Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste da je Gomel, ali dugo nisam uzivao u igri Liverpula kao sinoc, stvarno odlicno izdanje, naravno nije moglo bez dvije stative.
    Fizicka sprema je na veoma dobrom nivou, mislim da bi Glen mogao tri utakmice zaredom da odigra, nikad ga nisam vidio ovako spremnog, Suarez nije stao cijelu utakmicu, a presing je bio fantastican, to je ono sto smo jako malo gledali kod Kenija, dobra igra bez lopte. U pojedinim momentima linija odbrane je bila veoma visoko, bilo je pokusaja Gomela da dubinskim loptama ugroze nas gol, ali je odbrana bila dosta dobra. Enrique konacno odigrao odlicnu utakmicu, prvu posle 100 godina. Borini je bio sjajan na debiju na Anfield-u, igrao je krilnog spica uglavnom, mislim da mu to nije prava pozicija, ali Brendan valjda zna bolje od mene. Dzerard isto jako dobar, odlicna saradnja sa Borinijem i pogotovo Suarezom, konacno da vidim Dzerarda blize golu, nadam se da ce ostati na toj poziciji. Shelvey je slabo odigrao, valjda je imao samo los dan, ali opet je bio jako borben. Glendinho opet pokazao kakav je majstor, kakav volej
    Lucas odigrao 85 minuta, veoma dobra utakmica za njega, polako se vraca u staru formu.


    Kop chanting "Danny going nowhere" #LFC
    A pjevalo se i: ''There's only one Danny Agger''. Dace Bog da ostane u klubu.

    Meanwhile, asked about Daniel Agger the manager said: "There's nothing new to add. He's very important for me. I like to have a playmaker at the back. With Daniel, this is his game - building from behind, stepping out with the ball and making passes and you see his commitment to the cause.

    "For me there's no update because we don't want to sell him. He's a player who is very important for me and it will remain that way."

    Gerrard: "If you ask me, I don't want Daniel to leave.. The fans love him and we need to keep our best players.. But, its upto the owners..."
    Malo me zabrinulo ovo: ''its upto the owners'' , valjda ga vlasnici nece prodati.

    U nedelju protiv Leverkuzena, vidjecemo kakva ce igra biti, ocekujem da par klinaca dobije sansu.
    Last edited by The Admiral; 10-08-12, 09:50.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Izbeci Maritimo izvuci Harts.

      Comment


      • Ma favoriti smo protiv svih protivnika. Svetogrdje je stavljati Liverpool i Partizan u istu grupu,al sta je tu je.
        Drago mi je da je Borini dao gol. Kada bi Carroll igrao vise bilo bi odlicno. Nismo valjda ludi prodati Agera sada?! Ako tu uradimo izbusice nas u PL.
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Originally posted by Liverpool FC View Post
          Ma favoriti smo protiv svih protivnika. Svetogrdje je stavljati Liverpool i Partizan u istu grupu,al sta je tu je.
          Drago mi je da je Borini dao gol. Kada bi Carroll igrao vise bilo bi odlicno. Nismo valjda ludi prodati Agera sada?! Ako tu uradimo izbusice nas u PL.
          Aj mi reci sta toliko cenis kod Kerola? CIsto bezveze pitam, ja njega ne vidim u ovom sistemu.

          Comment


          • Najvise cenim borbenost.vidi se da voli klub,sjajan je u skoku,a verovatno je igrac koji je najvise napredovao u prolecnom delu sezone. Iz utakmice u utakmicu je bio sve bolji. Pokazao da moze da da i dobar pas. Sta fali da Suarez i Borini igraju krilne napadace,a Carroll spica razbijaca. Onda ne bi morao da se izvlaci na stranu toliko,i bio bi mnogo opasniji po gol protivnika.
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Originally posted by Liverpool FC View Post
              Najvise cenim borbenost.vidi se da voli klub,sjajan je u skoku,a verovatno je igrac koji je najvise napredovao u prolecnom delu sezone. Iz utakmice u utakmicu je bio sve bolji. Pokazao da moze da da i dobar pas. Sta fali da Suarez i Borini igraju krilne napadace,a Carroll spica razbijaca. Onda ne bi morao da se izvlaci na stranu toliko,i bio bi mnogo opasniji po gol protivnika.
              Ne znam, ja njega iskreno ne volim, suvise je spor za mene, ali ne kazem da se ne bi uklopio, mozda si upravu, videcemo.;)

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                Zar se nije spominjao neko vreme Mertens u vezi sa Liverpulom? Sta bi od toga?
                Nijedan od nasih insajdera ga nije pomenuo, samo par sajtova. Licno bih voleo da je drugacije.
                sigpic

                Comment


                • Igramo u PO za LE protiv HOM-a iz Skotske, prvi mec tamo. Trebalo bi rutinski da bude.
                  sigpic

                  Comment


                  • Dobar zreb.
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Adam bre deep lying play, Pirlo iz Loh Nesa.

                      Nego pusti ti brate snove pricaj ti meni o ovome veceras kako je izgledalo, mada ako mi ovima kuci u najjacem sastavu damo 3 ne znam kako cemo u 2. i 3. kolu Sitiju i Arsenalu neki dati + imas VBA gostovanje na pocetku a Klark zna ove igrace u dusu, osim Borinija naravno.


                      Rekao ti je sve Bosh, pre svega, nikad bolja igra bez lopte igraca, sjajno su se kretali, znas ono, pas i picis ka golu , dosta utrcavanja u prostor, sto Bosh kaze, ono sto nismo videli kod Kenija gde su svi uglavnom stojali kao kipovi kada nemaju loptu, ovo je nesto drugo, nesto novo u nasoj igri, nesto sto mi se itekako svidja. Svi bili sjajni sem Dauninga naravno i Selvija, koji se nije snasao u roli DLP. Borini sjajan na debiju.

                      Igraci se uigravaju u sistem polako, ali fale barem jos dva igraca u prvoj. Alen je dosao, i on ce biti taj prvi, a drugi jeste taj krilni igrac. Mogli smo mi i pet komada da damo, nisu se previse forsirali, ali su opet priredili show. Bez obzira na Gomel koliko je slaba ekipa, igrali su bunker, takvima je uvek tesko zabiti vise golova, videces da ce ove sezone LFC-u biti mnogo lakse sa ekipama koje igraju otvoren fudbal, kao Siti i Arsenal.

                      Posle onolikog pesimizma, vraca mi se optimizam.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Nije to bila DLP uloga nego BTB uloga a Selvi je jednostavno imao los dan, videli smo na pripremama protiv ozbiljnih ekipa kao sto su Roma i Totehnem kakav je veznjak i za sta je sposoban. Ostaje da to potvrdi vremenom.

                        Videcemo, jedno krilo mora da dodje i Alen bas dobro da se uigra sa ovima ako ce vec igrati prvu pa onda mozda i mozemo da se borimo za 4. mesto.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Nije to bila DLP uloga nego BTB uloga a Selvi je jednostavno imao los dan, videli smo na pripremama protiv ozbiljnih ekipa kao sto su Roma i Totehnem kakav je veznjak i za sta je sposoban. Ostaje da to potvrdi vremenom.
                          Sta znam, izgledao je vise kao DLP, moras biti pokretan za BTB, da te ima svuda po terenu, on to sinoc nije pokazao, ali naravno, talentovan je do zla, spreman, pokazao je poprilican skill na pripremama. Ja i dalje tvrdim da bi on ubijao na AMC, to je njegova prirodna pozicija, ali dok ne ode Stivi, moze da bude samo back up. Alen je mnogo vise fit od Selvija, nizak, brz, sjajan tehnicar, mobilan, odlican na obe strane, tako da ja ocekujem od Alena velike stvari.
                          Verujem u njega pre svega jer je i na OI odigrao sjajno, bio je jedan od najboljih u timu, videcemo ga u crvenom dresu kako ce izgledati.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Videcemo ga vremenom, moje je misljenje da moze i povucenije i ofanzivnije i da je ono juce bio los dan. Kod nas se pokazao u obe varijante za sada za to malo sto je dobio sansu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Evo i OM se setio Liverpoola.

                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Dzerard nije pozvan za reprezentaciju

                                Hvala Woy
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X