Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Bravo Kenny

    Danas ocekujem interesantnu utakmicu,Villa je izborila opstanak tako da ce rastereceno igrati a to ce Suarez da iskoristi

    EDIT:http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...quits-football

    Dudek se oprostio,nije mi bio nesto drag,ali hvala mu za sve one odbrane u Ligi prvaka,jos mi je u glavi produzetak i kada skida zicer Sevcenku
    Last edited by Joe Cole 10; 22-05-11, 11:01.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Dudeka obozavam i dan danas,legenda i hvala mu za sve!

      Evo malo da se podsetimo njegovih parada:



      sigpic

      Comment


      • Dudek, golman s neobičnim i neverovatnim intervencijama, nesvakidašnji stil odbrane svog gola! Ostaće upamćen po svojoj originalnosti i velikom doprinosu uspesima svih ekipa u kojima je branio... Bilo je lepo podsećanje na neke od nezaboravnih intervencija.
        "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

        Comment


        • Originally posted by Dragooon View Post
          Dudek, golman s neobičnim i neverovatnim intervencijama, nesvakidašnji stil odbrane svog gola! Ostaće upamćen po svojoj originalnosti i velikom doprinosu uspesima svih ekipa u kojima je branio... Bilo je lepo podsećanje na neke od nezaboravnih intervencija.
          Tacno tako,a Reina je slican golman,obojica su ludaci koji brane nemoguce i znaju nevidjeno da kiksnu.A Pepe sad kiksa sve manje iz sezone u sezonu i sad je jedan od najboljih na svetu.

          Svim navijacima Liverpula porucujem da uramimo Kenijevu sliku posle jos jednog objasnjavanja!
          sigpic

          Comment


          • Nisam znao ni pretpostavljao koliko igrači Liverpula poštuju Reinu, posebno Džerard, skoro sam nešto o tome slušao. Zaključio sam, kada sam bolje analizirao igru i doprinos Reine na terenu, da on spada u one golmane za koje s pravom možemo reći da predstavljaju 30% ekipe, jer odlično brane, odmereno i pravovremeno 'diriguju' odbranom, podstiču celu ekipu, svojim uspešnim intervencijama kada je najteže i najvažnije ulivaju samopouzdanje celoj ekipi, ume da komunicira sa svima na terenu, pritom veoma neprimetan, povučen, skroman, druželjubiv, pozitivan... Nije ovo sve što bih još mogao reći...! Dovoljno da svi, a posebno, navijači Liverpula shvate kakvog golmana imaju na svom golu! Velikan!

            "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

            Comment




            • Predobra slika ;)

              Long live King Kenny.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Originally posted by Dragooon View Post
                Nisam znao ni pretpostavljao koliko igrači Liverpula poštuju Reinu, posebno Džerard, skoro sam nešto o tome slušao. Zaključio sam, kada sam bolje analizirao igru i doprinos Reine na terenu, da on spada u one golmane za koje s pravom možemo reći da predstavljaju 30% ekipe, jer odlično brane, odmereno i pravovremeno 'diriguju' odbranom, podstiču celu ekipu, svojim uspešnim intervencijama kada je najteže i najvažnije ulivaju samopouzdanje celoj ekipi, ume da komunicira sa svima na terenu, pritom veoma neprimetan, povučen, skroman, druželjubiv, pozitivan... Nije ovo sve što bih još mogao reći...! Dovoljno da svi, a posebno, navijači Liverpula shvate kakvog golmana imaju na svom golu! Velikan!

                Postuju ga svi,Pepe je veoma vazan faktor u ekipi,na terenu i van njega.Sve je to tacno sto si rekao a dodao bi samo jos jednu stvar a to je da su on i Karager dobrim delom zasluzni za onaj maestralan debi Flanagana protiv Sitija,sto se videlo na terenu a i sam Flano je rekao da su mu puno pomogli pre meca i tokom meca.Jos jedan dokaz koliko je Liverpul sada pravi tim.
                sigpic

                Comment


                • I koliko je Dalgli veliki trener, ume da pravovremeno primeti i razvije prave vrednosti!
                  Sećam se, naravno, debija malog Flanagana. Primeri nesebičnosti, na delu!
                  "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                  Comment


                  • Mislim da ti mladi odbrambeni igraci tesko mogu uciti od nekog boljeg kao sto je Carragher,od jedne legende i igraca koji pruza uvijek 110% i mogu biti ponosni sto uce od njega.

                    Samo se trebaju navici na to da ce se cesto derati na njih .
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                      Mislim da ti mladi odbrambeni igraci tesko mogu uciti od nekog boljeg kao sto je Carragher,od jedne legende i igraca koji pruza uvijek 110% i mogu biti ponosni sto uce od njega... Samo se trebaju navici na to da ce se cesto derati na njih .

                      Ma, i da im nose i čiste kopačke... Kao u 'dobra stara vremena'... Šalim se, u pravu si, Cole!
                      "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                      Comment


                      • Karager najbolji moguci mentor i ima zasluge sto su se Flanagan,Keli i Robinson pokazali.Vilson je takodje odlican ali je igrao u utakmicama kad je ostatak igrao lose,svoju ulogu je dobro odradio.
                        sigpic

                        Comment


                        • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-listen-live-1

                          Evo i danasnjeg sastava,nema Maksija,Dzonsona i Kerola(cak ni na klupi,verovatno opet povrede)a Meireles se vratio.Jos jedan omladinac je prvi put na klupi a to je Andre Wisdom.Kol pocinje.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja mislim da je lako moguce da je Cole-u i Aurelio-u ovo zadnja utakmica u dresu Liverpoola.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Idemo YNWA!
                              Keni jeste dobar trener,ali sam primetio da kiksamo u utakmicama kada je ili pobedi ili ispadni jako los.
                              primeri braga,totenhem
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Ocajno 1.poluvreme gde je Flanagan kiksnuo i eto dali su nekako taj gol.U 2. smo bili dosta bolji i stvarali sanse ali nije nas hteo gol.Sta da se radi,izvukao je Keni sa 12. do 6. mesta,moglo je cak i 5. ali mozda je i bolje sto smo 6. jer dogodine ce se fokusirati samo na PL.Trebalo bi da bude odlicna sledeca sezona.

                                YNWA!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X