Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nakon sto je Le10 Sport objavio pricu o Lacazettu i ceni od 30m, sada i L'Equipe radi isto, i opet je covek u opticaju. Francuzima navodno trebaju dva uslova da se ispune, prvi je cena, a drugi da nadju odgovarajucu zamenu, pre nego sto ga prodaju. RMC nije nista objavio tako da to nece biti ozbiljno dok oni ovo isto ne potvrde.

    A istina je da Lyon ima problema da produzi ugovor sa njim, navodno je vec odbio 4m evra godisnje, i trazi bar 6m, to je oko 90k funti nedeljno.

    Balotelli ce propustiti preseason zbog smrti njegovog ocuha, to sam tek sad video. Zao mi ga iako ga ne volim. Mozda ovo bude neka prekretnica u njegovoj karijeri.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman View Post
      Nakon sto je Le10 Sport objavio pricu o Lacazettu i ceni od 30m, sada i L'Equipe radi isto, i opet je covek u opticaju. Francuzima navodno trebaju dva uslova da se ispune, prvi je cena, a drugi da nadju odgovarajucu zamenu, pre nego sto ga prodaju. RMC nije nista objavio tako da to nece biti ozbiljno dok oni ovo isto ne potvrde.

      A istina je da Lyon ima problema da produzi ugovor sa njim, navodno je vec odbio 4m evra godisnje, i trazi bar 6m, to je oko 90k funti nedeljno.

      Balotelli ce propustiti preseason zbog smrti njegovog ocuha, to sam tek sad video. Zao mi ga iako ga ne volim. Mozda ovo bude neka prekretnica u njegovoj karijeri.
      Ovo sam bas i ja kontao.

      Gde je Ings? Nije valjda da ima odmor od onog U-21 prvenstva?

      Comment


      • Burnley i LFC nisu ugovorili cenu, pa ce to da ide na tribunal koji ce odrediti cenu. Bespotrebno komplikovanje, jer Burnley mozda dobije i manje nego sto smo nudili.

        Ali svejedno, mislim da se on javio za preseason, i da trenira sa ekipom.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • ne verujem da će dobiti manje,to tek ne bi imalo logike,tribunal uzima u obzir sve činjenice,vrednost igrača,potrebe i stanje kluba koji prodaje pa i ponude s tim da Totenhem nimalo nije naivan bio u celoj ovoj situaciji samo što je Ings izabrao Liverpul
          verovatno će se naći negde na sredini ali Barnli sigurno neće biti oštećen jer ovo pravilo i jeste uvedeno kako bi se ti manji klubovi zaštitili

          ono čak i da dobiju manje(a neće pretpostavljam) sve je bolje nego da je otišo free
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Burnley trazi 8m funti, tribulan fee se procenjuje, kada se izracunaju sve stvari koji predstavljaju konacnu vrednost tribunal fee-a, da ce biti oko 4m. A mi smo nudili priblizno toliko, ako ne i vise.

            Free ne bi mogao da ode nikako, jedino ako tim odluci da im ne treba nikakvo obestecenje, a nisam jos sreo nekoga ko odbija novac na taj nacin.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • meni je to oko 4m ok cena,šta sad,jbg bilo bi glupo da sad ide za neke veće pare a ovo nije malo za igrača koji bi u bilo kojoj drugoj zemlji išo free
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Sterling didn't turn up for training with the Liverpool squad today after phoning in sick (Liverpool Echo)
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Glup mali samo tako... a je l' ima istine da zelimo Lakazeta???

                  Comment


                  • I koliko cete para minimalno uzeti za ovog precijenjenog malog ?
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      I koliko cete para minimalno uzeti za ovog precijenjenog malog ?
                      Vjerovatno 50 miliona funti. Dobro nije bas toliko precijenjen samo nekih 20-ak miliona ali kakvo je trziste nije ni cudo da ce mali otici za ove pare.

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        I koliko cete para minimalno uzeti za ovog precijenjenog malog ?
                        50 najverovatnije, mozda nesto ispod.

                        Somi, Moley je javljao u januaru da smo pratili Laccazette-a i to je sve od pouzdanih izvora.

                        Benteke ce doci, pre ili kasnije. Sve ostalo smo zavrsili i ceka se da uzmemo pare od Rahima. Pominju se jos Pedro i Cerisev, nezavisno od dolaska spica. Prvog bih potpisao, nisam za drugog.
                        sigpic

                        Comment


                        • Hvala Nash

                          Bojim se da ce Brendan pretrpati ekipu sa napadacima jer pitanje je hoce li se uspjeti rijesiti Bale, Borinija, Lamberta...
                          I dalje mislim da je trebao ganjati veznjaka i to zadnjeg veznog. Mnogo rizikuje. Evo Kabaj ode u Palas i to za 10 mil. a nama bi bas legao.

                          Comment


                          • Henderson i Can lagano izvuku sezonu, bez povrede milion posto. Ako smo iole ozbiljna ekipa, njih dvojica ce igrati sve utakmice bar u PLu. To je jedini nacin da se napravi dobar tandem u vezi a isto to vazi i za Sakhoa i Lovrena ili Skrtela. Krila i bekove mozes da rotiras, ali centralne treba iste guratu. A izmene imamo, Lukas i Allen su sasvim ok kao izmene.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment






                            • Jbt, nmg da verujem da ovaj covek ima 22 godine.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X