Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja je legenda bio, i ostao, ikona Liverpula... Sad citam citate, fantasticno, toliko jednostavni i sa puno humora... Pocivaj u miru, Bile...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ager poceo sa laksim treninzima, Glen pojacao ritam, ostali u punom treningu.
      sigpic

      Comment


      • Odlicno,kad se oni vrate imacemo pravu odbranu!
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Selvi otisao u Blekpul na pozajmicu, odlicno za njega, igrace 100%.

          Omladince smo zapostavili ovde, lose su startovali u LS ali evo konacno prve pobede protiv Moldea 3:0. Morgan usao i dao 2 komada, Silva je jos bio strelac. Imamo realne sanse za prolaz dalje ako ne izgubimo. Imamo 4 boda.
          sigpic

          Comment


          • Intervju sa Gerrardom.

            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-derby-delight

            Slike sa treninga:









            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Oce li Dzerard biti spreman da bude u startnih 11 protiv Junajteda?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Oce li Dzerard biti spreman da bude u startnih 11 protiv Junajteda?
                Mozda bi mogao da bude.

                Normalno je da postoji ogromna zelja kod svih i njega samog naravno. E sad, pitanje je koliko ce biti spreman tada. Neki plan i jeste da on bude spreman za derbi. Imace 2 nedelje pauze da se dodatno spremi. U svakom slucaju, cenim da ce odigrati bar 25 minuta. Ne forsira ga niko, prica se sa njim dosta o svemu, pazljivo ga analiziraju i prate oporavak. Dok je pauza, njemu ce se jos vise posvetiti strucni stab. Uglavnom, sve zavisi od njegovog napretka. Keni sa njim nece rizikovati sigurno.
                sigpic

                Comment


                • Ljudi osvanuo je dan derbija!
                  Zasto cutite?

                  Liverpool: Reina, Kelly, Enrique, Carragher, Skrtel, Kuyt, Downing, Lucas, Adam, Carroll, Suarez. Subs: Doni, Coates, Gerrard, Henderson, Bellamy, Flanagan, Spearing.
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Poslije Uniteda sigurno najbitnija utakmica za nas.Ono sto sigurno mozemo ocekivati je rat na terenu.Cahill je ipak spreman za utakmicu i igrat ce od prve minute.Drago mi je sto je Kuyt u prvoj postavi,jedino me brinu stoperi Carra i Skrtel,a ovo bi mogla biti utakmica za Carrolla i prognoziram naravno makar jedan crveni karton.



                    COME ON REDS.

                    YNWA
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Strah se uvukao u kosti Ma bre dobijamo karamele Jedva cekam da vidim ponovo Stivija
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ne znam za vas ljudi, ali meni je upravo sad nestao signal SK-a. Smorio sam se bree... Daj boze jedno poluvreme da odgledam...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Nemam ni ja signala -.- Opet cu morati preko Streama -.-

                          Comment


                          • Ista situacija i kod mene...:/
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Ista situacija i kod mene...:/
                              Dobrodosao na forum,Zola ;)
                              Nadam se da ces biti aktivan.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • dobrodosao

                                i kakvi su utisci?

                                posto je ovo sajt sk-a, prvo da pitam da li je onaj komentator lud? "kerolu dusa u nosu..." pa "suarez nije u najboljoj formi" (obojica po gol, dva fantasticna pogotka)...pa komentari na racun adama... ne razumem.

                                sve u svemu, prvo poluvreme raspad, drugo dobro od ulaska steve i belamija. kako su digli igru, ja ne verujem.

                                nadigrali smo ih, to se vidi i po gol sansama, i po posedu lopte, a sad se oni naravno bune zbog crvenog i kazu da su nam sudije naklonjene. verovatno isto kako su nam bili naklonjeni i protiv totenhema sa dva crvena.
                                http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

                                http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

                                http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

                                Comment

                                Working...
                                X