Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by King Kenny View Post
    Slazem se sve se vise dizemo u zrak.Ako osvojimo Carling kup nema sumnje da ce nam se samopouzdanje podici
    U FA kupu smo u dosta dobroj situaciji, Celsi i Totenhem se pate, Arsenal i United su ispali, a Kenny je reko da ce posvetiti dosta paznje da osvoji dva kupa.Ako se to desi mislim da cemo imati dosta samopouzdanja i dobit cemo cak i pobjednicki mentalitet, tada nece biti tesko uci u LP.
    Dobili su dosta samopouzdanja nakon onog deklasiranja Brightona i to će dobro doći za nastavak prvenstva. Sada su počeli da igraju onako kako Bog zapovijeda i ostala pojačanja koja se nisu pokazala nešto posebno (Carroll, Downing) kao recimo Suarez. Samo treba maximalno ozbiljno pristupati u utakmice i sa ovim malim ekipama i naravno igrati sa najjačim sastavom.

    Na ruku nam ide i loša forma Chelseae i Arsenala, koji kako vidimo najvjerovatnije ispadaju i iz Lige Prvaka tako da će ih to dodatno uzdrmati.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Samo da nasi ne podcijene Kardif,jer vidim da je veliki broj ljudi vec upisao trofej za LFC.Oni ce biti napaljeni do neba i sigurno nece biti lako pobijediti ih.Veliki smo favoriti i vjerujem da nasi nece ispustiti priliku da osvoje trofej nakon dugo godina...

      Evo sta kaze Kenny pred finale:

      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Ako Keni ne potcenjuje Brajton u osmini finala FA Kupa, kao ni treceligase Oldam i Eksiter pre toga, onda nece ni Kardif u finalu. Pritisak je na nasima ali imaju u kupovima ogromno samopouzdanje i verujem da ce mozda samo pocetak biti malo nervozniji. Ako se tu ne dozvoli Kardifu da postigne gol, onda smo u dobroj poziciji.

        Joe, bas sam hteo da okacim to za Henda. On moze dosta, videlo se prosle godine bio je prakticno lider Sanderlenda, stvorio vise sansi od Modrica, Janga, Bejla, Lamparda i jos nekih jacih imena. Samo Keni ga vidi i po strani a tu ne treba nikako da igra a drugi problem je taj sto je on pogresno pojacanje u tom smislu da je trebao da dodje dribler. Ovako su tu on, Selvi i Dzerard kao vrlo slican tip igraca, nece biti lako pronaci pravu formulu i sve to sklopiti. Ali da je neki netalentovani ostrvski igrac, nikako.
        sigpic

        Comment


        • ‎'As much as I loved Liverpool, I couldn't see them reaching a Wembley Final before Chelsea do' - Fernando Torres on his first Chelsea press conference.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Spominjalo se da ce Torres doci na utakmicu protiv Cardiffa ili ga mozda srce boli
            1977 1978 1981 1984 2005

            You'll Never Walk Alone

            Comment


            • Najveca greska u karijeri mu je odlazak iz LFC-a,steta sto igra ovako lose,sada je predmet sprdnje,bas kao i nas Kerol,ali Endi bar daje neke znake zivota u zadnje vrijeme.Jbg moram priznati da mi je malo zao Fernanda obozavao sam ga dok je bio kod nas,kad se sjetim onog njegovog gola u finalu EP protiv Njemacke,koliko sam samo bio ponosan sto je nas igrac,ali ovo nije tema o Toresu,tako da nema potrebe diskutovati vise o njemu...
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Tores je najmanje bitan u celoj ovoj prici, on je sad igrac Celsija i daleka proslost Liverpula.

                Nego braco, kakav biste sastav izveli. Ja bih ovako:

                Reina - Dzonson, Skrtel, Ager, Enrike - Henderson(Selvi), Adam - Dauning, Dzerard, Suarez - Kerol.

                Ne Bellars jer od malih nogu navija za Kardif, on da udje ako bude bilo potrebe.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Tores je najmanje bitan u celoj ovoj prici, on je sad igrac Celsija i daleka proslost Liverpula.

                  Nego braco, kakav biste sastav izveli. Ja bih ovako:

                  Reina - Dzonson, Skrtel, Ager, Enrike - Henderson(Selvi), Adam - Dauning, Dzerard, Suarez - Kerol.

                  Ne Bellars jer od malih nogu navija za Kardif, on da udje ako bude bilo potrebe.
                  Slazem se sa tvojim sastavom,valjda ce biti spremni Agger i Bellars za nedelju posto su imali sitne povrede.Za odbranu se ne brinem kada je Agger tu.Na sredini isto kao u FA kupu za vikend duo Adam-Bogotac,ispred njih Hendo,lijevo Downing,Suarez da ima potpunu slobodu kretanja u napadu,i u samom spicu Andy...
                  Last edited by The Admiral; 22-02-12, 18:18.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Reina - Johnson, Škrtel, Agger, Enrique - Bellamy (Shelvey), Adam, Downing, Gerrard - Suarez, Carroll.

                    Za mene dobitna kombinacija.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Originally posted by c-bosh View Post
                      Slazem se sa tvojim sastavom,valjda ce biti spremni Agger i Bellars za nedelju posto su imali sitne povrede.Za odbranu se ne brinem kada je Agger tu.Na sredini isto kao u FA kupu za vikend duo Adam-Bogotac,ispred njih Hendo,lijevo Downng,Suarez da ima potpunu slobodu kretanja u napadu,i u samom spicu Andy...
                      Ma Henda neka iza jer ima radijus kretanja i pokriva dosta toga a Kapitena malo rasteretiti defanzive jer nije u formi i dosta gresi u pasu, mada poznajuci ga ce da izdominira u finalu ali lose izgleda, cinilo se cim se vratio da ce opet da se sprda u ligi ali izgleda da mu treba jos vremena. Videlo se onda kad je Dauning bio sam kad mu je dao prejaku loptu i kod 4. gola kad je promasio 1 na 1 sto je za njega nezamislivo da nije sav svoj.

                      Dauning bi mi igrao kao setajuce krilo a Luis kao roaming forward, sto on uostalom i jeste.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Ma Henda neka iza jer ima radijus kretanja i pokriva dosta toga a Kapitena malo rasteretiti defanzive jer nije u formi i dosta gresi u pasu, mada poznajuci ga ce da izdominira u finalu ali lose izgleda, cinilo se cim se vratio da ce opet da se sprda u ligi ali izgleda da mu treba jos vremena. Videlo se onda kad je Dauning bio sam kad mu je dao prejaku loptu i kod 4. gola kad je promasio 1 na 1 sto je za njega nezamislivo da nije sav svoj.

                        Dauning bi mi igrao kao setajuce krilo a Luis kao roaming forward, sto on uostalom i jeste.
                        Hendo mi je nekako mlak u odbrani,ali sjajno pokriva prostor(mnogo bolje od Adama npr.),Gerrard vec 2 i po godine nije sastavio 5 utakmica u nizu,daleko je on jos od pravog ritma,povrede su ucinile svoje i naravno da to vise nije onaj stari Stevie G koji sam vuce tim na svojim ledjima,ali i takav jos uvijek moze da odigra na world class nivou i da bude vodja na terenu,i ja sam primjetio taj los pas za Dauninga u kontri 3 na 2,bas kao i na Trafordu kada je lose odigrao pas za Suareza sto je stvarno nekarakteristicno za njega...
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • -----Reina-------
                          ---Agger-Skrtel---
                          -Jonh------Jose--
                          ----Spearing-----
                          --Steve--Adam---
                          --Craig----Luis----
                          ------Andy-------

                          Idealan sastav za finale
                          Last edited by King Kenny; 22-02-12, 18:46.
                          1977 1978 1981 1984 2005

                          You'll Never Walk Alone

                          Comment


                          • Adam: Moramo biti oprezni s Cardiffom

                            Vezni nogometaš Liverpoola Charlie Adam u zadnjem nastupu na Wembleyju u dresu Blackpoola postigao je sjajan pogodak upravo Cardiffu s kojim u nedjelju "redsi" igraju finale Carling Cupa...

                            Adama za Wembley vežu vrlo lijepe uspomene. Na kultnom stadionu sa svojim nekadašnjim klubom Blackpoolom 2010. godine izborio je promociju u Premiership pobjedom nad velškim Cardiffom 3-2, a on sam bio je autor lijepog pogotka iz slobodnog udarca. No, u odnosu na taj susret sada je njegova momčad apsolutni favorit.

                            - Tada je Cardiff bio favorit, a sada je situacija drugačija. Međutim, svakog protivnika treba poštivati, a posebno kada se radi o ovako kvalitetnoj momčadi. Čim su stigli do finala znači da nisu loši, imaju dobrog menadžera koji ih znalački vodi, a samo nesreća ih je spriječila da u nekoliko navrata zapnu na koncu kvalifikacija za ulazak u Premiership. Uz sve to, imaju i dosta iskustva u ovakvim utakmicama na Wembleyju – smatra 26-godišnji veznjak Liverpoola.

                            Uistinu, u zadnjim sezonama Cardiff je u nekoliko navrata igrao na Wembleyju, češče od Liverpoola, a osim doigravanju za Premiership, 2008. su igrali finale FA Cupa. U nedjelju će momčad Kennyja Dalglisha pokušati osvojiti trofej nakon 2006. godine i zato je ovo finale od velikog značaja za slavni klub s Anfielda.

                            - Potpuno smo usredotočeni na finale Carling Cupa u nedjelju. Ovo je klub koji mora osvajati trofeje, a velika je privilegija osvojiti naslov na Wembleyju. Svjesni smo da nam pobjeda u Carling Cupu neće izmaći ako odigramo u skladu s našim kvalitetama – zaključio je Adam.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • AmSDeCiCIAA5e1e.jpg

                              Koji je car Glendža
                              Last edited by The Admiral; 22-02-12, 22:08.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • ajax fans.jpg

                                Ajax fans singing 'there's only one Luis Suarez' in the middle of Manchester high street
                                Svaka cast navijacima Ajax-a
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X