Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najvaznija utakmice sezone je ovo,neka Kerol pokaze svoj kvalitet i zabije i danas
    Zezam se malo,mislim da nece biti problema danas za vas.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Pred utakmicu.... unutar Kopa....
      http://www.youtube.com/watch?v=0ovwO...eature=related

      When you walk through a storm
      Hold your head up high
      And don't be afraid of the dark

      At the end of the storm
      Is a golden sky
      And the sweet silver song of the lark

      Walk on through the wind
      Walk on through the rain
      Though your dreams be tossed and blown

      Walk on walk on with hope in your heart
      And you'll never walk alone
      You'll never walk alone

      When you walk through a storm
      Hold your head up high
      And don't be afraid of the dark

      At the end of the storm
      Is a golden sky
      And the sweet silver song of the lark

      Walk on through the wind
      Walk on through the rain
      Though your dreams be tossed and blown

      Walk on walk on with hope in your heart
      And you'll never walk alone
      You'll never walk

      You'll never walk
      You'll never walk alone.

      Comment


      • Ovo danas je bilo bas ocajno. Adam i Suarez odigrali mozda i najgoru utakmicu od kako su u Liverpulu. Kerol i Henderson(zasto opet igra po desnoj strani?) losi, Dauning opet ocajan i opet igra 90. min. Ja ne znam ljudi jel sam ja blesav, al ja jos ni u jednoj utakmici do sad nisam video da mi kontrolisemo igru. Jedino prtovi VBA je to licilo na nesto, al VBA je bas jako los. Mi jednostavno nemamo sredinu terena! Ocekivao sam mnogo vise od Kenija i sve se nadao da se igra moze poboljsati, al sad je vec sezona dosta odmakla, a igra je danas bila ista kao i u prvom kolu protiv Sanderlenda.

        Sa druge strane, ono sto je dobro je da se vise ne nerviram i potpuno sam ravnodusno gledao danasnju utakmicu jer sa ovakvom igrom ni ne ocekujem da pobedjujemo.

        P.S. Odbrana je dobro odigrala

        Comment


        • Desno krilo pod hitno, ovo ne moze vise ovako, Dauning ocajan, ja nmg da verujem da je ovo covek koji je onako prosle sezone igrao u Aston Vili... Kako je krenuo moracemo i levo krilo dovesti nazalost. Da se kupi jedan krilni igrac i da se drugi dovede na pozajmicu i januaru, to nama skripi. Hendo igra po desnoj strani, pocinje da se forsira na toj poziciji, ne valja to... Jedino me pobeda protiv Celsija u sledecem kolu moze obradovati, valjda ce se i to cudo desiti...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Dauning je odigrao dosta dobro prvo poluvreme i ne treba ga pljuvati po defaultu a u 2. je zakazao kao i ostali. Dirk, Glen i Pepe jedini vredni pomena.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Dauning je odigrao dosta dobro prvo poluvreme i ne treba ga pljuvati po defaultu a u 2. je zakazao kao i ostali. Dirk, Glen i Pepe jedini vredni pomena.
              Ja stvarno nisam video ni jednu dobru stvar koju je on uradio u prvom pol. Nije imao ni jedan prodor, ni jedan upotrebljiv centarsut, nista, jedino u drugom poluvremenu jedan solidan sut i to je to. U sustini nasa najbolja(i jedina 100%-tna) sansa je bila u 7 min kad je Kerol sutirao ko konj sa 5 metara i pogodio precku.

              Nije uposte pljuvanje po defoltu, pa Henderson i Kerol su konstantno pljuvani pa kad su odigrali solidno protiv VBA onda su zasluzeno pohvaljeni. Dauning jos nije pruzio ama bas nista da bi mogli da ga pohvalimo. Evo prodje jedanaesto kolo, a ja ne znam dal je on imao jednu asistenciju?

              Comment


              • Originally posted by lenjivac View Post
                Ja stvarno nisam video ni jednu dobru stvar koju je on uradio u prvom pol. Nije imao ni jedan prodor, ni jedan upotrebljiv centarsut, nista, jedino u drugom poluvremenu jedan solidan sut i to je to. U sustini nasa najbolja(i jedina 100%-tna) sansa je bila u 7 min kad je Kerol sutirao ko konj sa 5 metara i pogodio precku.

                Nije uposte pljuvanje po defoltu, pa Henderson i Kerol su konstantno pljuvani pa kad su odigrali solidno protiv VBA onda su zasluzeno pohvaljeni. Dauning jos nije pruzio ama bas nista da bi mogli da ga pohvalimo. Evo prodje jedanaesto kolo, a ja ne znam dal je on imao jednu asistenciju?
                Ko je ono centrirao Kerolu kad je budala promasila nemoguce?

                Nije imao nijednu asistenciju ali da mi imamo normalne realizatore imao bi 4-5. Prva 3-4 kola je bio dobar i juce solidan. Adam, Suarez, Kerol i Enrike juce daleko najgori.
                sigpic

                Comment


                • Sta bi dao da imamo Hulka po toj desnoj strani, haos bi covek pravio... Ali to su samo pusti snovi...

                  Ja sam uvek stitio Dauninga jer znam za sta je sposoban, ali kako ide prvenstvo, on ipak ne pokazuje partije kakve treba da pokaze... Za 20 mil mora to bolje zaista, jer on ipak treba da je na vrhuncu svoje karijere i sad treba da pokazuje svoje najbolje partije... Na kraju cu morati sa ovim mojim ortacima sto ga pljuju da se slozim, da smo morali bolje krilo da dovedemo za 20 mil funti... Ali nadam se da ce me Dauning razuveriti u skorije vreme...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Hulk je zadnji igrac kojeg bi zeleo da vidim u Liverpulu. Mnooogo kosta, a ubedljivo je najprecenjeniji igrac na svetu, i pogotovo sto on i Suarez ne bi nikako funkcionisali zajedno na terenu. Trebale bi nam tri lopte (po jedna za njih dvojicu, i jedna za ostale da se igraju)

                    @S-Nash Ja sam mislio da je Enrike centrirao Kerolu...ajde necu da gresim dusu, mozda je uradio par dobrih stvari od pocetka sezone, al ja i dalje stvarno ne razumem zasto je on placen 18m, nije ni mlad, ima 27 god, a za te pare se mogao mnogo bolji i mladji igrac dovesti

                    Comment


                    • Ma daj lenjivce, Hulk je sve samo ne toliko sebican.;) Pa da njega nije bilo prosle sezone Falkao se ne bi na davao onoliko golova... 21 asistencija prosle sezone, covek je bio neverovatan... Uostalom ja sam to onako pomenuo, a znam da bez 30 miliona njega ne bi niko doveo... Definitivno nije precenjen, jer jos nije prodat nekom vecem klubu za velike pare, pa se o tome ne moze pricati..
                      Sto se tice Dauninga, sve vise lici da smo ga pretplatili, i da ce na kraju ispasti da je to bio los potez... Za te pare smo mogli bolje igrace dovesti... Ali dobro sta da se radi, treba sacekati, pa da vidimo oce li se promeniti, januar ce biti presudan za nas. Posle januarskog roka cu reci da li imamo tim za 4. mesto ili ne zavisno od pojacanja naravno...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ima on asistencije, ali mene jako nervira kad svaki put sutira sa 40 metara kad je slobodnjak, i jos dosta takvih pokusaja iz igre. Jako je predvidljiv, i svaki malo bolji stoper ga bez problema zaustavi, uvek ide na istu foru. A precenjen jeste, jer kolko ja znam Anzi je nudio neke velike pare za njega ovo leto, pa su ovi iz Porta trazili ni manje ni vise nego 100 milki! On ne vredi vise od 20-25m. Nije on los igrac, dobar je, ali precenjen ;) I ne svidja mi se njegov stil igre. Kvarezma kad je igrao u Portu je bio klasa za Hulka, pa kad je otisao iz Porta covek propao. Isto tako mislim da ce biti i sa Hulkom.

                        Comment


                        • Ne treba nama Hulk nikako. Hazard, Gece, Kagava, Adam Dzonson, tako nesto nam treba. Ne bih imao nista protiv Gastona Ramireza. A samo da se sa momcima iz akademije radi kako treba i imamo svetlu buducnost, mnogo talentovana generacija.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kakav crni Kvarezma... Ovaj je institucija za njega... Pogledaj samo statistiku i sve ce ti biti jasno, Hulk je daleko bolji i kompletniji igrac, to ce ti skoro svi reci... Quaresma je primer igraca koji se zajebava na terenu i izuzetno sebican igrac. Zato je Murinjo rekao dok je vodio Inter da dok god on ne nauci da igra timski, nece igrati u njegovom timu... A sto da ne sutira lik sa 40m kad ima nenormalan sut... To da ide na istu foru, ne bi rekao, ima fenomenalan dribling i moze da predje svakog kvalitetnog stopera ili odbrambenog igraca, ali dobro... Anzi nije nudio nista, menadzment Portoa je potvrdio da je bilo interesa, ali da nije bilo neke ponude, tako da ne mozemo reci da je precenjen... Videcemo kad bude presao u neki veci klub kako ce igrati, ali to sto ga sa Quaresmom poredis, je smesno, Quaresma je cak i kada je igrao za Porto bio precenjen, svi su ga poredili sa Ronaldom, a Ronaldo je tada bio miljama bolji od njega...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Da je Falkao ostao, a Hulk otisao, Porto bi sad imao obezbedjen prolaz u drugu fazu LS. Kvarezma dok je igrao u Sportingu i Portu je bio odlican igrac, bolji od Hulka. I Ronaldo ima odlican sut pa ne sutira svaki put sa 40 metara. A ovog usere dva puta u sezoni da da takav gol, pa onda svaku tekmu po 5 takvih pokusaja ima. Ovo je samo moje misljenje, tako da ''feel free to disagree'' ;)

                              Zalutali smo dosta od teme, ja je ne bih vise gusio.

                              Comment


                              • Nismo uopste zalutali, pricamo o tome ko valja za Liverpul u temi Liverpula, malo ima off-a ali to prosto ponekad mora da se desi.

                                Inace, ne bih imao nista protiv Sulejmanija.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X