Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo traceva za danas:

    Fernando Llorente & Jermain Defoe linked with Liverpool !

    U kakvim smo problemima sa realizacijom mislim da bi nam i Defoe dobro dosao,a sumnjam da ce Bilbao pustiti Llorente-a.

    Remy i Zaha izjavili da ostaju u svojim klubovima.

    Rafa Benitez 1st 38 Games: 58 pts.
    Kenny Dalglish 1st 38 Games: 67 pts.



    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Izgleda da smo blizu dovodjenja napadaca Groningena Davida Tekseire,da budem iskren ne znam nista o ovom momku,vjerovatno ga Komoli prati vec duze vrijeme.Prema pisanju medija trebao bi da potpise za nas do srijede,za 8 miliona funti.

      Uzgred potice iz grada Salta odakle su i Suarez i Cavani.Znaci mora da bude dobar

      Evo nekih njegovih golova http://www.youtube.com/watch?v=cW_yqoZQj3o
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Dobar je, ne znam koliko bi mogao ovde da doprinese trenutno ali je talenat. Mada u ovom trenutku tata za Dirka i Kerola. Sa Suarezom bi mogao fino da igra a posle cemo videti da li ce na leto doci neko pa da bude backup ili nesto, da li ce Kerol proraditi, ko ce ga znati.
        sigpic

        Comment


        • http://www1.skysports.com/football/n...Liverpool-move

          "I am at Lille now but as we all know I want to play in England one day,"
          "Liverpool, well, that is a dream club. Anyone would be happy, scoring goals in front of the Kop can be the highlight of a career."

          Ovo je interesantno,zvjer od napadaca,skakao bi od srece kad bi dosao,mozda bi mogli da ga trampimo za Dzo-a Kola.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Nemam nista protiv ali radje bi njegovog druga Edena.
            sigpic

            Comment


            • I ja bih isto Hazarda,ali mislim da je on nemoguca misija za nas,barem u ovom prelaznom roku.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Originally posted by c-bosh View Post
                I ja bih isto Hazarda,ali mislim da je on nemoguca misija za nas,barem u ovom prelaznom roku.
                Nisam ni mislio na ovaj.

                Voleo bih obojicu sad s obzirom na to sta je Musa izjavio.
                sigpic

                Comment


                • Po izjavi mu se vidi da cijeni klub i nase navijace.Ko zna sta ce nam prirediti ovi nasi,ja samo cekam neki transfer kao grom iz vedra neba,samo se nadam da necemo ostati na ovom rosteru,trebaju nam krilo i napadac ocajnicki.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Kako odmice ovaj prelazni rok ja sve vise sumnjam da cemo ikog dovesti,eto sad se neki napadaci spominju ali zasad nista konkretno.A sa ovim trenutnom sastavom trebat ce nam cudo+Gerrard+Suarez da se kvalifikujemo za Ligu Prvaka.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Ma dolazi neko sigurno,ako ostanemo u ovom sastavu nema sta da trazimo u PL,samo mozemo da ocekujemo nova razocarenja i frustracije

                      Sjecam se da je Grobelar i prosle godine rekao da Liverpul sigurno dovodi napadaca iz Holandije(Suarez) kao i da ce dovesti jos jednog napadaca(Carroll).Na kraju se sve ispostavilo tacnim.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Sow bi nam resio muke jer je sjajan finiser, ali ne znam koliko je to moguce s obzirom da opet cekamo d-day... Krila se ne pominju, stvarno ne znam kako Keni misli da nas odvede u top4 sa trenutnim igracima... Doduse jos nismo videli kakvu silu ima kombo Suarez-Gerrard...
                        Ustvari Granero se pominje i to bas dosta...
                        Last edited by Freshman; 16-01-12, 15:30.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Veceras u 20h rezerve igraju protiv Man Utd-a.Ko zeli da gleda ima stream na ovom linku http://firstrow.tv/watch/102533/1/wa...nited-res.html
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Musa Sow je jedan od napadaca koji ima najbolji prijem na svijetu,zivotinja,a vi procijenite koliko je to vazno kod napadaca,idealan napadac za PL i Liverpool
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Musa Sow je jedan od napadaca koji ima najbolji prijem na svijetu,zivotinja,a vi procijenite koliko je to vazno kod napadaca,idealan napadac za PL i Liverpool
                              Pratio sam ja Lil prosle sezone, pre svega zbog lika na tvom avataru , ali mi je Sow privukao paznju, jos pogotovo kad je dobio poziv sa repku... Covek je klasican finiser i zivotinja, sad je samo pitanje za koliko para bi ga Lil dao... Ali sve vise Granera pominju, tako da kad bi njih dvojica dosli, mogao bi se nadati top4, a ovako, mrka kapa...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                                Pratio sam ja Lil prosle sezone, pre svega zbog lika na tvom avataru , ali mi je Sow privukao paznju, jos pogotovo kad je dobio poziv sa repku... Covek je klasican finiser i zivotinja, sad je samo pitanje za koliko para bi ga Lil dao... Ali sve vise Granera pominju, tako da kad bi njih dvojica dosli, mogao bi se nadati top4, a ovako, mrka kapa...
                                Shvatam sta hoces da kazes i slazem se,ali vjeruj mi da ravnopravno ucestvuje u igri,osim sto zna da zavrsi,fantasticno otvara prostor,a da ne govorim kako se gradi,ja sam njega vec ljetos vidio u jacim klubovima,ali ne vide klubovi,vidim da ga hoce sada Liverpool i Tottenham,ali zbog JC-a ce on najvjerovatnije doci na Anfiled
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X