Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista od Hoilett-a,a legao bi nam odlicno

    Liverpool have made Swansea City midfielder Joe Allen one of their targets for the summer after being impressed by him this season. (The Independent)

    http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...los-Tevez.html

    The PSG boss said: 'There is a lot of choice for this January market. Do you want the names?

    'OK, now I tell you the players the agents are offering on the market, officially or not: Carlos Tevez, Fernando Torres, Dimitar Berbatov, Roman Pavlyuchenko, Edinson Cavani, Fernando Llorente.'

    Ancelotti kaze da mu je ponudjen Torres ali za nas je to nebitno bitno je da ako je istina sto govori da se Cavani i Llorente mogu dovesti,bilo bi idealno kad bi nasi krenuli po nekog od ove dvojice,ali izgleda da ce nam prije doci Texeira nego neko od ova dva majstora,ali ko zna mozda nas i iznenade.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Da li ti stvarno mislis da mozemo dovesti Cavanija ??? PSZ ima previse novca i platice 50 miliona ako treba za Cavanija a treba vise, uostalom ja ne verujem u te gluposti koje je Ancelloti naveo, zasto bi Cavani otisao iz tima koji igra 1/8 finala LS ??? Na leto u redu, ali ako je mislio na ovaj prelazni rok poludeo je... Sto se tice Llorentea, on je unapredjena verzija Kerola, tehnicki je potkovaniji i sjajan je finiser i njega bi mozda imali sanse da dovedemo, ali verovatno ce Bilbao traziti mnogo novca...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Llorentea je trazio Real prosle sezone ali Bilbao im je trazio oko 38 mil. eura znamo mi kakvi su oni kada je u pitanju prodaja igraca,to su ponosni Baskijci oni sigurno nece tako lako prodati svoj biser.Za Cavanija takodje ista prica,Napolijev ludi predsednik De Laurentis ne zna sta ce od para,ispod 50 miliona sigurno nece traziti za svog igraca,tako da mi nema sta da trazimo u toj prici,a jos igraju i osminu LS.

        Kakav smor za Hoilett-a
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Cavani ima otkupnu klauzlu od 100m evra... Ja njega nikad nisam ni razmatrao da bi mogao doci... Za Llorentea sam vec rekao, a evo i c-bosh kaze koliko su para trazili Realu za njega.. Ne bih voleo da preplatimo igraca koji inace vredi 20m max, a ima skoro iste kvalitete kao Kerol, sem sto je unapredjenija verzija i dobar finiser, kao sto je i Kerol bio prosle godine..;)
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ne znam..mislim da moramo da podredimo stil igre Kerolu,nesto slicno kao sto je uradio Bayern sa Gomezom.I Gomez je u prvoj sezoni bio kanal,nije mogao vola da ubode,a sad nema utakmice a da ne postigne gol.Ako je neko gledao analizu na BBC-u,Sirer je rekao da ova igra Liverpula nikako ne odgovara Kerolu,on jednostavno ovako ne moze da dodje do izrazaja,on je igrac sesnaesterca razbijac,u Liverpulu se cesto izvlaci na proigravanja sto Njuki nikad nije radio.

            Takodje on meni uopste ne izgleda fit,ne znam jeli to zbog manjka utakmica ili nedovoljnog rada na treninzima,ili mozda zbog problematicnog nacina zivota(znamo svi da voli da popije)

            Pogledajte Pepeov intervju sta kaze,ko najvise radi na treninzima a ko najmanje

            http://youtu.be/gjZr3ggoaXc

            Meni Kerol izgleda kao da ga boli ona stvar za ovaj klub
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Ma ja ovog Kerola ne poznajem... On je u Njukaslu zabijao golove ko od sale, trcao je izuzetno brzo za svoju visinu, ovde kod nas bre ne zna loptu da vodi, vidi se nedostatak samopouzdanja, a za sve je menadzment LFC-a kriv jer su dozvolili da ga plate 35m... On dok je god u Liverpulu nosice taj teret na ledjima... Nije da njega boli ona stvar za tim, jednostavno takav mu je mentalitet, ne mozes promeniti njegov karakter..
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Da...ja imam druga koji navija za Newcastle,i govorio mi je da Kerol ima najbolju igru glavom koju je u zivotu vidio,kaze da ne moze da vjeruje u sta se pretvorio Kerol,od covjeka koji se igrao sa svim odbranama u PL do drveta koje ne zna osnove fudbalske igre,stvarno ne znam koji mu je...vise ne moze ni vazdusni duel da izdrzi,ako si gledao protiv Stouka koliko je samo puta padao i bacao se bez ikakve potrebe.Mislim da mu treba malo discipline.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Poceo je vise da se trudi u poslednje vreme ali trudili bi se svi mi koji navijamo samo nemamo kvalitet.

                  Relativno skoro je bio jedan blog za Kerola na sajtu, htedoh tad da ga okacim ali sam zurio negde i zaboravio, sad ne mogu da nadjem. Zove se:

                  "Andy Carroll - Form is temporary, class is permanent."

                  Napisao je covek tu dosta stvari a sustina je u ovom pitanju koje cu da parafraziram na srpskom:

                  Endi Kerol je resetao mreze u toj polusezoni u Njukastlu. Da li je on klasa koja nije u formi, ili igrac koji je tad bio u formi i imao svoj bljesak a ustvari je cist prosek i daleko od klase?
                  sigpic

                  Comment


                  • http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...ic-design.html

                    Ode nas voljeni Anfield...

                    Steta jer sam se nadao da ce ipak moci da se prosiri Anfield,ali to je nemoguce zbog ogromnog broja kuca u okolini stadiona
                    Svemu dodje kraj,tako i nasoj svetinji,novi stadion ce imati oko 60000 mjesta,a cuveni kop ce imat oko 18000 sjedech mjesta sto je dobra stvar

                    Inace novi stadion ce biti veoma blizu Anfildu tj. na Stanley Parku.

                    Ocekuje se ogroman priliv novca od prodaje imena Anfilda,dok se jos uvijek ne zna kako ce se zvati novi stadion

                    Izgradnja ce kostati oko 300 miliona funti
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Originally posted by c-bosh View Post
                      http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...ic-design.html

                      Ode nas voljeni Anfield...

                      Steta jer sam se nadao da ce ipak moci da se prosiri Anfield,ali to je nemoguce zbog ogromnog broja kuca u okolini stadiona
                      Svemu dodje kraj,tako i nasoj svetinji,novi stadion ce imati oko 60000 mjesta,a cuveni kop ce imat oko 18000 sjedech mjesta sto je dobra stvar

                      Inace novi stadion ce biti veoma blizu Anfildu tj. na Stanley Parku.

                      Ocekuje se ogroman priliv novca od prodaje imena Anfilda,dok se jos uvijek ne zna kako ce se zvati novi stadion

                      Izgradnja ce kostati oko 300 miliona funti
                      Po ovom clanku, da bi izgradnja uopste pocela, nasi vlasnici moraju dignuti novac od sponzorstva za £150m dakle pola od cene koliko ce i kostati izgradnja ovog stadiona, sto nije nimalo lak zadatak, pogotovo ako ne budemo igrali LS... Ali ovi nasi vlasnici su veoma finansijski stabilni i ne sumnjam da ce sve odraditi kako treba da bi otpocela gradnja novog stadiona.. Realno, ovo nam treba, klub sa ovakvom istorijom treba imati veci stadion, 45000 jednostavno nije dovoljno... Inace je jeftinije da se izgradi novi stadion, nego prosirivati stari...;) Samo se plasim da zbog ovoga ne budemo imali dovoljan transfer budzet..
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment




                      • Sreca pa ovaj prelazni rok traje samo mjesec dana,koliko bi ovde igraca bilo da je ovo ljetni prelazni rok

                        Ja mislim da nam u ovom trenutku tri pozicije skripe i to ovim redoslijedom:napadac,krilo,zadnji vezni.Od ove tri pozicije mislim da makar jednu moramo sad popuniti,ali ne sa igracima koji su talenti pa mogu nesto uradit za 5 godina nego sa igracima koji mogu pomoci timu odmah.Na poziciji zadnjeg veznog ne toliko dobrog igraca jer se Lucas vraca iduce sezone.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Ne treba nam zadnji vezni kad ni ne igramo sad sa klasicnim zadnjim veznim nego nasi veznjaci igraju box to box. Cak i bez Lukasa protivnici stvaraju smesan broj sansi a on kad se vrati samo smo jos jaci. Treba dribler sa dobrim pasom tipa Hoilea i spic. A kad se Suarez vrati, ja verujem da ce Dzerard od njega napraviti gol masinu kao sto je od Toresa napravio jer nije ni on bio neko 100% provereno ime kad je dosao vec je ovde postao gol masina kakva vise nikad nece biti. Uz to kad bi dosao igrac poput Hoilea, sigurno bi mu i on stvarao sanse + bi bilo mnogo vise prostora i za Dzerarda da ulazi u sanse, o njegovoj realizaciji je svaka rec suvisna. Ako bi dosao spic koji je realizator na nivou, onda Suareza na krilo i opet imas dosta kreativnog igraca a i taj spic bi vise prostora Stiviju otvorio zajedno sa Suarezom. U svakom slucaju jedan igrac bi morao da dodje, mada ni to ne znaci da je sve izgubljeno jer je u igri jos 51 bod, mi se vecito trgnemo na prolece a trebalo bi da konacno Dzerard i Suarez budu malo duze zajedno na terenu.
                          sigpic

                          Comment




                          • Dresovi za iducu sezonu
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Te dresove je radio jedan lik po sopstvenom dizajnu,tesko da ce to biti novi dresovi.

                              Ako prodjemo Totenhem u LS za mlade igramo protiv Ajaxa ili Barce(2 najbolje akademije u Evropi)

                              NextGen Series: If we beat Spurs, we face either Barca or Ajax. That would be tough and deffo exciting!
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Imate Hondu koji je odlican kako na poziciji ofanzivnog veznog tako i na krilu u kontragardu. Ionako hoce da napusti CSKA, sto je meni potpuno nerazumno. On je izvanredan igrac ali nece doprineti timu sa takvim stavom.

                                Comment

                                Working...
                                X