Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Liverpool FC View Post
    H-madafaka
    Ko ?
    sigpic

    Comment


    • Hoilet
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Uz Sitijev trenutno daleko najstabilniji stoperski tandem u ligi.



        Prica se da bi Koudi i Sterling danas mozda mogli da se nadju na klupi.
        sigpic

        Comment


        • Reina, Enrique, Coates, Carragher, Skrtel, Johnson, Adam, Henderson, Downing, Gerrard, Kuyt.

          Subs: Aurelio, Carroll, Doni, Shelvey, Kelly, Flanagan, Bellamy.
          Kakav je bre ovo sastav sad.
          sigpic

          Comment


          • Ni meni nije jasno...5 defanzivaca???
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment




            • Gdje iskopa Kuyta i Carraghera.Morat ce ovde Bellamy i Carroll ulazit koliko vidim.Problem je sto ako protiv ekipa poput Stoke-a ne das go u prvih 60 minuta onda nastaju problemi.Za nadat se nekoj majstoriji kapitena.

              Vjerovatno neki 5-4-1 koji ce se u napadu transformisati u 3-6-1 ili ce mozda Glen igrati krilo,pojma nemam sta je Kenny zamislio.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Ager se izgleda povredio cim ga nema ni na klupi.
                sigpic

                Comment


                • LFCTV: Daniel Agger has picked up an injury but we aren't sure on the extent of it just yet.

                  Steta...on i Skrtel su bili fantasticni.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Agger i te njegove povrede .Nadam se da nije nista ozbiljno,a dok ga nema ja bi gurao Kelly-a na stopera.Ovo danas jednostavno moramo dobiti.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Keli je najbolja opcija da ga zameni ali nece biti nista od toga, igrace Karager. A mozda i nece dugo odsustvovati.

                      A sto 5 defanzivaca i Kujt kao najistureniji ne mogu da shvatim sta Keni hoce sa ovim? Valjda cemo nekako dobiti ali opet ce nam trenirati zivce.
                      sigpic

                      Comment


                      • Citam sad da ce Carragher da igra zadnjeg veznog...Blago nama


                        RT @TheSaintKopite Amlan Nanda
                        Rather Henderson & Downing out wide. Gerrard & Adam as central midfielders. Carra as sweeper/defensive midfielder.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Verovatno ce Henderson na krilo opet.

                          Jao Keni sta ce ti ovo...
                          sigpic

                          Comment


                          • Ovo isto ko da su izvlacili papirice ko ce igrat.

                            Hajde makar nece biti dosadno.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Kakav je bre ovo sastav?! Zar cemo se protiv Stoke-a na Enfildu braniti!? Sramota! Nadam se da KK zna sta radi.
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • moje misljenje je da je Keni snosi punu odgovornost za ovaj remi, jer smo ceo mec igrali neorganizovano, ko muve bez glave.. falii Suarez ko ista.. bas fali, a i nedostaje mi taj majstor

                                Comment

                                Working...
                                X