Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
    Nadam se da ce Suarez pretociti te igre iz reprezentacije u klub....;)


    Target practice!!

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Ne znam ni ja sto se zali kad ce najverovatnije da pukne obe.
      Pocinjes da zabrinjavas Nash, postajes veliki pesimista...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Bllje utakmica da se odlozi za sredu, posto tog dana se igra i Arsenal-Siti kako bi i u utorak i u sredu uvece mogao na SK da gledam jedan derbi.
        A i po kojoj logici se utorkom igraju tri utakmice, a u sredu jedna i to najnezanimljiviji duel od sva cetiri gde Junajted(jes da njih simpatiziram) docekuje Kristal Palas.

        Comment


        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
          Pocinjes da zabrinjavas Nash, postajes veliki pesimista...
          Nemam nijedan razlog da budem optimista.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Nemam nijedan razlog da budem optimista.
            A jbg sad, nije sve tako crno... Mozemo se popraviti... Prilika za to sledeci mec protiv Celsija, Suarez se napalio, valjda cemo videti golove nasih pulena...;)
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
              A jbg sad, nije sve tako crno... Mozemo se popraviti... Prilika za to sledeci mec protiv Celsija, Suarez se napalio, valjda cemo videti golove nasih pulena...;)
              Protiv Celsija ti je potrebna kontra koju mi nemamo. Potrebna je formacija sa 3 vezna koju Keni ne forsira, mada ce mozda staviti. Potrebna su brza krila koja nemamo. Ukratko, njihov stil igre nam najmanje lezi no o tome vise u najavi kola.
              sigpic

              Comment


              • Ja uopste nisam siguran da ce Chelsea slaviti, naprotiv, mislim da ce Liverpool imati dosta prilika zbog visoko postavljene odbrane Chelsea-ja...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Ja uopste nisam siguran da ce Chelsea slaviti, naprotiv, mislim da ce Liverpool imati dosta prilika zbog visoko postavljene odbrane Chelsea-ja...
                  Za Celsi je potrebna brza tranzicija koja je kod nas ocaj, zbog presinga se lopta mora brzo iznositi sto isto ne radimo, potrebna su je formacija sa 4-3-3 jer u slucaju Celsijevog visokog poseda, ta formacija je najbolja za kontru i za zonsko branjenje, potrebna su brza krila da istrce a mi imamo jedno koje ne zna sta radi, Suarez je najistureniji i jedino ako vas on sam pobedi ili neki prekid da bude. Ne vidim nacin, posebno sto im je samopouzdanje 0 a ovo je jedno od najtezih gostovanja. Mada koliko je tim lud, mozda i odigraju kako valja ali nisam optimista vise, ne vidim bolje sutra.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Za Celsi je potrebna brza tranzicija koja je kod nas ocaj, zbog presinga se lopta mora brzo iznositi sto isto ne radimo, potrebna su je formacija sa 4-3-3 jer u slucaju Celsijevog visokog poseda, ta formacija je najbolja za kontru i za zonsko branjenje, potrebna su brza krila da istrce a mi imamo jedno koje ne zna sta radi, Suarez je najistureniji i jedino ako vas on sam pobedi ili neki prekid da bude. Ne vidim nacin, posebno sto im je samopouzdanje 0 a ovo je jedno od najtezih gostovanja. Mada koliko je tim lud, mozda i odigraju kako valja ali nisam optimista vise, ne vidim bolje sutra.
                    Ma znam ja to, ali kazem ti opet, nikada ne mozes biti siguran sta ce se desiti. Rani pogodak sve mjenja, ko god da ga postigne... Iz prekida obe ekipe mogu zaprijetiti uvijek, nespretna intervencija u odbrani itd.. Bice neizvjesna utakmica, a ja imam los predosjecaj...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Keni ce najverovatnije izbaciti omladince u kupu ako ostane isti raspored. Meni se to svidja, da ih vidimo od cega su.

                      http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...t-Chelsea.html
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Ja uopste nisam siguran da ce Chelsea slaviti, naprotiv, mislim da ce Liverpool imati dosta prilika zbog visoko postavljene odbrane Chelsea-ja...
                        A Lampard i Terry igraju za 5 minuta protiv Španije.... možda se malo umore...;)

                        Comment


                        • http://www.youtube.com/watch?v=oN780UDJoPw

                          Za prisećanje... Ian rush, mladi Fowler, frizura David jamesa...!!!

                          Comment


                          • "We have several tough games coming up for Liverpool, they have to be my priority."

                            Luis Suarez
                            El Pistolero

                            Uruguayian Scouser!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              El Pistolero

                              Uruguayian Scouser!
                              Rekli jednom na latinskom RES NON VERBA.
                              Priča je jedna stvar, ajde da naši momci urade nešto na terenu!!!

                              Comment


                              • Originally posted by pretorian View Post
                                Rekli jednom na latinskom RES NON VERBA.
                                Priča je jedna stvar, ajde da naši momci urade nešto na terenu!!!
                                Pa ovo nema veze sa rezultatima, ovo je njegovo stavljanje Liverpula na prvo mesto.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X