Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako god se njih dvojica ne slazu morali bi poceti.Njih dvojica su slicni igraci jer obadvojica moraju biti voda na terenu, kako ih Kenny pusta sve vise zajedno njih dvojica se vise slazu.Mislim da bi se trebali strpiti sa njima dvojicom i pustiti ih protiv Cardiffa.

    Ponavljam, sto vise igraju zajedno postaju bolji tandem, jos je sada i Andynator proradio, a tu je i Luis.
    Samo ovako trebamo nastaviti i mogli bi smo osvojiti dva kupa i uci u ligu prvaka
    Last edited by King Kenny; 21-02-12, 08:58.
    1977 1978 1981 1984 2005

    You'll Never Walk Alone

    Comment


    • Daily Fail jos jednom briljira u pokusaju medijskog unistavanja nasih igraca, e nema sad kad je Keni tu.

      Pazite naslov i onda procitajte tekst. Nigde Endi to nije izjavio.

      http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...m-striker.html
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Daily Fail jos jednom briljira u pokusaju medijskog unistavanja nasih igraca, e nema sad kad je Keni tu.

        Pazite naslov i onda procitajte tekst. Nigde Endi to nije izjavio.

        http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...m-striker.html
        Pa Daily Fail u Britaniji ima reputaciju kao neki Skandal ili slicna sranja kod nas,tako da ovakve tekstove ne treba uzimati za ozbiljno.Klub je zabranio novinarima ovog smeca od novina da dolaze na konferencije za stampu jos od onog uzasnog naslova o Suarezu prije par mjeseci...
        Last edited by The Admiral; 21-02-12, 16:08.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Ma ja taj fail nikada ne uzimam za ozbiljno niti ću ikada. Kao što reče @c-bosh na nivou Skandala su.

          Agger će biti spreman za meč protiv Cardiffa. Joj na kakvim će mukama Dalglish biti pri odabiru prvih 11... Sada je tu i Bellamy, Kuyt je svakako čovjek za ovakve velike utakmice, bit će mu zaista teško odabrati prvih 11, ali opet to je u jednu ruku dobro što imamo širinu u igračkom kadru.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Rezerve igraju mini derbi protiv Evertona u 15:00

            Ako neko zeli da gleda bice ovdje http://www.firstrowsports.eu/watch/1...ol-vs-everton-[reserves].html
            http://www.vipbox.tv/watch/36253/1/l...am-online.html

            Btw:

            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Po meni bi trebali igrati nasu uobicajnu formaciju 4-3-3 protiv Cardiffa sa Suarezom i Bellamyem kao krilni napadaci i Carollom u spicu.Drugih dilema nema, Spearing povuceniji, kreatori Adam i Gerrard, za ostalo se zna.Nista ne trebamo eksperimentisati.Samo pustiti najaci sastav i ne opustiti se.

              Samo se sjetite prosle godine kako je Arsenal bio porazen u finalu.To vam dovoljno govori.
              Last edited by King Kenny; 21-02-12, 14:40.
              1977 1978 1981 1984 2005

              You'll Never Walk Alone

              Comment


              • Poluvrijeme rezervi 0:0 sa sada.Sterling i Eccleston su imali stopostotne sanse ali je golman Haneman odbranio.
                Suso i Sterling prave razliku za sada,Suso je imao strasan prodor u kojem je izlomio kicmu trojici Evertonovih defanzivaca,Sterling takodje jako dobar za sada iako ga udvajaju defanzivci Evertona.Robinson jede Kolemana po lijevoj strani,Flanagan jako dobar,a kapiten Wisdom objasnjava kao i uvijek.
                Dosta jaka ekipa Evertona u kojoj igraju par prvotimaca kao sto su Koleman,stogodisnji stoper David Weir,Barkley,Velios...

                Inace utakmicu prate Carragher,Stevie G i Fowler

                Edit:1:1 na kraju,Everton je poveo golom Veliosa nakon sjajnog centarsuta Colemana,a mi smo izjednacili golom Sterlinga nakon odlicnog prodora danas fantasticnog Eccleston-a.Suso se izgubio u drugom poluvremenu iako je imao par dobrih poteza,u nastavku je usao Ngoo koji je donio vise loseg nego dobrog u nasoj igri.
                Kod nas bih izdvojio Sterlinga koji je imao nekoliko sjajnih prodora i vrhunskih poteza postigao je i gol,u drugom poluvremenu presao na desnu stranu i tu se fino snasao,takodje Nathan Eccleston je bio sjajan danas,fantasticni driblinzi i prodori vjerovatno najbolji nas igrac danas.
                Tandem Coady-Roberts na sredini je odigrao jezivo,pogotovo Roberts koji je dosta grijesio danas.
                U odbrani svi dobri,Wisdom odlican bas kao i Sama,a bekovi Flanagan i Robinson u standardno dobrom izdanju.
                Last edited by The Admiral; 21-02-12, 15:59.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Hotel u Indoneziji dobio ime po Dzerardu.
                  sigpic

                  Comment


                  • sg,carra,god.jpg

                    Juce sa utakmice rezervi.Kakvi sefovi


                    cc final.jpg

                    Kad ce vise ova nedelja
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment




                    • Igrac od kojeg ja ocekujem dosta u buducnosti.Odigrao je najvise utakmica u sezoni uz Reinu i ocigledno je da je kod njega prisutan jos neki strah i da igra u grcu,ali ima taj prvi dodir koji ja nisam vidio kod puno igraca,a uz majstora kakav je Stevie G siguran sam da ce postati kompletan igrac i nosioc sredine terena jednog dana.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • http://sinceliverpoollastwonatrophy.com/

                        Ova stranica odbrojava koliko vremena Liverpool nije osvojio trofej.Ko hoce da ode pred kraj utakmice na stranicu da vidi kako ce se stranica konacno zatvorit
                        Last edited by King Kenny; 22-02-12, 14:22.
                        1977 1978 1981 1984 2005

                        You'll Never Walk Alone

                        Comment


                        • Predugo za ovakav jedan klub.

                          Mislim da sa ovom sezonom zasad trebamo biti zadovoljni.Samo treba pogledati kako je izgledala prosla.Vrlo blizu smo jednog trofeja,u drugom kupu skoro sigurno cemo opet igrati na Wembley-u,u prvenstvu cemo biti bolje plasirani nego prosle sezone,vidi se napredak pod vodstvom King-a i siguran sam da boljeg covjeka za ovaj klub nema.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Napredak se vidi i to u velikoj mjeri. Igramo finale jednog Kupa, u drugom imamo fine šanse za prolazak dalje, pa onda ko zna uz malo sreće možda možemo i do drugog finala. Prvenstvo je malo 'klimavo', jer igramo 'toplo-hladno', ali nadam se da dolaze bolji dani i da napokon izborimo i tu Ligu Prvaka, jer realno sve ispod 4. mjesta za klub kakav je Liverpool i nije baš neki uspjeh. Da su imali pristup igri i u ostalim utakmicama protiv manjih klubova (Swansea, Wigan, Fulham ...) kao protiv Brightona moglo je biti puno bolje stanje na tabeli.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Realno gledano, favoriti smo protiv Kardifa, i ako tu osvojimo trofej, na konju smo, to ce biti veliki boost samopouzdanja, zamislite tek kad bi uzeli i FA, a realno smo medju favoritima, i plus zavrsimo na 4. na kraju, pa sezona ce od prosecne da se pretvori u fantasticnu i nestvarnu... Treba imati vere u igrace, do kraja...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Merlin View Post
                                Napredak se vidi i to u velikoj mjeri. Igramo finale jednog Kupa, u drugom imamo fine šanse za prolazak dalje, pa onda ko zna uz malo sreće možda možemo i do drugog finala. Prvenstvo je malo 'klimavo', jer igramo 'toplo-hladno', ali nadam se da dolaze bolji dani i da napokon izborimo i tu Ligu Prvaka, jer realno sve ispod 4. mjesta za klub kakav je Liverpool i nije baš neki uspjeh. Da su imali pristup igri i u ostalim utakmicama protiv manjih klubova (Swansea, Wigan, Fulham ...) kao protiv Brightona moglo je biti puno bolje stanje na tabeli.

                                Slazem se sve se vise dizemo u zrak.Ako osvojimo Carling kup nema sumnje da ce nam se samopouzdanje podici
                                U FA kupu smo u dosta dobroj situaciji, Celsi i Totenhem se pate, Arsenal i United su ispali, a Kenny je reko da ce posvetiti dosta paznje da osvoji dva kupa.Ako se to desi mislim da cemo imati dosta samopouzdanja i dobit cemo cak i pobjednicki mentalitet, tada nece biti tesko uci u LP.
                                1977 1978 1981 1984 2005

                                You'll Never Walk Alone

                                Comment

                                Working...
                                X