Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Liverpool have had a £14million bid for PSV's Dries Mertens accepted. He's playing his last game right now.
    Čini mi se da se ovaj igrač već jednom dovodio u vezu sa Liverpulom. U prošloj sezoni za PSV u 49 utakmica imao 27 golova i 24 asistencije. Čak se spominje da je poslana ponuda za duo Kevin Strootman i Dries Mertens, a cijena bi bila 27 miliona £. Naravno ovo su sve nagađanja i tračevi, da li će šta od ovoga biti vidjećemo.

    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Ovo ako je istina, ja ne znam stvarno, obozavam igraca, bio bi fantasticno pojacanje, fantasticno... Neko ga je na forumu vec nazvao Hazard 2.0...
      Igrac koji ima strasan sut, fantasticno izvodi prekide, brz, sjajan tehnicar, mislim da bolje nikako nismo mogli...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Bog zna koga cemo dovesti,dosad se spominjalo makar 50 imena.Najmanje nam trebaju jos dva krila i jedan igrac sredine terena.

        I nek prodaju Downing-a,Henderson-a,Adam-a zaboli me samo nek Carroll-a ne diraju,a izgleda da je Rodgers upravo to i zamislio
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          Bog zna koga cemo dovesti,dosad se spominjalo makar 50 imena.Najmanje nam trebaju jos dva krila i jedan igrac sredine terena.

          I nek prodaju Downing-a,Henderson-a,Adam-a zaboli me samo nek Carroll-a ne diraju,a izgleda da je Rodgers upravo to i zamislio
          AK,Adam tebi nije pojacanje,on ti prosjecan igrac,e u sta ti gledas ja ne znam...pola godine ti je trebalo da promijenis misljenje,e moj Dzo nikad covjeka od tebe
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Kerol ostaje, ali da li je moguce da ce VOlkot da dodje? Nikad nisam imao neko misljenje o tom igracu..

            Comment


            • Originally posted by KERSDRS View Post
              Kerol ostaje, ali da li je moguce da ce VOlkot da dodje? Nikad nisam imao neko misljenje o tom igracu..
              +1

              1D igrac. Nema centarsut, nema dribling samo sto je brz, neka njega u Arsenalu.




              Genijalno...
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Wolcott je veliki navijac Liverpool-a koliko se ja sjecam,ali da je 1D igrac potpuno se slazem,na Bosh-ovu konstataciju dodajem i da ne zna bas ni lijevu nogu da koristi,ogranicen fudbaler skroz,od sjaja do ocaja,nema sredine kod njega...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Svejedno, sjajno bi legao Liverpulu koji je toliko tanak da bi Theo bio jedan od najboljih igraca. Moras uzimati sve sto mozes da bi se poboljsavao, uzimas sve bolje i bolje mora od necega da se pocne. Mada apsurdno je pricati o Liverpulu kao ozbiljnom klubu dok god ne dobije otkaz najsmesniji direktor fudbala otkada je ta pozicija izmisljena.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Svejedno, sjajno bi legao Liverpulu koji je toliko tanak da bi Theo bio jedan od najboljih igraca. Moras uzimati sve sto mozes da bi se poboljsavao, uzimas sve bolje i bolje mora od necega da se pocne. Mada apsurdno je pricati o Liverpulu kao ozbiljnom klubu dok god ne dobije otkaz najsmesniji direktor fudbala otkada je ta pozicija izmisljena.
                    Jel pricas o Damien-u Comolli-u,pa zar on nije dobio otkaz,ili sam ja to nesto pomijesao...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Jel pricas o Damien-u Comolli-u,pa zar on nije dobio otkaz,ili sam ja to nesto pomijesao...
                      Sad sam guglovao, nisam znao da su ga otpustili. To stvarno moze da znaci povratak Liverpula na mesto koje mu pripada. Ja bih tom coveku zabranio ulaz u grad dozivotno i deci njegovoj isto.

                      Comment


                      • Otpusten je covek odavno, Rodzersu su date odresene ruke i on ima punu kontrolu nad transferima, dakle nema sportskog direktora, bar ne funkcija na kojoj je Komoli bio...
                        Volkot je ogranicen igrac, i ne treba dalje pricati. Pogotovo kada sam video da se pominje cena od 19m evra, strasno... Kada se vec Mertens povezuje sa nama, nadam se da ce on doci, kompletan krilni igrac.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Prema sinoćnjim izvješćima Walcott i nije tako daleko od Liverpoola. Spominjala se cijena od 9 milona £, a za takvu od 19 miliona eura nigdje nisam pročitao. To bi bilo previše i pretjerivanje, Mertens bi onda bio mnogo, mnogo bolje riješenje.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Dobro bi bilo da dodje Mertens, ali izgleda da je lazna ta vijest da smo uputili ponudu. Walcott bi bio skup, pominje se isto neka ponuda od 15m funti sto je po meni previse, jer ulazi u poslednju godinu ugovora.

                            Sta mislite o Joe Allen-u?
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Dobar je Alen, ne bi imao nista protiv da ga dovedemo, igrac koji ima viziju, dobar je tehnicar, odlican igrac, ali ako je njegov dolazak uopste moguc, zbog klauzule, ipak ne mislim da ce Alen zatraziti da ode iz kluba.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Procitah negdje da je to bio samo usmeni dogovor izmedju Brendana i Svonsija, ako klub bude smatrao da je ponuda dobra onda moze da ode u LFC. Ne bi Liverpool Echo bez veze objavio da smo zainteresovani za Allena. Ali evo Ben kaze nista konkretno jos uvijek, kao i za Dempsija - interesovanje postoji, ali jos uvijek nikakva ponuda nije upucena.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X