Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vas omiljeni klub je totalno u kanalu, ali se ja bojim da i moj tako ne zavrsi.

    Ne znam ko bi mogao doci, manje-vise ste pomenuli one najrealnije ciljeve (igrace) koji bi se mogli realizovati. Ali do kraja sezone dajem jaje da bi Sterling bio 3 puta bolji od Kuyta recimo. Samo malo srece mu je potrebno, da ne pokupi neku povredu kao sto je Wilshere dobio. Bar da dobija po 20 minuta na utakmici, nema se sta izgubiti. A vjerujem da bi to donijelo bar malo srece i zadovoljstva medju navijace. Ali i o tom ste vec diskutovali i to se nece ostvariti po rjecima trenera, Kennyja.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • E moj Mumi, kad bi samo od Kujta bio bolji mi bismo bili najmanje 3. na tabeli.

      A Celsi nece propasti, za to ne brini.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Vas omiljeni klub je totalno u kanalu, ali se ja bojim da i moj tako ne zavrsi.

        Ne znam ko bi mogao doci, manje-vise ste pomenuli one najrealnije ciljeve (igrace) koji bi se mogli realizovati. Ali do kraja sezone dajem jaje da bi Sterling bio 3 puta bolji od Kuyta recimo. Samo malo srece mu je potrebno, da ne pokupi neku povredu kao sto je Wilshere dobio. Bar da dobija po 20 minuta na utakmici, nema se sta izgubiti. A vjerujem da bi to donijelo bar malo srece i zadovoljstva medju navijace. Ali i o tom ste vec diskutovali i to se nece ostvariti po rjecima trenera, Kennyja.
        Celsi ne moze upasti u kanal jer ima Romana Liverpool je poceo da se raspada jos dok su Hicks i Gillett bili vlasnici,Rafa je trazio Matu,Villu,Silvu,Martineza,ali para nije bilo da je neko drugi bio vlasnik,mislim da bi se druga pjesma pjevala.Ove sezone smo losi osvojen je taj Liga Kup,ali opet nedovoljno za tim kakav je LFC,sledeca sezona ce biti 4. bez Liverpoola u LS
        Slazem se za Sterlinga,ali nazalost tesko da cemo ga vise gledati ove sezone.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Nevjerovatno me podsjetio na Kakutu svojom brzinom i tehnikom. Obojica kao da imaju zalijepljenu loptu na vrh kopacke kada krenu u trk sa njom i brzi su s loptom od pola igraca koji trce najbrze bez lopte. Momak djeluje fizicki veoma dobar, mislim da bi on do kraja sezone mogao lako bez povrede da prodje i da skupi nekoliko minuta. Ali dzaba to pricam, kad se pretpostavljam to nece desiti. Ali mislim da bi bila steta slati ga na posudbu naredne sezone dok je ovako "zagrijan". Pogotovo ako se naredne sezone ne dovedu neki jaci igraci od Downinga recimo, on bi mogao komotno u prvih 11 da se gurne. Mada zavisi i ko ce biti trener. Svaki je prica za sebe...
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Nevjerovatno me podsjetio na Kakutu svojom brzinom i tehnikom. Obojica kao da imaju zalijepljenu loptu na vrh kopacke kada krenu u trk sa njom i brzi su s loptom od pola igraca koji trce najbrze bez lopte. Momak djeluje fizicki veoma dobar, mislim da bi on do kraja sezone mogao lako bez povrede da prodje i da skupi nekoliko minuta. Ali dzaba to pricam, kad se pretpostavljam to nece desiti. Ali mislim da bi bila steta slati ga na posudbu naredne sezone dok je ovako "zagrijan". Pogotovo ako se naredne sezone ne dovedu neki jaci igraci od Downinga recimo, on bi mogao komotno u prvih 11 da se gurne. Mada zavisi i ko ce biti trener. Svaki je prica za sebe...
            Usao je u prvi tim i ne treba da ispada vise. Sad moze komotno prvu da igra a dogodine ipak nek bude u rotaciji, tesko je ocekivati da bude nosilac igre ali da ima dobru minutazu i startove s vremena na vreme. Za Kakutu takodje ima mesta u prvoj postavi Celsija trenutno, cak mislim da ne bi bilo lose sledece sezone baciti ga u vatru. Vec je vas, ne moraju pare da se pljunu, mnogo zna, kupite igraca profila Lavecija da napravi ofanzivni trio sa njim i Matom a Staridz na svoju poziciju i njegova zamena da bude Drogba. Na njega sam zaboravio totalno jer je na pozajmici, mislim da bi se isplatilo dati mu sansu. Zbog njega ste zakon krsili, dovoljno govori. Uz to bih uzeo jos jednog tehnicki jakog centralnog veznog i tako sastavio vas tim za sledecu sezonu. A da ne pricam ovde o vama toliko, evo sta bih sa Liverpulom:

            Reina, Doni
            Dzonson, Flanagan, Keli, Karager, Ager, Skrtel, Koates, Enrike, Armero, Robinson(Karager najmanje da igra od svih, Robinsonu i Flanaganu davati sansu koliko je to moguce, Keli iskljucivo stopera, Armero i beka i krilo)
            Lukas, Selvi, Kuzmanovic i recimo Mati Fernandez, povremeno dati sansu Koudiju i Dzeku Danu
            Belhanda, Zoao Tekseira, Dzerard, Suso, Sterling, Belami, Hoile
            Suarez, Ziru, Morgan i moja zelja potpisati Faulera cisto da ga vidim u crvenom dresu da odigra ponekad i radi sa svima na zavrsnici, da im objasni da nije tako tesko. Boljeg ucitelja ne mogu imati od njega.

            Ako Monpelje ne osvoji titulu, nije nerealno da se dovede taj dvojac koji ne verujem da bi previse kostao. Uz budzet koji nam FSG da + prodaja igraca kojih nema ovde, lagano bismo ovo mogli da sastavimo i mislim da je zaista odlicno.
            Last edited by Casiraghi; 26-03-12, 21:56.
            sigpic

            Comment


            • Mislim da imamo dovoljno dobre igrače. Imamo dobru ekipu, uvek sam govorio o tome. Da to nije tako ne bismo stigli do polufinala FA kupa i osvojili Karling kup – rekao je škotski stručnjak.



              Lucas Leiva:


              He's still Top 20 of best tacklers amongst all 5 Top Leagues (52 succesful) this term, from just 12 games.

              Long-ball (accuracy): Lucas 133 in 12 games (82% accurate). Gerrrad at 69%, Spearing 63%, Adam 61% (361 in 35 games), Hendo 57% (143 in 38 games).
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                Mislim da imamo dovoljno dobre igrače. Imamo dobru ekipu, uvek sam govorio o tome. Da to nije tako ne bismo stigli do polufinala FA kupa i osvojili Karling kup – rekao je škotski stručnjak.



                Lucas Leiva:


                He's still Top 20 of best tacklers amongst all 5 Top Leagues (52 succesful) this term, from just 12 games.

                Long-ball (accuracy): Lucas 133 in 12 games (82% accurate). Gerrrad at 69%, Spearing 63%, Adam 61% (361 in 35 games), Hendo 57% (143 in 38 games).
                Fantastican podatak,s obzirom da je povrijedjen vec 4 mjeseca.U sta je izrastao Lucas
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Kakav podatak... Ja vam kazem, covek je izrastao u jednog od najboljih defanzivnih veznih igraca na svetu, ako ne i najbolji...

                  Monpelje iako ne osvoji titulu, igrace LS, i to moze biti problem u dovodjenju tog dvojca Nash... Giroud-a ne bi dovodio, jer je on bolja verzija Kerola, slican Gomezu... Bez odgovarajucih igraca da ga hrane loptom, nece biti od njega neka vajda, isti slucaj kao i sa Kerolom ove sezone... Ali je on verovatno najbolji francuski golgeter na trzistu, ako ne i najbolji francuski napadac u ovom trenutku...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Gomez je bog otac svih kraljeva peterca Takav spic treba svakom timu,ali za njega treba da igraju jos najmanje 2 majstora
                    Liverpul moze dobro da ubode na ljeto sa "manjim" imenima,jer tesko da ce nekog budzovana dovesti najprije zbog LS i trenutnih ambicija kluba.

                    Comment


                    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                      Kakav podatak... Ja vam kazem, covek je izrastao u jednog od najboljih defanzivnih veznih igraca na svetu, ako ne i najbolji...

                      Monpelje iako ne osvoji titulu, igrace LS, i to moze biti problem u dovodjenju tog dvojca Nash... Giroud-a ne bi dovodio, jer je on bolja verzija Kerola, slican Gomezu... Bez odgovarajucih igraca da ga hrane loptom, nece biti od njega neka vajda, isti slucaj kao i sa Kerolom ove sezone... Ali je on verovatno najbolji francuski golgeter na trzistu, ako ne i najbolji francuski napadac u ovom trenutku...
                      Benzema: Say what?

                      Za Lucas-a, dobar igrac, ali najbolji. Mozda ako poveze sezonu bez povrede, jer je igrao stvarno dobro ove. Opet, Alonso je tata za njega.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Benzema: Say what?

                        Za Lucas-a, dobar igrac, ali najbolji. Mozda ako poveze sezonu bez povrede, jer je igrao stvarno dobro ove. Opet, Alonso je tata za njega.
                        Sta si hteo da kazes keve ti?

                        Ono sto je Lukas postao je neverovatno s obzirom na to kako je igrao ranije i on i Skrtel su mozda nesto najbolje sto je Keni uradio otkad je tu, 100% njegova zasluga. Lukas nije najbolji u PL, ni na svetu ali ako se vrati onakav bice u samom vrhu. U PL su jedino bolji Jaja i Song, iz ostalih liga dodaj Alonsa, Martineza, Pirla i ne znam da li je jos ko bolji trenutno, mozda Musa Sisoko. Sve u svemu, klasa je on, znalo se otkad je dosao da ima to u sebi samo su svi mislili da to nece pokazati. Valjda ce nastaviti, ogromna steta za povredu.

                        Freshko, ako bi doveli nekog poput Hoilea i Belhande + Dzerard + rotacija Sterling, Suso, Tekseira, Ziru bi bio odlican backup i dobijao bi lopte na tacni od ovih, mada ne mora on, ali neko tog profila, visok, jak, da moze da utrci iza ledja i da ima osecaj, gazda kaznenog i pouzdan realizator da zameni Suareza koji bi sa ovakvom sredinom oko sebe resetao sigurno.

                        Matija Fernandeza bih ja voleo da dovedemo, moze da igra CM-a i da se Dzerardu ostavi pozicija iza spica a dobar je tehnicar i ima pas u prostor + dobar izvodjac prekida. A ne verujem da je cena vise od 15 miliona, bar nisam cuo da bi neko ponudio ili da bi Sporting trazio vise za njega.
                        Last edited by Casiraghi; 27-03-12, 13:25.
                        sigpic

                        Comment


                        • Trebao je biti upitnik na kraju, a ne tacka.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Trebao je biti upitnik na kraju, a ne tacka.
                            Previse se ti s Mandom druzis.

                            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...etend-to-be-sg

                            Nekad se pretvarao da je Dzerard, sad se pretvara da je napadac.
                            sigpic

                            Comment


                            • Uf zaboravi na Benzemu... Kako mi s vremena na vreme stane mozak... Dobro onda, drugi najbolji...

                              Nash, mi kad bi doveli taj dvojac, i jos par igraca koje si naveo, ne bi se ja uopste brinuo za Giroud-a, bio bi mi odma prvi napadac u ekipi, jer bi postizao po 20 komada u ligi bez problema... On je mozda cak i bolji od Gomeza, jer ima odlicnu tehniku suta i dribling za njegovu visinu, a i prilicno je mobilniji i brzi od Gomeza, pa i Kerola naravno... Ali naravno, bez podrske i igraca koji ce ga hraniti, ne moze da pokaze svoj kvalitet, ali bi i u takvom slucaju opet bio bolji od Kerola...
                              Matija Fernandeza ja odavno pratim, jednostavno igrac koji igra fantasticno na obe strane... Definitivno igrac koga treba gledati i dovesti ako je ikako moguce, jer moze galantno igrati na bilo kojoj poziciji u veznom, all-around igrac...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment






                              • Matias Suarez se pominje kao potencijalno pojacanje,ako ima bar 20% igrackih vjestina kao njegov prezimenjak iz LFC-a dobrodosao je.Neki Finac treba da predje kod nas,17 godina ima,kao i 3 lika iz Gane na probu,isto neki klinci.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X