Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.bild.de/sport/fussball/sc...5502.bild.html
    Kakav je,nisam upoznat sa njegovim kvalitetima?

    Comment


    • Originally posted by Freshman View Post
      Kaze Paul Joyce Wijnaldum za 25m done deal.

      A takodje se spominje i Amavi, to bi bilo bas ono pojacanje u stilu Kloppa, vrlo vrlo dobar levi bek, rekao bih fantastican, a ispod radara zbog vec poznatih partija Aston Ville.

      Ovaj deal za Allena me ne cudi, ali ce me jako zacuditi da sa ovom ekipom Klopp udje u ligu, mora tu jos jedan veznjak doci nema sile, jos Lucas navodno povredjen a i on treba da ide.
      Dobro je počeo prošlu sezonu, pa je zadobio težu povredu koljena. Bio im je ubjedljivo najbolji igrač. Rekao bih jedan od boljih bekova koji igraju podjednako dobro i odbranu i napad. Ako se oporavio, ne bih se mislio previše, kupio bih ga. A i sigurno mu je cijena mala.
      sigpic

      Comment


      • Meyer je svakako nepotreban.

        23m za Wijnalduma, + 2m u nekim bonusima itd, plata oko 75k sto je smesno realno. Sasvim korektan deal, zivo me zanima gde ce ga Klopp koristiti. Igrao je sve Georginio u PSV, ne bi me cudilo da se snadje dobro na povucenijoj roli, ali njegovi atributi su vise za neke druge role.

        Pada mi na um neka formacija 4-1-4-1 gde ce Firmino i Wijnaldum biti ovi igraci ispred Cana. Protiv slabijih sto da ne proba.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Videh neku objavu za Wijnalduma 30m gotov.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Jeste, to je cijena u eurima valjda.

            sigpic

            Comment


            • Fin posao.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Odlican posao.

                Comment


                • Dobra cena, dobra plata i dobar igrac. Daj sad jos jednog malo defanzivnijeg pleja i sredinu smo obezbedili.

                  Nisam na netu ovih dana... pominje li se sta za levog beka? I sta se desava sto se tice odlazaka?

                  Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Dobra cena, ako bude bio u 11, ako bude bio rotacija, 30miliona je previse. Po navijacima Njuke, mnogo lenj igrac, i vecina je srecna sto odlazi iz kluba, videcemo kako ce sa Kloppom da saradjuje.

                    Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ja bih ga uzeo kod nas. Lagano. Ali dobro to sam ja.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Pa paklen je igrac, ali bice steta da neko od Manea, Kutinja, Firmina sedi na klupi, ipak su mi oni ispred Georginia. Mozda Klopp pravi od njega novog Seedorfa/Davidsa.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Vidim da prodajemo Smitha Bornmautu za 6 miliona + neke klauzule. Odlican posao. Lepe pare, nisam ocekivao toliko. A i on ce dobiti vise prostora za igru.

                            Da li ovo znaci da je novi levi bek na pomolu? Smith je bio zamena za Morena.

                            Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Wijnaldum...

                              On my debut at Feyenoord nine years ago, I had No.5," he told the club's website. "I started with [that number] because all the other numbers were already taken.

                              "It went well for a few games but when I went to PSV I had No.10 because they held the No.10 for me.

                              And when I went to England with Newcastle they gave me a choice of a few numbers and the No.5 was free, so I thought I began with that number and
                              it’s a new start in a new country – I will play as a No.5 again and see how it works.

                              "It’s quite a lucky number for me, I feel good with a No.5 and when I came to Liverpool it was also free so I took it.
                              Last edited by Rossonero; 24-07-16, 16:36.

                              Comment


                              • IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X