Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema tu sta,ako ga kazne odradit ce suspenziju uskoro nije proslo ni pola sezone,tek je decembar ima jos pola godine do kraja sezone,ne sude mu za ubistvo pa da se otegne toliko,ali mislim da ga za srednji prst nece ni kazniti a ako ga kazne sumnjam da ce biti vise od 2-3 utakmice.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Odlican video, ali sam se zesce smorio dok sam ga gledao, koliko smo mi nesrecni,da smo barem trecinu ovih stativi pretvorili u gol ko zna gde bi sad bili...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
        Nema tu sta,ako ga kazne odradit ce suspenziju uskoro nije proslo ni pola sezone,tek je decembar ima jos pola godine do kraja sezone,ne sude mu za ubistvo pa da se otegne toliko,ali mislim da ga za srednji prst nece ni kazniti a ako ga kazne sumnjam da ce biti vise od 2-3 utakmice.

        Negde sam procitao da najgore sto moze da prodje je da dobije 3(za prst)+6(za Evru).
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by KingEric7 View Post
          Negde sam procitao da najgore sto moze da prodje je da dobije 3(za prst)+6(za Evru).
          Ne vjerujem da ce dobiti toliko ali nista nije iskljuceno. Rooney je zbog psovanja dobio suspenziju? Tako da je ovdje sve otvoreno... Ali prst mu je stvarno bespotreban bio. Trebao je iskulirati te provokacije. Toga ima na svakom stadionu.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Ne vjerujem da ce dobiti toliko ali nista nije iskljuceno. Rooney je zbog psovanja dobio suspenziju? Tako da je ovdje sve otvoreno... Ali prst mu je stvarno bespotreban bio. Trebao je iskulirati te provokacije. Toga ima na svakom stadionu.

            Ma naravno da nece dobiti toliko, samo kazem koje se najgore posledice. Za prst verovatno nece dobiti nista ali ako ga optuze za rasizam, e onda mogu da mu mozda i nakantaju svih ovih potencijalnih 6 meceva.
            sigpic

            Comment


            • http://www.mirrorfootball.co.uk/opin...cle840458.html

              Sta ovaj koristi da i ja pocnem.Ne znam sta je ludje sto on misli da bi Chelsea pustio 50 miliona vrijednog igraca na posudbu i to u jednog od najvecih rivala ili sto misli da bi navijaci Liverpoola toplo docekali Torresa.

              Suarez-Torres bi bio sigurno jedan od najboljih napada svijeta,ali Fernando je odlucio kako je odlucio prije 11 mjeseci i ja ga ne bi vise nikad zelio vidjeti u Liverpool ni na posudbi,ni dzabe ni u bilo kojoj drugoj opciji.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • http://www.thefa.com/TheFA/Disciplin...suarez-charged
                sigpic

                Comment


                • @ Joe

                  Xaxaxax, cepao sam se kad sam danas citao. Ne razumem kako neko moze pisati takve gluposti.
                  I samo jos nesto, da tores nije prodat ne bi ni kerol ni suarez dosli, tako da price o tom tandemu su uzaludne !

                  Comment


                  • Kaznit ce se Liverpool jer su igraci burno reagirali nakon crvenog kartona.Kakva smijurija,mozda su i navijace mogli kazniti.Normalno o sudiji koji je katastrofalno sudio ni rijeci.A sada su Suareza uzeli na zubu i ukratko .ajebao je.

                    http://www.givemefootball.com/premie...arsenal-contac

                    Zapeli smo nesto za ove Urugvajce.
                    Last edited by Joe Cole 10; 08-12-11, 01:25.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by Drogba View Post
                      @ Joe

                      Xaxaxax, cepao sam se kad sam danas citao. Ne razumem kako neko moze pisati takve gluposti.
                      I samo jos nesto, da tores nije prodat ne bi ni kerol ni suarez dosli, tako da price o tom tandemu su uzaludne !
                      Zapravo netacno, Suarez bi dosao na ovaj ili onaj nacin bez obzira bio Tores prodat ili ne, ali je Kerol taj koji je kupljen upravo novcem od Toresovog transfera.. Uprava LFC je upravo trazila partnera u napadu za Torresa i svi su pricali o tom sjajnom tandemu... Ali Tores je trazio da ode samo dan nakon sto je dogovor sa Ajaksom oko Suareza dogovoren i tu je ispao pi*ka, jer mi nismo imali dovoljno vremena da iskautiramo napadace i dovedemo zamenu, pa smo doveli tada treceg strelca lige za previse novca, plus je bio povredjen, ali realno tad je Kerolu cena bila najveca jos mlad, a daje golove ko od sale.. Ali ko je znao da ce u Livepulu igrati slabo, mada ja sam uveren i dalje da ako dovedemo pravo krilo to ce se sve resiti...

                      Vezano za kaznu, zaista no comment, ali i dokaz koliko je FA nemilosrdna organizacija...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Sto se tice ovih kazni, samo da kazem da su i nas kaznili poslije meca sa QPR-a. Klub je kaznjen sto nije obuzdao svoje igrace, a Boas zbog toga sto je kritikovao sudjenje...

                        A Suarez ce sada biti na tapetu kad god napravi i najmanji incident.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Sto se tice ovih kazni, samo da kazem da su i nas kaznili poslije meca sa QPR-a. Klub je kaznjen sto nije obuzdao svoje igrace, a Boas zbog toga sto je kritikovao sudjenje...

                          A Suarez ce sada biti na tapetu kad god napravi i najmanji incident.
                          Jednostavno mora Luis da shvati da ce samo postizanjem golova utisati navijace, a ne izrazavanjem neprijatnih gestova... To treba da mu bude motiv, protiv QPR ako se ne napali i ne postigne het-trik ja ne znam...

                          P.S. Mumi kaki' ti je to avatar ???
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                            Jednostavno mora Luis da shvati da ce samo postizanjem golova utisati navijace, a ne izrazavanjem neprijatnih gestova... To treba da mu bude motiv, protiv QPR ako se ne napali i ne postigne het-trik ja ne znam...

                            P.S. Mumi kaki' ti je to avatar ???
                            Ma ne mozete prirediti kiks protiv njih ako ste vi domacini.

                            Nista me ne pitaj, opklada. Manda i JC su umijesani u ovo.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Ma ne mozete prirediti kiks protiv njih ako ste vi domacini.

                              Nista me ne pitaj, opklada. Manda i JC su umijesani u ovo.
                              Ma samo da dobijemo to, i sto vise golova damo, to bi bio ogroman boost samopouzdanju igraca...

                              E vala nasao si s kim ces se kladiti...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                                Ma samo da dobijemo to, i sto vise golova damo, to bi bio ogroman boost samopouzdanju igraca...

                                E vala nasao si s kim ces se kladiti...
                                Pusti ih, nasli zajebavati mladjeg od sebe.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X