Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Ako Romeu ponovi igru protiv Evertona i Wolvesa a McEachran se oslobodi + borbeni i brzi Ramires ili iskusniji Meireles trebalo bi to liciti na nesto. I protiv Wolvesa (Romeu - Meireles - Ramires) bilo odlicno, brzo lopta isla. Normalno niste vi Wolves, ali smatram da ce vezni bolje izgledati u odnosu na partiju sa Leverkusenom, gore od toga ne moze. Ne bi me iznenadilo ni da nas opet dobijete jer igraci sada pucaju od samopouzdanja a to nasima upravo fali. Steta sto se sastajemo ovako rano ali sve je moguce sutra. ;)
    Ma kup je to ko ce ga znati.

    Meireles ne moze da igra jer je igrao u kupu za nas.

    Citam da bi Tores mogao da startuje. Lukas i Adam na Twitteru objavili da su stigli u London, Belami se prikljucio timu i ocekuje se da Karager i Kerol startuju. Teri suspendovan, mada njega nisam ni ocekivao.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Ma kup je to ko ce ga znati.

      Meireles ne moze da igra jer je igrao u kupu za nas.

      Citam da bi Tores mogao da startuje. Lukas i Adam na Twitteru objavili da su stigli u London, Belami se prikljucio timu i ocekuje se da Karager i Kerol startuju. Teri suspendovan, mada njega nisam ni ocekivao.
      Nisam se ni sjetio toga. Sutra ce biti svjezijih informacija o sastavima.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Ma Keni ce to da sastavi kako treba, verujem u njega sada vise nego ikad... A pitanje je oce li Suarez biti u 11 sutra, treba mu ocajnicki gol, i ne secam se vise kad je zatresao mrezu...
        A Nash pomenuo si Budebuaza, dobar igrac a i mlad, ali mislim da nije kvalitet za Liverpul, to je neko moje misljenje, bolje da jurimo njegovog saigraca Martina, e taj decko je vec klasa... Pominje se i Lars Bender iz Leverkuzena, kao i Lukas Moura... Brazilca kad bi doveli bila bi ludnica ali navodno Sao Paolo nece da ga pusti ako ponuda ne bude vredna( u prevodu preko 25m evra)... A za Vilju zaboravite, 30 miliona mu je cena a covek ima 30 godina i definitivno se ne uklapa u politiku kluba...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ma to LFC navalio za Vilju a i ne treba nam, samo treba Keni da trgne Kerola.

          Suarez mora da odmara sutra jer je preumoran a bitne su samo pobede, licna statistika je nevazna.

          Legao bi nam Martin mada cenim da bi i ovaj mogao da bude neki fin backup ako ne bi platili mnogo. Da na primer dodje sad pa malo vise da igra a na leto neko bruka krilo da se uzme i onda on u rotaciji. Moze da predribla igraca i proda foru, a i sut i pas su mu solidni. U odnosu na Maksija i Dirka upgrade samo takav.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Ma to LFC navalio za Vilju a i ne treba nam, samo treba Keni da trgne Kerola.

            Suarez mora da odmara sutra jer je preumoran a bitne su samo pobede, licna statistika je nevazna.

            Legao bi nam Martin mada cenim da bi i ovaj mogao da bude neki fin backup ako ne bi platili mnogo. Da na primer dodje sad pa malo vise da igra a na leto neko bruka krilo da se uzme i onda on u rotaciji. Moze da predribla igraca i proda foru, a i sut i pas su mu solidni. U odnosu na Maksija i Dirka upgrade samo takav.
            Ma previse ga ceni Soso, pretplatili bi ga 100 posto, a mi smo s njim povezani jos od leta, ne verujem da ce od toga nesto biti... Ja se ipak nadam da dovedemo kvalitetnijeg krilnog igraca u januaru ako je to uopste moguce...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Na danasnji dan pre 13 godina Captain Fantastic debitovao za Liverpul!
              sigpic

              Comment


              • Svaka cast Gerrardu nadam se da ce ga i ove povrede zaobici jer samo njegovo prisustvo na terenu nam mnogo znaci.

                http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...g-brother-luis

                Coates se zahvalio Suarezu sto mu je pomogao da se privikne na Englesku.

                http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...period-for-lfc

                Reina govori o tome kako su decembar i januar najbitniji za klub i kako sada moramo igrati bolje nego ikad.

                A veceras bih volio ovakav sastav:Reina,Kelly,Carragher,Coates,Aurelio,Speari ng,Henderson,Kuyt,Sterling,Bellamy,Carroll.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • I ja bi voleo Sterlinga da vidim, mada je bitna utakmica, mozda se Keni nece kockati, ne znam, nisam pametan...

                  Svaka cast za Stivija, nadamo se svi njegovom povratku na teren...
                  Last edited by Freshman; 29-11-11, 14:27.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Vise bih volio njega vidjeti nego Maxi-a,ali ako ne budu igrali nadam se da ce neki od njih biti na klupi prije svega Sterling,Morgan i Suso.Vidjet cemo da li smo u stanju dvaput u kratkom roku pobjedit Chelsea u gostima.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Jedan jedini, najveci!

                      sigpic

                      Comment




                      • Svaka cast majstore za ovo veceras

                        Ovo je za Lucasa nadam se da je istina:

                        The LFCTV presenter said a moment ago that it 'wasn't as serious as first thought'

                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Mogao sam da se zakunem i da stavim 1000 kinti da ce Liverpul da dobije...
                          Cak sam i u kladionici na forumu stavio 2. ;)
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Potvrdio je Keni da je koleno u nezgodnom stanju ali vise informacija narednih dana.

                            A dobro, sreca je ta da sad imamo slabije protivnike, mada je pitanje da li su za nas slabiji. Tu su Hendo i Adam, tu je Spiring koji je pokazao da moze da odigra i popuni rupu kad treba, tu je Koudi da uskoci, nije nama CM nikako problem mada ne bih nikako voleo da se povredi ovakav Lukas, prirastao mi je za srce a i vise puta delima i recima pokazao koliko je zavoleo klub.

                            Koatesom i Kelijem sam prezadovoljan, Enrike danas bez greske opet, posle par utakmica sa par gresaka samo, strasno kako konstantno dobro igra i licno nisam to ocekivao. Bellars ubija, bas smo uboli sa njim. Maxi nek igra, hoce coveka i nek igra dok ga hoce da pobedjujemo. Endija nece ali bice bolje. Luisa odmorismo sto je najvaznije, preumoran je ionako.

                            Neverovatno kako nam je odbrana jaka(potvrdjuje se ono sto sam rekao da ce odbrana biti strasna samo da se uigra) i kakvu tu rotaciju imamo i strasno mali broj u prostor dobijaju protivnici zbog Lukasa, Adama i Hendersona koji imaju odlican radijus kretanja i mnogo toga pokrivaju, a i kad prodje u prostor najbolji golman PL uglavnom sve pokupi jer ima nevidjen pregled igre.

                            Na pravom smo putu, samo da dodjemo do jos jaceg pobednickog mentaliteta i kontinuiteta i vraticemo se gde nam je mesto. Sad na Fulam, bice tesko jer su u dobroj formi. Igramo tek u ponedeljak i imamo 6 dana odmora pa cemo videti. Nadam se predstavi iz 2. poluvremena protiv Sitija i realizaciji iz 2 meca sa Celsijem.

                            Otisao Tores tamo da osvaja...
                            sigpic

                            Comment


                            • Cestitke Liverpoolu, odlican posao odradjen veceras. Mogli bi i da osvoje Carling Cup, mada ce biti tesko pored dva Manchestera.
                              Jos jednom Chelsea pobedjen takticki, Steve Clarke najznacajniji covek za to.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post
                                Cestitke Liverpoolu, odlican posao odradjen veceras. Mogli bi i da osvoje Carling Cup, mada ce biti tesko pored dva Manchestera.
                                Jos jednom Chelsea pobedjen takticki, Steve Clarke najznacajniji covek za to.
                                Nadigrali smo mi i ta dva Mancestera.

                                Normalno da nece biti lako ali imamo dobre sanse, posebno sto nama CC znaci vise nego njima. A i treba da ispostujemo Kristal Palas s obzirom na to da se u kupovima iznenadjenja neretko desavaju. Mada ce Mancester proci najverovatnije ali ajde da sacekamo.

                                Da dodam da sam presrecan zbog Kelijevog prvenca. Mnogo me obradovala i Hendersonova lopta u prostor kod gola kad je Belamija uposlio. A ono sto me je najvise obradovalo je da smo dobili bez Suareza i Dzerarda i pokazali da nismo one man team ili two man team kako nas zovu i da postoji ono sto sam pricao, a to je sistem igre, od kog smo danas malo odstupili zbog taktike ali kad je trebalo primenjen je i tu smo prelomili utakmicu. Akcija kod 1. gola odlicna i sad samo vise takvih u nastavku sezone.

                                Jos jednom smo pokazali da smo najbolji navijaci u Engleskoj:



                                Koatesova partija od juce, uzivajte:



                                EDIT: Pricao sam i ranije da je King i vise od trenera, sto se na ovakvim sitnicama i vidi:

                                Last edited by Casiraghi; 30-11-11, 10:47.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X