Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by c-bosh View Post
    Ja Sunderland nikako nebi zelio za protivnika,na Anfield-u moze,ali u gostima nikako,izuzetno su opasni sa Martinom Onilom koji pravi cuda sa ovom ekipom,to je danas osjetio Arsenal na svojoj kozi.

    Sutra bi bilo dobro da ostvarimo neku laganu pobjedu za porast samopuzdanja,mada ove sezone tesko da moze bez kidanja zivaca.Ocekujem Suareza od starta jer mu fali utakmica,a i bilo bi dobro da umulja neki gol.Mozda Keni ukaze sansu nekom od klinaca u toku utakmice(u slucaju povoljnog rezultata).Sterling,Wisdom i Coady su trenirali sa prvim timom
    Da, to stoji. Preporodili su se njegovim dolaskom, ali onu današnju ekipu Arsenala bi svako dobio. Opet je bolje dobiti i Sunderland, negoli neugodni Tottehnam, Everton ili možda Chelsea (ako se uspiju plasirati dalje). Od ostalih ne vidim ko bi nam mogao pomrsiti račune. Valjda i u žrijebu budemo imali sreće, ali nevjerujem.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Originally posted by Merlin View Post
      Da, to stoji. Preporodili su se njegovim dolaskom, ali onu današnju ekipu Arsenala bi svako dobio. Opet je bolje dobiti i Sunderland, negoli neugodni Tottehnam, Everton ili možda Chelsea (ako se uspiju plasirati dalje). Od ostalih ne vidim ko bi nam mogao pomrsiti račune. Valjda i u žrijebu budemo imali sreće, ali nevjerujem.
      Samo ne Totenhem,oni nam ne leze nikako.Nego prvo da prodjemo sutra,a za ostalo cemo lako
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Postajemo sila na forumu....

        Dobrodosao Merline, budi sto aktivniji, jer ja trenutno nemam puno vremena, pa sto kaze Bosh, sam vodi monolog ovde...

        Brighton je jedna cvrsta ekipa, nece biti s njima lako, ne smeju se podceniti, sto Keni nece uraditi, zna on s ovakvim ekipama najbolje... Ocekujem lagan prolaz, e sad videcemo...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
          Postajemo sila na forumu....

          Dobrodosao Merline, budi sto aktivniji, jer ja trenutno nemam puno vremena, pa sto kaze Bosh, sam vodi monolog ovde...

          Brighton je jedna cvrsta ekipa, nece biti s njima lako, ne smeju se podceniti, sto Keni nece uraditi, zna on s ovakvim ekipama najbolje... Ocekujem lagan prolaz, e sad videcemo...
          Hehehe da, da. Hvala na dobrodošlici i tebi, a bit ću aktivan sigurno.

          To i ja kažem, zbog toga treba biti oprezan, bez podcjenjivanja, uglavnom bitno je proći pa sa bilo kojim rezultatom.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Agger_banner.jpg

            Ovaj baner ce biti na Wembley-u protiv Kardifa.U cast nasem predatoru
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Originally posted by c-bosh View Post
              [ATTACH=CONFIG]4379[/ATTACH]

              Ovaj baner ce biti na Wembley-u protiv Kardifa.U cast nasem predatoru
              Prejako! Ovo bi moglo i na avatar.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Bilo bi dobro da sutra klinci pokazu sta znaju...vise bi volio da sansu dobiju Sterling i Coady nego da opet tupimo sa Downingom....cinjenica je da Downing i nema srece ove godine al sad je vec kasno za pokusavanje podizanja forme...

                Comment


                • Kapiten u17 reprezentacije Engleske i igrac Portsmuta Sam Magri dolazi na probu,ako zadovolji protiv rezervi Evertona u petak potpisace trajni ugovor

                  Sam Magri is being lined up for a move to Liverpool.

                  The News can reveal that the promising defender will begin a one-week trial with the Merseyside giants from Monday after the Anfield club approached the Blues this week.

                  Magri will play for Liverpool reserves against Everton on Friday night. And if he impresses, negotiations will then take place between Liverpool and Pompey with a view to a permanent deal.

                  The 17-year-old, from Fratton, is regarded as one of Pompey’s most promising talents but has yet to be named in a match-day squad.

                  The life-long Pompey fan has played for England youth at a number of age levels and last summer skippered England under-17s to the quarter-finals of the Fifa Under-17 World Cup in Mexico.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Liverpool have taken Portsmouth defensive starlet Sam Magri on trial.
                    The 17-year-old is an England youth international and played in last summer's Under-17 World Cup in Mexico.
                    He has been tipped to make his first-team breakthrough at Fratton Park this term, but he could now be set for a move to the North West.
                    He is set to link-up with Liverpool on Monday and spend the week on Merseyside.
                    Magri himself confirmed the news on Twitter, saying: "Just to put everything to bed. Its true in what everyone is saying involving me."

                    Opa, fino. Igra ovaj mladić zaista dobro. Provešće nekih 7 dana sa Liverpoolom kao neka proba, ali ja mislim da on ostaje na Anfieldu.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • LFC : Reina; Johnson, Carragher, Skrtel, Enrique; Henderson, Gerrard, Adam, Downing; Suarez, Carroll.

                      Nema eksperimentisanja kod Kennya danas. Sa najjačom ekipom po pobjedu. Bilo bi dobro da sve završe u I poluvremenu da u II priliku dobiju ostali.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Nema Shelvey-a opet valjda ce ga Keni ubaciti u 2. poluvremenu...
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Bas cu ih gledati na onom nemackom kanalu Sport 1, posto nemam sta drugo da radim. Carroll zabija. Ocekujem petardu.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Originally posted by c-bosh View Post
                            Nema Shelvey-a opet valjda ce ga Keni ubaciti u 2. poluvremenu...
                            LFC subs: Doni, Maxi, Coates, Kelly, Kuyt, Shelvey, Spearing.

                            I ja sam očekivao njega od 1. minute. Ali valjda momci završe sav posao I poluvremenu, da Shelvey, Coates, Spearing... dobiju priliku u II. Iskreno, Kenny me iznenadio sastavom, očekivao sam Maxia i Kellya u prvih 11.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Originally posted by Merlin View Post
                              LFC subs: Doni, Maxi, Coates, Kelly, Kuyt, Shelvey, Spearing.

                              I ja sam očekivao njega od 1. minute. Ali valjda momci završe sav posao I poluvremenu, da Shelvey, Coates, Spearing... dobiju priliku u II. Iskreno, Kenny me iznenadio sastavom, očekivao sam Maxia i Kellya u prvih 11.
                              Mislio sam da ce Keli 100% poceti,ali dobro,vidi se da Keni shvata ozbiljno ove kupove

                              @Topdzija Ako bude petarda ja skacem kroz prozor.Mi ne znamo da damo vise od 3 gola...
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Ako prođemo Brighton danas, u slijedećem krugu igramo protiv Stoke Citya na Anfieldu.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X