Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma sumnjam da je to Borini. Niste vi spali na to da se radujete igracu kao sto je Borini. Ako biste ostali na ovim pojacanjima i doveli eventualno Dempseyja, mislim da bi sanse za TOP4 ostale iste kao i prosle godine. I ja kontam da je Ramirez/Mertens neko ko bi mogao doci. Svejedno se mora dovesti jedan kvalitetan igrac.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Slazem se s Mumijem,pricamo o Liverpool-u i njegovim navijacima,nije bas Borinni toliko dobar da se svi vesele,realno
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Ma sumnjam da je to Borini. Niste vi spali na to da se radujete igracu kao sto je Borini. Ako biste ostali na ovim pojacanjima i doveli eventualno Dempseyja, mislim da bi sanse za TOP4 ostale iste kao i prosle godine. I ja kontam da je Ramirez/Mertens neko ko bi mogao doci. Svejedno se mora dovesti jedan kvalitetan igrac.
        Nazalost spali smo na to i radujemo se Boriniju ali to je ok jer je odlican igrac i trebalo bi da bude znacajno pojacanje. A izgleda da su propali dogovori za tog nekog igraca, eventualno se otegli.

        Ne bi ostale iste jer tesko je da mozemo ponovo toliko toga da promasimo, pola toga da smo pogodili bili bismo 3. ili 4. ali sta je tu je.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Nazalost spali smo na to i radujemo se Boriniju ali to je ok jer je odlican igrac i trebalo bi da bude znacajno pojacanje. A izgleda da su propali dogovori za tog nekog igraca, eventualno se otegli.

          Ne bi ostale iste jer tesko je da mozemo ponovo toliko toga da promasimo, pola toga da smo pogodili bili bismo 3. ili 4. ali sta je tu je.
          Momak koji zna uvaljati loptu u gol kada se nadje u gol sansi i koji ne pravi razliku na terenu nije odlican igrac. Daleko je on jos od toga da bude odlican igrac, znas i sam kakvi su igraci u toj kategoriji. Borini je pristojan igrac koji bi mozda mogao postati odlican jer ima talenat, ali nije neko ko ce vam sigurno dati ucesce u LS. Mora doci neko bolji od ovog pojacanja. Jos ce potrajati prelazni rok, ne bih ja bio siguran da je Brendan odustao.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Momak koji zna uvaljati loptu u gol kada se nadje u gol sansi i koji ne pravi razliku na terenu nije odlican igrac. Daleko je on jos od toga da bude odlican igrac, znas i sam kakvi su igraci u toj kategoriji. Borini je pristojan igrac koji bi mozda mogao postati odlican jer ima talenat, ali nije neko ko ce vam sigurno dati ucesce u LS. Mora doci neko bolji od ovog pojacanja. Jos ce potrajati prelazni rok, ne bih ja bio siguran da je Brendan odustao.
            Borini je odlican finisher ali to nije jedino sto radi.

            A klasican finisher moze biti odlican igrac itekako.
            sigpic

            Comment


            • Borini je igrac koji nije za veci kompliment od "dobar", necemo se zajebavati sada. Ako je Borini odlican igrac, onda je i Moses odlican sto je apsurd. Obojica zasad samo dobri igrac i nista vise. Cak nema ni podatak koji bi ga svrstao medju odlicne jer u 24 nastupa zabiti 9 golova nije nesto vrijedno posebne paznje. Medju odlicne igrace spada recimo Sahin. Borini mora jos znoja proliti da bi bio svrstavan medju takve.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Borini je igrac koji nije za veci kompliment od "dobar", necemo se zajebavati sada. Ako je Borini odlican igrac, onda je i Moses odlican sto je apsurd. Obojica zasad samo dobri igrac i nista vise. Cak nema ni podatak koji bi ga svrstao medju odlicne jer u 24 nastupa zabiti 9 golova nije nesto vrijedno posebne paznje. Medju odlicne igrace spada recimo Sahin. Borini mora jos znoja proliti da bi bio svrstavan medju takve.
                Mogao je i vise da da samo je Enrike tamo cirkus napravio tako da je i ovo dobro.

                Pokazace uostalom, necu da se raspravljam. Smatram da je pravo pojacanje jer nam treba igrac tog profila a on sa svojom realizacijom + dobro pracenje igre i solidan pregled moze mnogo doprineti.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Mogao je i vise da da samo je Enrike tamo cirkus napravio tako da je i ovo dobro.

                  Pokazace uostalom, necu da se raspravljam. Smatram da je pravo pojacanje jer nam treba igrac tog profila a on sa svojom realizacijom + dobro pracenje igre i solidan pregled moze mnogo doprineti.
                  Dobro ali ne i odlicno.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Borini jeste vrlo dobar igrač, al' svrstavat' ga u koš sa najboljima djeluje komično. icon_mrgreen.gif

                    Fabia vrlo dobro znam još iz omladinskog pogona Chelsea, te mi je žao što momak nije dobio priliku da se dokaže. Istina, konkurencija je bila isuviše jaka za jednog tinejdžera kao što je Borini. Nakon toga je išao na kaljenje u Swansea, a nakon toga i u Calcio gdje se zapravo i čulo za njega (postigao nekoliko vrlo važnih pogodaka u dresu Rome ; tačnije 9).
                    Nakon ovoga moram reći kako ima impresivnu statistiku, al' ipak ne možemo o njemu govoriti u visokim epitetima (veliki talenat ; odličan napadač) jer je on još daleko od toga, te treba još mnogo toga dokazati kako bi ova tvrdnja bila tačna.

                    Comment


                    • Fulam hoce razmenu Dempsi za Carli Adama.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Originally posted by mareliverpool View Post
                        Fulam hoce razmenu Dempsi za Carli Adama.
                        Prihvatljivo .. Govorim u svoje ime..

                        Comment


                        • Originally posted by KERSDRS View Post
                          Prihvatljivo .. Govorim u svoje ime..
                          Takodje, 3-4 miliona plus Adam za Dempsija bi bilo ok.

                          Sto se tice Borinija nije on jos odlican igrac, za sada samo dobar mladi igrac koji bi mogao postati odlican, ali vidjecemo kako ce ici.

                          http://www.people.co.uk/sport/footba...2039-23911383/

                          Uf, Delofeu je odlicno krilo gledao sam ga na EP, samo malo sebican ponekad, legao bi nam samo tako.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Originally posted by mareliverpool View Post
                            Fulam hoce razmenu Dempsi za Carli Adama.


                            To je to izgleda.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Jebo ih Dempsi, izgleda prave tim za Ligu Evrope.

                              Borini je odlican za svoje godine, mozda je tako najbolje izraziti se. Uglavnom, pravo pojacanje i profil igraca kakav nam je bio potreban. Za to kapa dole a ovo za Dempsija je stvarno komedija.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne znam, mozda je Dempsey vise zelja vlasnika, bio bi dobar marketinski potez za Americko trziste, ali ako misle za igraca koji ima 29 godina iz prosjecnog kluba da daju 10m funti, onda su stvarno prsli.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X