Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Martinez bi bio dobar naslednik nekoga ko ce da postavi odredjeni sistem, kao i Rodzers, a taman do tada bi stekli jos iskustva i mozda i napravili neke zapazene rezultate. Do tada nam treba ime. A tu vidim jednu realnu opciju, to je Benitez, a druga Don Fabio za kojeg je pitanje koliko sad ima ambicija. Zenit ima taj projekat pa Spaleti nece nigde, a voleo bih njega da vidim. Da je imao samo malo vise para da napravi malo jacu rotaciju u Romi, uzeo bi titulu, mozda i dve + je Inter u tim sezonama bio dosta guran za razliku od Rome, opet srecni Mancini.

    Zasto Spaleti? Jak takticki, Roma igrala tad najlepsi fudbal u Kalcu, Zenit odlicno gura a isto igra dobar fudbal, u Romi davao sansu mladim igracima i radio na tome da postavi sistem, u Zenitu isto ima sistem i kontinuitet, mogao bi mozda da pogura do borbe za titulu jer evidentno ume da vezuje rezultate + zna da pobedi i kad tim igra lose. Izmene dosta dobre pravi.
    sigpic

    Comment


    • De Boer odbio Liverpul iz razloga što ne želi napustiti Ajax i ono što je tamo napravio do sada, želi da id odvede na stare staze slave. Iako on ne bi nikako bio loše riješenje.

      Ja mislim da će AVB ili Martinez preuzeti Liverpul, veliki su izgledi za to. Wigan je dopustio Martinezu da počne pregovore sa Liverpulom tako da neće biti kočenja sa njihove strane.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Ne kazem da je los, samo je drugacije voditi tim koji se bori za opstanak i tim koji hoce da igra LS i da se bori za titulu. Kenny je imao popust kod navijaca, jer je legenda kluba, a od narednog ce se ocekivati odmah dobri rezultati.
        Ma dobro skapirao sam, ali mi ne znamo za sta je Martinez sposoban, a znanje poseduje, prilagodjava se situaciji u kojoj je tim. Tek dok ne das treneru odredjena sredstva i dobar tim ne mozes oceniti za sta je taj menadzer sposoban. Murinjo je samo jedan od primera, kako je od Leirije dosao do Porta itd...
        AVB je druga prica, on je prerano otisao u veliki klub, i to posle samo jedne sezone, iako je ona bila strasna. Zato sam ja i najvise sumnjao da ce bilo sta uraditi sa Celsijem, jednostavno preveliki je pritisak bio na njemu da nadmasi Ancelotija, a on ne samo da nije to uradio, nego je bio mnogo gori.

        Nash, tesko da ce Spaleti mrdati iz Zenita u skorije vreme... Slazem se sa svim sto si rekao, nama treba veliko i dokazano ime, ali pitanje je mozemo li u ovom trenutku naci takvog.
        Dok se ne pojavi neki takav, Martinez mi je prvi izbor, gotivim ga ja odavno, jednostavno covek zna znanje, poseduje iskustvo, veliki je skaut, jedan od najboljih menadzera lige sigurno.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Martinez ide u Boston da prica sa Henrijem.
          sigpic

          Comment


          • Nasi vlasnici ce imati sastanak sa Kapelom, tako da Kapelo je upravo usao u uzi izbor zajedno sa Martinezom i AVB... E ovo sad potpuno menja pricu...

            http://soccernet.espn.go.com/news/st...owners?cc=5739

            Evo Nash, trazio si veliko ime, dobio si ga...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Samo da Don ima motiva da jos radi i da ne bude ravnodusan kao reprezentaciju dok je vodio, kad bi se nekako povampirio onaj covek iz Rome.
              Last edited by Casiraghi; 22-05-12, 12:36.
              sigpic

              Comment


              • Don Fabio? Moze!

                Inace covjek obozava Downinga, tako da ako dodje ne ocekujte prodaju Stjuarta

                Mediji su se bas raspisali za Kapela, mislim da bi bilo odlicno kada bi dosao. Ako ne on, onda Martinez.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Pa Stjuart je kod njega u repki odlicne partije pruzao kad je dobijao sansu, mnogo bolje nego za nas. Mozda bi mogao da izvuce nesto iz njega.

                  On je kraljina zaista, samo ne znam koliko motiva ima i zelje da se jos dokazuje i da radi. Ako bi radio kako zna, bilo bi odlicno, jedino je lose sto Suso opet ne bi video prvog tima a i za Sterlinga bi bio znak pitanja.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sa Kapelom je druga prica... Taj gde je bio, u bilo kojem klubu, nastaje mir i red, i dolaze titule, jednostavno covek je doktor, i sto je najvaznije ne daje nikome da mu se mesa u posao koji radi. Jedini problem sto on nije trener za duze staze, ipak je starija generacija, pa ce se verovatno posle dve-tri godine povuci iz fudbala...

                    Mislim Nash da ce imati motiva, ovo je za njega dobar izazov, da vrati klub na svoje mesto i da donese trofeje, plus, covek je profesionalac, tako da ne treba sumnjati u popularnog Dona...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Odlično što se tiče Kapela, jer je veliki stručnjak on. Rad, red i disciplina, to je potrebno svakom klubu za uspjeh a vjerujem da bi sa njim to došlo.

                      Situacija je trenutno ovakva:


                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Iskreno misleći, mislim da AVB ne bi bio toliko loše riješenje, ko zna, možda nešto učini ? Ali .. još se ne zna !

                        Comment


                        • Originally posted by Géronimo View Post
                          Iskreno misleći, mislim da AVB ne bi bio toliko loše riješenje, ko zna, možda nešto učini ? Ali .. još se ne zna !
                          Ne vredi, bez iskustva je... Prerano je otisao u jaku ligu i sam sebe sjebao. Bio bi lose resenje u ovom trenutku.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Martin Kelly has received a call-up to the England squad for this weekend's friendly in Norway.

                            The Liverpool defender, previously capped at U21 level, has been drafted into the squad by Roy Hodgson ahead of his first game in charge of his country on Saturday in Oslo.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Naletio sam na netu na to da je Martinez bio pozvan na razgovor da bi bio asistent menadžera, što je ovaj odbio jer želi da bude menadžer.
                              Na mjesto Komolija je došao Van Gaal.

                              Zanimljiv članak vezan za AVB-a, vrijedi pogledati/pročitati:

                              http://katecohensoccer.wordpress.com...pool%E2%80%8F/
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Citao sam ja ovo jos i pre vezano za AVB-a, i govorio zasto njegov sistem ne uspeva u Celsiju, ovde je vrlo lepo sve objasnjeno. Zato ga mnogi ne gotive, sto fura isti sistem, i ja ga shvatam, covek je dominirao sa Portoom sa ovom formacijom i taktikom, te nije bilo ni potrebe. Kada je dosao u Celsi, nastavio je sa istim, medjutim nije islo. Malo toga je promenio i posle je usledio otkaz. A sve zato sto nije imao iskustva. On je u prvoj sezoni uzeo tripl-krunu, i to je bio sto bi se reklo, prebrz uspeh. Kao sto rekoh, mlad je, perspektivan, i treba jos da uci, ali zna se da sa ovim njegovim sistemom, i ako ima igrace za to, moze da napravi uspeh.

                                Ako je tacno ovo za Martineza, znaci da ipak ciljamo na veliko ime, ako ce ovaj da bude asistent. Sigurno da Roberto to ne zeli, i stvarno je glupo sto mu nude takvo mesto.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X