Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ufff, AVB ili Martinez ??? Izabrao bi Martineza ne zato sto je bolji trener, nego je dokazan. AVB posle onoga sa Celsijem, treba da ide dalje od PL, pa kad se vrati iskusniji, pametniji, onda nek se vrati. Ali opet, Martinez nikad nije vodio veci klub od Wigana, ne znam moze li se odupreti takvom pritisku.

    Ne znam, nijedan ni drugi ne ulivaju nadu, ali ja cu svakako podrzati bilo ko da dodje na klupi.

    Keni je takodje rekao da se navijaci podrze njegovog naslednika:

    "Hopefully they will support that person as well as they have supported myself, which has been fantastic. The fans will always, always stick with Liverpool Football Club and support the players and the team and the person that is to be the next manager of the club. That's the way these fans have been brought up and that's the way it should continue."

    "For me it's obviously going to be different, not being involved in the way I have been as before. But that doesn't mean I don't want Liverpool to go on now and be really successful. And that's the same for anyone who now comes in to the club. What Liverpool FC deserves and the supporters deserve is far more important than me."
    Legenda ostaje legenda...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • http://www.sportske.net/vest/medjuna...pul-79510.html

      Comment


      • Ipak za sada najbliži klupi je AVB.




        Exactly why he is and forever will be King and a legend at the club!
        "Kenny rejected the severance packages from FSG saying 'use the money to invest in players for the team."
        Legenda, šta reći...
        Last edited by Merlin; 17-05-12, 19:43.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Nije dzaba King,veliki covjek

          Former Barcelona Technical Director Txiki Begiristain has been named as the new Director of Football at Liverpool. - LFC NEWS.

          Izgleda da je Txiki novi sportski direktor kluba.

          http://www1.skysports.com/football/n...target-Roberto

          Vlasnik Wigan-a odobrio Liverpool-u da porazgovara sa Martinez-om,ali prica se da on nece biti jedini trener sa kojim cemo voditi razgovore.Meni se nekako cini da nam je on iduci manager.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Liverpul se mora opasno pojacati jer sa ovim sada timom Spiring, Selvij, Dauning i kompanija nema nikakvih sansi. Pa i mene kao navijaca Junajteda je sramota da gledam da se tako veliki tim kao Liverpul ponizava i da nema apsolutno nikakvu igru. Suarez i Dzerard su igracine... valjda ce i Kerol proraditi sledece sezone. Mozda ga digne i EURO ako se tu dobro pokaze. Ja se nekako nadam da ce on moci nesto da uradi dok nema Runija jer je pravo jak, u Engleskoj su cvrsti stoperi i znaju kako da igraju protiv njega. Dobro i Francuzi imaju jake stopere al Svedjani Boga mi...

            Comment


            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
              Koliko sam ja cuo, covek ce da se povuce iz fudbala...;) To je i hteo posle EP, ali ga ovi oterase.
              Rekao je juče da ima nameru da se još 2 godine bavi trenerskim poslom. Ako ne pronadje angažman onda će se zadovoljiti i poslom komentatora...

              A i izrazio je želju da radi u Engleskoj, mada izgleda da ga Liverpul ne ferma ni malo.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • James Pearce ‏@JamesPearceEcho
                #LFC awaiting response from Swansea after making approach for Brendan Rodgers. Martinez and Rodgers just 2 of names to be spoken to.
                Ne moze se lose nista lose reci ni za jednog ni za drugog,ali mene brine sto nisu vodili jos nijedan ozbiljan klub u karijeri.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • http://www.empireofthekop.com/anfiel...medium=twitter

                  Nevjerovatno. Vrijedi pročitati.

                  Nego koliko informacija u tako malo vremena, koga će na kraju izabrati baš me zanima...
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Prica se da smo u kontaktu sa Pepom Gvardiolom.
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Liverpool ready to offer best pay ( £12m/yr) in the world football, if Pep Guardiola prepared to become manager.


                      Rodgers ne želi u Liverpul.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Vjerujem da svi znate da je Guardiola izjavio da ce se odmoriti godinu dana od svega, pa da ce onda odluciti gdje ce nastaviti svoju karijeru. Jedino ako se ne predomisli sada...
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Mislim da su ovo za Pepa mediji izvukli iz konteksta a i možda su namerno sve izmislili. Agent Luisa Suareza je Pepov brat, Pere Gvardiola, i onda su kao nešto povezali...

                          I to po njima Liverpul bi imao najplaćenijeg trenera na svetu!?
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Kao sto su Mumi i Krle, ovo ne moze da bude tacno.
                            Pep je vec rekao novinarskoj stampi da ce se odmoriti od fudbala neko vreme. A ova plata koja se pominje...

                            Drugo, ja sam vise za Martineza, jer je pre svega odlican skaut, pa onda i sjajan trener. Poseduje znanje i odredjeno iskustvo, jedina stvar je, dal moze da izdrzi pritisak kakav ga ceka ako dodje na mesto menadzera, jer ce svi ocekivati od njega neko cudo. Rodzers je ok, ali on je tek odigrao jednu PL sezonu, a koliko sam cuo, ne planira da ide iz Svonsija.
                            Klop, mislim treba li da komentarisem ???

                            Kapelo moze biti realna opcija, realno covek je priznati svetski trener, ali otom potom. Za sada najvece sanse dajem Martinezu.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                              Kao sto su Mumi i Krle, ovo ne moze da bude tacno.
                              Pep je vec rekao novinarskoj stampi da ce se odmoriti od fudbala neko vreme. A ova plata koja se pominje...

                              Drugo, ja sam vise za Martineza, jer je pre svega odlican skaut, pa onda i sjajan trener. Poseduje znanje i odredjeno iskustvo, jedina stvar je, dal moze da izdrzi pritisak kakav ga ceka ako dodje na mesto menadzera, jer ce svi ocekivati od njega neko cudo. Rodzers je ok, ali on je tek odigrao jednu PL sezonu, a koliko sam cuo, ne planira da ide iz Svonsija.
                              Klop, mislim treba li da komentarisem ???

                              Kapelo moze biti realna opcija, realno covek je priznati svetski trener, ali otom potom. Za sada najvece sanse dajem Martinezu.
                              +1

                              Potpis od rijeci do rijeci. Martinez bi bio veliki rizik, ali mislim da je covjek odlican strateg plus ne igra bunker. Benitez se skoro nigdje vise ne pominje i rekao sam vec da nisam za njegov povratak.
                              Kapelo je dobra opcija, ne bi gledali neki sexy fudbal, ali vjerujem da bi rezultat bio tu. Inace, nasi traze dugorocno resenje na klupi, bar je tako rekao Ayre, neko ko ce tu biti 5-6 godina, tako da Kapelo u startu otpada.
                              Sto se tice Guardiole i ove njegove plate, to je klasicna novinarska izmisljotina, svi znamo da ne postoje sanse da mu nasi plate 12 miliona po sezoni.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment




                              • Xabi Alonso ‏@XabiAlonso
                                With the Skipper
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X