Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uh, kako se utakmica bliži sve sam nervozniji. Nadam se da će momci ovo završiti do kraja kako treba, pa da nakon 5 i kusur godina osvojimo neki trofej.

    Apsolutni favoriti smo, no to ne mora puno značiti. Također zadnji meč u okviru Carling Cupa protiv Cardiffa koji je bio 2007. smo dobili 2-1, pa neka se to ponovi nemam ništa protiv.

    U zadnja tri finala u kojima smo osvajali trofeje ( UEFA Cup, Liga Prvaka, FA Cup ) Gerrard je bio strijelac, a nešto mi govori da bi mogao i u nedjelju pogoditi.


    P.S. Utakmica sa Stokeom u FA Cupu je 18.03.2012. u 17 sati.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Originally posted by Addy View Post
      Ako se Shelvey nije mogao nametnuti Kennyju, ko zna možda u Middlesbroughu možda pruži dobre igre !

      Želim mu puno sreće..

      Evo i ja da ti kazem dobro dosao, ja sam isto napravio profil nedavno, nadam se da ce ti biti dobro na forumu

      Da i ja kazem nesto za Shelveya.On je odlican talenat i ja ga puno cjenim i zao mi je sto mu je guzva u veznom redu, ali sta se moze.Nadam se da ce se u Boru snaci, pa kada se vrati s posudbe da moze biti ozbiljan kandidat za prvu postavu.
      1977 1978 1981 1984 2005

      You'll Never Walk Alone

      Comment







      • Na ovom videu rezervi nisu prikazali 3 velike sanse,Sterlinga 2 puta i Eccleston-a...
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • http://www.sportklub.info/keni-trazi-afelaja

          Jeli istina ili ne?

          Nemam pojma, ali Afellay jeste dobar igrac.No iskreno bi vise zelio Tella.
          1977 1978 1981 1984 2005

          You'll Never Walk Alone

          Comment


          • Videcemo na leto da li je istina, ovo sad je nista.

            Steven Gerrard was given a shirt signed by Barcelona (Xavi/Iniesta). It says “To the toughest opponent I’ve ever played against”
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by King Kenny View Post
              http://www.sportklub.info/keni-trazi-afelaja

              Jeli istina ili ne?

              Nemam pojma, ali Afellay jeste dobar igrac.No iskreno bi vise zelio Tella.
              Ako je istina bilo bi dobro, jer bi Afellay mogao dobiti mnogo više prilike za igru kod nas nego u Barceloni, uz to je i mlad te može još napredovati. Iako nešto ne vjerujem u to, da bi Barcelona mogla pustiti Afellaya/Tella. U svakom slučaju dobro je što nas barem povezuju sa nekim imenima, barem da se nadamo da bi na ljeto moglo stići neko pojačanje.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment




              • Jos 25 sati i 40 minuta

                Siguran sam da necemo sutra podcjenit Cardiff i da ce momci uci u mec kao da igraju sa Barcelonom.Mislim da ce sutra Bellamy ostati na klupi tako da ocekujem:Reina,Johnson,Skrtel,Agger,Enrique,Gerrar d,Henderson,Adam,Downing,Suarez,Carroll.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Sanjao sam da cemo izgubiti 2-1 Mada kad god nesto sanjam uglavnom se desi obrnuto.

                  @Joe kakva slika Stevie G jedan jedini,nema dalje...
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Mislim da je pametno da ti ne spavas 2-3 noci pred velike utakmice da slucajno ne bi sta takvo sanjao
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Affelay bi dobro dosao, on u Barsi sada pored velike konkurencije skoro sigurno nece igrati, tako da je realan njegov dolazak... Gotivio sam ga dok je igrao za PSV, medjutim sklon je povredama, i nije on toliko mlad, skoro 26 godina i ne verujem da moze da napreduje dalje... Od kako je u Barsi, odigrao je samo 17 tekmi, dobro bi nam dosao sledece sezone ako ne udjemo u LS, a ako budemo 4. nadam se da cemo ciljati druge igrace...

                      @Bosh Sto kaze Joe, nemoj spavati vcrs ko boga te molim....
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • @Joe & Freshman,nema spavanja,nocas je All Star svakako... :
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Bili vi volili ili ne Bellamy ce igrati protiv Cardiffa jer nije igrao proslu utakmicu (Brighton).Kenny ako ga ne pusti jednu utakmicu sljedecu ga pusti.To je sve zbog starosti Bellamya.Ja bi volio da on igra, ipak on je igrac koji se bori za ekipu i nalozi se prije gotovo svake utakmice, a jos je i iskusan.Takvi igraci su za velikih utakmica
                          1977 1978 1981 1984 2005

                          You'll Never Walk Alone

                          Comment


                          • sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • To za Affelaya ne bi bilo lose...on koliko znam igra neku vrstu desnog krila....a tu smo tanki otkako Kuyt nije u formi (a i kad je bio u formi to je znacilo da mu proradi osjecaj za gol, kao desno krilo je uvijek bio njanjav...)....mislim da bi barsa mogla da pusti holandjanina jer on vec ima godina a mjesto u timu bas i nije izborio...sto naravno ne znaci da je los igrac....

                              Samo mene vise brine sto nemamo neku konkretnu zamjenu za Lucasa...trebalo bi da se vidi kako to zakrpit....

                              Comment


                              • Dosao je i taj dan! Da li ste spremni??? Pivo,grickalice,salevi,i sve sto ide uz to?
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X