Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Mertens je car, nemam nista protiv njega.

    Pricam o zelji, ne o realnosti. Zelim ta 2 igraca a zadovoljio bi se i drugim kvalitetnim, normalno.

    Ne znam da li si gledao Cabijev intervju kad je na kraju prosle sezone bio na LFC TV. Svakako da je rekao da je prezadovoljan u Realu ali i da nije tamo otisao jer je zeleo Real nego zato sto je Benitez rekao da nece imati zagarantovano mesto ako dodje Beri (jedna od najvecih gluposti ikad u fudbalu) a ovi su mu to garantovali i zato je otisao. Na pitanje da li bi mogao da se vrati je rekao nikad ne reci nikad ali faca je ta koja ostala upecatljiva. Uz to je dodao da uci sina da navija za Liverpul tako da dokle god igra ja se nadam. Znam da se to nece desiti dok je Murinjo u Realu ali njega mesto ne drzi i uzdam se da nece jos dugo biti tamo i da ce doci neki debil koji ce mu reci da mu ne treba zato sto ima preko 30. A mozda ce oni uskoro hteti da razviju vezni red Sahin-Kedira-Ozil jer uz to sto imaju kvalitet mogu na terenu da pricaju na turskom koji je slabo rasprostranjen jezik, ima tu mnogo stvari. Uglavnom, ja se nadam dokle god ne zavrsi karijeru. A ako bi isao iz Reala verujem da je to ovamo. Mnogo voli klub i psujem Benitezu svaki dan sve zivo samo sto je njega oterao.
    Mislis na nemackom?

    Slazem se sa svim, na to sam i mislio da nece otici iz Reala dok je Murinjo tu, jedino ako krene Sahina da forsira pa da ovaj ispadne iz prve postave, ali nije Murinjo lud, pre ce onda Kedira leteti iz startne. I ja bih bio presrecan kad bi se vratio u Liverpul, ali mislim da ni ovi nasi iz uprave ne bi dovodili jos jednog veznog igraca posle Henda i Adama, a i izgleda da im je u planu da dovode samo mlade igrace (sto u potpunosti podrzavam). Jedino ako se izvrsi neki pritisak od strane Kenija i navijaca...ali to su samo puste zelje ;)

    Comment


    • Originally posted by lenjivac View Post
      Mislis na nemackom?

      Slazem se sa svim, na to sam i mislio da nece otici iz Reala dok je Murinjo tu, jedino ako krene Sahina da forsira pa da ovaj ispadne iz prve postave, ali nije Murinjo lud, pre ce onda Kedira leteti iz startne. I ja bih bio presrecan kad bi se vratio u Liverpul, ali mislim da ni ovi nasi iz uprave ne bi dovodili jos jednog veznog igraca posle Henda i Adama, a i izgleda da im je u planu da dovode samo mlade igrace (sto u potpunosti podrzavam). Jedino ako se izvrsi neki pritisak od strane Kenija i navijaca...ali to su samo puste zelje ;)
      Na turskom.

      Ma mora Murinjo da ode da bi neke sanse postojale. A mladji jesu plan ali Alonso je sasvim druga, posebna prica.
      sigpic

      Comment


      • http://www.guardian.co.uk/football/2...utes-expensive

        King istice strasan timski duh igraca koji su na klupi ali porucuje da ako se neko bude bunio, lako ce mu pronaci zamenu.
        sigpic

        Comment


        • Odgledao sam sad 2. poluvreme u18 derbija protiv Mancestera. Dobili 2:1. Potencijala ima i to dosta. Dzek Dan strasno odigrao danas, oba gola, podsetio me je na Stivija ovom partijom. Dao je za pobedu u nadoknadi.

          Takodje se vidi da je dobar potez dovodjenje Pelosija. Uz Dana najbolji, levi bek Bred Smit isto odlican, njega sam vec gledao, mozda i veci potencijal od Robinsona. Morgan ovaj mec i prosli sto je u rezervama igrao totalno van forme mada ima neke probleme sa ledjima. Rezerve su onda 5:1 zavrsile, Eklston je dao 2 gola. Mnogo potencijala stvarno, valjda ce King napraviti nesto od njih.

          Stoper Rigan isto odlicno odigrao.
          sigpic

          Comment


          • Charlie Adam : "I love it here - just hearing the word 'Liverpool' make me smile"


            Ajde bre sta ste se ucutali, pisite nesto i vi malo, sutra bre tekma, kakvu taktiku postaviti ajde bre!
            sigpic

            Comment


            • Znajuci Kenija to ce biti klasicna 4-4-2...;) E sad ko ce igrati, i dal ce Kerol i Dauning poceti to je pitanje... Nisam siguran Kerol je bas napaljen kad igra velike tekme, bar mi se tako cini... Cak sta vise, dao je dva sjajna gola prosle sezone na Enfildu, i mozda treba poceti... A trebalo bi i Dauning poceti, odlicno je igra za repku, i mislim da ga je Keni samo malo kaznio prosli mec protiv Celsija zbog lose forme... Belami bi trebao poceti takodje, jer igra odlicno, pa ga onda zameniti u drugom poluvremenu, jer on jos nije izgleda fit za 90 min... Odbrana naravno zna se, i u veznom redu Carli i Lukas... Eto ja mislim da ce to biti, a mozda i Maxi pocne, mada ne verujem, lose je igrao cak iako je dao gol, nije se video na terenu protiv Celsija..
              Sada sam vise optimistican nego prosli put, upravo zbog poraza Sitija protiv Napolija, i mozda su oni sada u blagom padu forme i to je nasa sansa...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • David Villa sve blizi Liverpoolovom svetom dresu! Navodno je ne zadovoljan u Barsi,pa bi mogao lako da se nadje u crvenom dresu ako ne u januaru,onda na leto.
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Originally posted by Liverpool FC View Post
                  David Villa sve blizi Liverpoolovom svetom dresu! Navodno je ne zadovoljan u Barsi,pa bi mogao lako da se nadje u crvenom dresu ako ne u januaru,onda na leto.
                  Tesko ostvarivo a i ne treba nam on toliko. Morali bi da iskesiramo najmanje 30 milki za 30-godisnjaka. Ne verujem nesto u to ali od 1. januara krecemo bas ozbiljno transferima da se bavimo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Liverpool FC Latest / Transfer News / Rumours / Scores
                    Apparently David Villa is unhappy at Barca because of limited playing time and as a result Liverpool could pounce for him.

                    Inace batalimo to sada,kao i izjavu Xabi-a Alonsa da je jos uvek fan Liverpoola,i da zeli da pokaze sinu koliko je Lfc bitan,nego posvetimo se danasnjem mecu. Voleo bih da bar bod izvucemo,a ako dobijemo dolazimo na samo bod od mesta koje vodi u LS.
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Originally posted by Liverpool FC View Post
                      Liverpool FC Latest / Transfer News / Rumours / Scores
                      Apparently David Villa is unhappy at Barca because of limited playing time and as a result Liverpool could pounce for him.

                      Inace batalimo to sada,kao i izjavu Xabi-a Alonsa da je jos uvek fan Liverpoola,i da zeli da pokaze sinu koliko je Lfc bitan,nego posvetimo se danasnjem mecu. Voleo bih da bar bod izvucemo,a ako dobijemo dolazimo na samo bod od mesta koje vodi u LS.
                      Ma tako je i Jang bio nadomak Enfilda pa gde ode, a nije jedini. To je sad ne bitno.

                      Mislim da necemo izgubiti. Cenim X a nadam se boljem. Bodom nisam zadovoljan jer igramo na Enfildu a ne na Etihadu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mislim da je to malo preterivanje. Siti udara po usima koga stigne,a mi kod kuce igramo lose. Moramo se zadovoljiti bodom,u slucaju dobre igre. Medjutim, ako odigramo lose,a nekim cudom izvucemo bod, onda stvarno trebamo biti ne zadovoljni.
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Originally posted by Liverpool FC View Post
                          Mislim da je to malo preterivanje. Siti udara po usima koga stigne,a mi kod kuce igramo lose. Moramo se zadovoljiti bodom,u slucaju dobre igre. Medjutim, ako odigramo lose,a nekim cudom izvucemo bod, onda stvarno trebamo biti ne zadovoljni.
                          Mi smo Liverpul i ne smemo kuci da se zadovoljavamo remijem ko god da je protivnik.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Mi smo Liverpul i ne smemo kuci da se zadovoljavamo remijem ko god da je protivnik.
                            England - 09:36
                            Liverpool boss Kenny Dalglish: Manchester City are the best in the Premier League
                            But the Reds' boss does not think that means Roberto Mancini's men are unbeatable, despite the Citizens not yet having not lost a single game in the top-flight this season
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • LFC Transfer Speculations
                              Few people reported something about Lucas missing today's game, that's not the case,he is available and looks like Andy Caroll is back too.

                              Caroline Wozniacki
                              On my way to Anfield, with my Stevie G jersey and Liverpool scarf.

                              Danas bih volio vidjeti:Reina,Johnson,Skrtel,Agger,Enrique,Adam,Lu cas,Kuyt,Downing,Suarez,Carroll,ali rijetko kad Kenny ispuni moje zelje

                              S obzirom na jucerasnje rezultate ova pobjeda nam bi nam legla ko kec na desetku.Ne znam sto ste toliko pesimisticni jeste City trenutno najjaci na ligi,ali zna se ko je gazda na Anfieldu i ubjedjen sam da necemo izgubiti,znaci nerjeseno ili pobjeda.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                                LFC Transfer Speculations
                                Few people reported something about Lucas missing today's game, that's not the case,he is available and looks like Andy Caroll is back too.

                                Caroline Wozniacki
                                On my way to Anfield, with my Stevie G jersey and Liverpool scarf.

                                Danas bih volio vidjeti:Reina,Johnson,Skrtel,Agger,Enrique,Adam,Lu cas,Kuyt,Downing,Suarez,Carroll,ali rijetko kad Kenny ispuni moje zelje

                                S obzirom na jucerasnje rezultate ova pobjeda nam bi nam legla ko kec na desetku.Ne znam sto ste toliko pesimisticni jeste City trenutno najjaci na ligi,ali zna se ko je gazda na Anfieldu i ubjedjen sam da necemo izgubiti,znaci nerjeseno ili pobjeda.
                                Ma upravo to, mozda smo imali neresene ali poraze ne. A uopste nisu toliko dominantni fudbalski vec se timovi useru kad prime prvi gol protiv njih i onda prime jos dosta. Nasi se usrati nece, to znamo. Ostaje da procenat tacnog pasa povecamo i da zadrzimo ovakvu odbranu i realizaciju od Celsija. Nek krene Dirk a posle da udju Bells i Hendo i unesu zivosti.

                                Joe, mora jednom i tebi da ispuni.
                                Nadam se Kerolu i osecam da ga daje ako pocne a on i Scepovic daju golove istim vikendima. Scepo je svoje odradio, na Endija je red.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X