na pozajmicama, prilicno mu je slaba statistika, tako da sam opet pomalo skeptican u vezi njega...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Dobili smo 880.000 £ ili 1m evra, pise i na Sky-u, a imas i na transfermarket, oni ne grese kad su transferi u pitanju...

                      Kakav je gol Dos Santos sinoc dao protiv Brazila... Standardan reprezentativac Meksika, dobar i zaboravljen talenat, i verovatno bi za sicu dosao, ali se decko nije proslavio na pozajmicama, prilicno mu je slaba statistika, tako da sam opet pomalo skeptican u vezi njega...
                      Downing je imao bolju statistiku pa smo vidjeli kako je prosao. Ne mora to nista znaciti. A bas je steta sto on propada, zna momak mnogo toga o fudbalu. Ne bi vas uopste mnogo kostao, a mogao bi biti od velike koristi.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Downing je imao bolju statistiku pa smo vidjeli kako je prosao. Ne mora to nista znaciti. A bas je steta sto on propada, zna momak mnogo toga o fudbalu. Ne bi vas uopste mnogo kostao, a mogao bi biti od velike koristi.
                        Pa da, ali smo Stjuarta platili 20m, i ocekivanja su bila mnogo veca.
                        Sa druge strane Dos Santos moze doci za 5m, i po meni bio bi to sjajan potez, ali sam opet pomalo skeptican. Mada, cinjenica da Rednap nije puno racunao na njega, samo 13 meceva ove sezone... Ali svakako da je mali opasan igrac, i bio bi od velike koristi, pa mogu da se usudim da kazem da bi dogurao sigurno do prve postave.
                        Jbg sa ovako ogranicenim budzetom, mora se pazljivo kupovati, svaki dinar je sada bitan...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Pa da, ali smo Stjuarta platili 20m, i ocekivanja su bila mnogo veca.
                          Sa druge strane Dos Santos moze doci za 5m, i po meni bio bi to sjajan potez, ali sam opet pomalo skeptican. Mada, cinjenica da Rednap nije puno racunao na njega, samo 13 meceva ove sezone... Ali svakako da je mali opasan igrac, i bio bi od velike koristi, pa mogu da se usudim da kazem da bi dogurao sigurno do prve postave.
                          Jbg sa ovako ogranicenim budzetom, mora se pazljivo kupovati, svaki dinar je sada bitan...
                          Mora da je to u pitanju.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Daj Djovanija za sicu, mozda i najtalentovanije inside krilo na svetu koje igra levom nogom. Nece nikad biti ono sto je mogao ali kod nas bi opusteno mogao da pokaze sta zna i da napravi veliki pomak u karijeri. Ume zajedno sa jos jednim centralnim odlicno da organizuje igru a i da pravi slalome po odbranama.

                            Bio bi to veliki rizik ali ko ne rizikuje taj ne dobija.
                            sigpic

                            Comment


                            • A i Omar Momani je pozdravio Kajta i njegov odlazak iz PL...

                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Recimo da je tacna ona informacija da cemo imati 30 miliona plus sto zaradimo od prodaje igraca,ovako bih ja to uradio:

                                Prodao:Cole,Maxi,Aquilani,Spearing,Wilson plus neke igrace iz rezervih bi otpustio jos.Na njima petorici se moze zaraditi makar 10 do 15 miliona.

                                Kupio: Diame (dzabe),Affelay (6-7 miliona),Sigurdsson (6-7 miliona) Dos Santos ili Moses (nijedan od njih ne bi kostao preko 10 miliona,a Dos Santos mozda nekih 6-7 miliona) i mozda De Jong-a koji ne kosta sigurno vise od 15 miliona.Sa ovim ne bi potrosili vise od 30 miliona,a imali bi otprilike ovakav sastav:

                                Reina,Johnson,Skrtel,Agger,Enrique,Lucas,Gerrard,S igurdsson,Affelay,Suarez,Carroll,a tu bi u ekipi jos bili: Doni,Kelly,Coates,Henderson,Downing,Dos Santos (Moses) i De Jong,Diame,Sterling,Bellamy,Adam,Suso,Shelvey,Flan agan,Carragher.To je 26 igraca i po meni poprilicno dobar sastav i klupa.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X