Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Koliko ja znam titule niko nije osporio, vec pojedine utakmice i prosle godine je bilo stvarno previse utakmica koje je Mancester dobio uz pomoc sudija, sto ne vazi za ranije sezone. Kad se sve sabere i oduzme za proslu sezonu i kad se dodaju neki mecevi i Celsiju, titula vam je zasluzena normalno samo bi recimo Siti bio blizi vodecem dvojcu. Onda je bila rec o kakvim pobedama se radi kad je LFC rekao da niste zasluzili protiv VBA u prvom kolu, sto je apsurd. Niste zasluzili recimo onu protiv Evertona kad je Cicarito dao iz ofsajda i to je tacno. Za ove moje cu isto reci uvek ako ima gresaka, nikakav problem, cist ofsajd Suareza je bio protiv Arsenala sto pokazuje snimak i ja bi bio jedno tele kad bi pokusavao da prodam drugu pricu. Hauard Veb jeste vas, ja ne kazem da je Ferguson njega zvao da mu kaze sta i kako ili gazda, ali covek konstantno ostecuje Liverpul iz nekog razloga, pa cak i kad ne igra protiv Mancestera ili vam navuce nesto, cinjenica jbg. Mozda jednostavno navija za vas i to je to.

    Ager jeste klasa samo sto je imao problema sa povredama, sad bi ovi trebalo da su ga spremili konacno ovog leta. Ima visinu, brzinu, skok, anticipaciju, opasan kod prekida, odlicno iznosi loptu, ne nabija napred. Nije imao srece jbg ali kompletniji igrac od Karagera i mnogih drugih.

    Pepe je bio teska kiksara ali je konacno zreo golman. U istoriji fudbala su stvari koje on brani mogli da odbrane Smajhel, Djidji i ludi Iguita. Cak ni jedan Kasiljas nema toliko dobar refleks ali njegovo gazdovanje u petercu, stabilnost i ubedljivo najmanje kikseva ikad su ga doveli tu gde je. Pepe sad ima odlicnu komunikaciju sa odbranom, odlicno izletanje, gazda je u petercu, a uz to nikad ne ispucava na pamet vec uvek gadja nekog od saigraca a cesto se odlucuje i za pas. Trenutno jeste najbolji. Od golmana strasnu klasu u PL jos imas samo u Hartu i Cehu, dok De Gea i Vojceh jos treba da se pokazu. Kod Harta ima jos prostora za napredak dok Ceh jednostavno koliko god dobar bio, nije isti golman otkad je imao onu povredu zbog koje nosi masku i mnogo je nesigurniji od tada. Trenutno, Pepe Reina jbg, svidelo se to nekome ili ne.

    Sto se tice centralnih veznih, ne sredine jer tu i krila spadaju, ja sam svoje misljenje i argumente dao, necu se 200 puta ponavljati. Vezni red kompletan Sitija i Junajteda jeste jaci, sami CM igraci ne.
    Sve osim bolda stoji,i donekle se mogu sloziti,a boldu necu da pricam,jer je glupost,lagana titula prosle godine,cijelo prvenstvo vodili,i sada neke greske se uzmaju i stalno nabrajaju(ne samo ti vec skoro svi u ovoj temi),ali ok.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Sve osim bolda stoji,i donekle se mogu sloziti,a boldu necu da pricam,jer je glupost,lagana titula prosle godine,cijelo prvenstvo vodili,i sada neke greske se uzmaju i stalno nabrajaju(ne samo ti vec skoro svi u ovoj temi),ali ok.
      Ko je rekao da je titula nezasluzena, nije niko. Sad hoces da kazes da Cicarito nije uvalio par puta iz ofsajda, da nije bio penal za Blekpul kad su vodili 2:0 i te stvari. To je tacno isto kao sto je tacno da ste je zasluzili. Zasluzili je jeste, samo sto bi mozda bila manja razlika i to je to. Naravno, to je nebitno kolika je razlika, poenta je bila samo u pojedinim utakmicama i ne vidim da se iko bavio time u ovoj temi a da nije necim drugim isprovociran pre toga. Uostalom, o ovome smo pricali u glavnoj temi PL skoro a ja sam pomenuo jer su mi te stvari isle na zivce, mada sam najvise bio ogorcen zbog FA Kupa i one sramote. Ne radi se o Mancesteru, ja bi prvi rekao da je za bilo koji drugi tim, znas i da Barsu pomenem kad bude price. Jednostavno ne volim kad se neko iz nekog razloga gura, posebno sto mu to ni ne treba jer je najbolji. Poenta cele ove price je ta da bi Mancester osvojio titulu i bez tih Cicaritovih ofsajda i zajebancija i nema potrebe za tim.
      Last edited by Casiraghi; 02-09-11, 12:10.
      sigpic

      Comment


      • Pa ja sam ti rekao da cu brojati koliko su vamo pomagali ove godine,a koliko nama,pa ces viditi,da je to zabluda da Mancestru pomazu,da svima pomazu,i sve ostecuju jednaka,pa sjecas se da se Fergi zalio da nas zakidaju sudije prosle godine,kada je vredjao sudije i dobio 6.utakmice kazne prosle godine,nas su krali prosle godine
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Realno zaliti se na sudije je jadno, treba gledati sebe, svoj tim, a ne zasto linijski sudija nije primetio da je igrac 3cm u ofsajdu i slicne gluposti. Sudije grese isto kao sto i igraci grese. Nego svi zele da se izvuku na neki nacin i prebace krivicu na drugoga. Na kraju je titula uvek zasluzena. Mene kao navijaca Chelsea boli uvo da li je Manchesteru poklonjen 1 gol i 101, ono sto mene zanima je zasto se Chelsea onoliko raspadao u novembru i decembru, to sigurno nije bilo zbog sudija. Suvise je lako kriviti sudiju za neuspeh...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Pa ja sam ti rekao da cu brojati koliko su vamo pomagali ove godine,a koliko nama,pa ces viditi,da je to zabluda da Mancestru pomazu,da svima pomazu,i sve ostecuju jednaka,pa sjecas se da se Fergi zalio da nas zakidaju sudije prosle godine,kada je vredjao sudije i dobio 6.utakmice kazne prosle godine,nas su krali prosle godine
            Brojacemo naravno, mozda bude drugacije, samo ne racunaj kradju Arsenala jer je Kerolu ponisten gol protiv Sanderlenda tako da mu to dodje na isto.

            Jeste se zalio za Celsi i jos jednog smrada od sudije Etkinsona, dobio kaznu ali i 2 gola iz ofsajda u zamenu. Sudijske greske se uglavnom vrate ali to prosle sezone nije bio slucaj sa Mancesterom koji je mnogo vise dobio nego izgubio od smradova s pistaljkama prosle sezone, prosle samo. Ponavljam, da ne bi bio pogresno shvacen ili da mi opet neko palamudi i izvrce reci, Mancester bi uzeo titulu i bez svega toga. Ja sam prvi tu da kazem da su institucija, ako ste malo citali, znate da Gigsa smatram jedinim koji je u ravni sa Dzerardom u ligi, mnogo puta sam pohvalio sve sto im valja i osim tih sudijskih gresaka nikad nista lose nisam rekao ili bio subjektivan. To sto ja smatram da su centralni vezni Liverpula najbolji u ligi je zbog toga sto sam izanalizirao trenutnu situaciju i dosao do tog zakljucka, koji sam lepo obrazlozio. Ako treba, mogu jos detaljnije. Subjektivan sam samo po pitanju Dzerarda i Karagera, ponekad, a niko mi ne moze reci da nije u vezi svojih omiljenih igraca i ikona klubova. Dakle, ne bih da ovde ispadam nesto sto nisam i sto nikad nisam bio jer neko misli drugacije od mene. Ja nikad nisam govorio da je sve sto je u Liverpulu najbolje, sami znate koliko sam znao da pljujem i po svojima. U najbolju postavu PL smatram da bi mogli da udju iz ekipe Pepe, Dzerard i Suarez. Ako je tu nesto subjektivno, dajte da vidim zasto, po mogucnosti u detalje.

            Originally posted by Tony_G View Post
            Realno zaliti se na sudije je jadno, treba gledati sebe, svoj tim, a ne zasto linijski sudija nije primetio da je igrac 3cm u ofsajdu i slicne gluposti. Sudije grese isto kao sto i igraci grese. Nego svi zele da se izvuku na neki nacin i prebace krivicu na drugoga. Na kraju je titula uvek zasluzena. Mene kao navijaca Chelsea boli uvo da li je Manchesteru poklonjen 1 gol i 101, ono sto mene zanima je zasto se Chelsea onoliko raspadao u novembru i decembru, to sigurno nije bilo zbog sudija. Suvise je lako kriviti sudiju za neuspeh...
            Kad sam ja krivio sudiju za to sto Liverpul nije dugo nista osvojio? Krivio sam ih konkretno za Liverpul u vezi Sanderlenda i Kerolovog gola, FA Kupa protiv Mancestera i jos neke sitnice ali nikad da nije nesto osvojeno zbog njih. Liverpul je bio na ivici totalne propasti zbog iskljucivo svoje krivice, svojih uprava, trenera i igraca, sad je druga prica i ide se uzlaznom putanjom. Ako citate temu, a vidim da citate, onda vrlo dobro znate koliko se bavim prvo Liverpulom, od prvog tima do podmlatka i da redovno pisem izvestaje i za te stvari, pratim razvoj svakog omladinca, naravno koliko je to moguce. Malo sam stao sa tim jer me je sludio Partizan ali cu ponovo sve analizirati do detalja.
            Last edited by Casiraghi; 02-09-11, 12:32.
            sigpic

            Comment


            • Eh jbg... Zadnjih 20 godina su greška, jer Manchester dominira zadnje dve decenije!

              Ma ja bih tu optužio Barclays, otkad se zove BPL uglavnom ManU dominira... Sram ih bilo!

              Više su osvojili Chelsea i Arsenal, tako da je Liverpool iza njih zadnjih 20 godina... Jedino LS vam spašava obraz, i kad vas cujem kako se hvalite zvučite kao delije sa svojim Barijem!

              Da se razumemo, ne navijam za domaće timove...

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                Eh jbg... Zadnjih 20 godina su greška, jer Manchester dominira zadnje dve decenije!

                Ma ja bih tu optužio Barclays, otkad se zove BPL uglavnom ManU dominira... Sram ih bilo!

                Više su osvojili Chelsea i Arsenal, tako da je Liverpool iza njih zadnjih 20 godina... Jedino LS vam spašava obraz, i kad vas cujem kako se hvalite zvučite kao delije sa svojim Barijem!

                Da se razumemo, ne navijam za domaće timove...
                Ko je rekao da nismo iza drugih zadnjih 20 godina i ko je rekao da nismo skoro propali? Mozda smo rekli da smo najveci tim uprkos svemu sa sve tradicijom ali bolji trenutno ili poslednjih godina nikako. Sto se LS tice, imamo ih 5 i svakako se mozemo pohvaliti time, posebno sto smo u poslednjoj preokrenuli rezultat na poluvremenu protiv jedne od najmocnijih ekipa u istoriji fudbala sa smesnim igrackim kadrom gde smo imali 4-5 igraca koji stvarno vrede a ostalo je imalo samo veliko srce. Uradili smo nesto sto niko nije do sada tako da je to za pohvalu. I nemoj porediti Liverpul i Zvezdu, to je kao dupe i oko.

                I nikad niko nije rekao da su zadnjih 20 godina greska, sam izvlacis reci iz konteksta. Veceg broja gresaka ima poslednjih par godina zbog sudija kao sto su Veb, Etkinson, Frend i ekipa. Ovaj poslednji je mozda i najgori jer bukvalno svaki mec nesto pogresi i mora da ima svojih 5 minuta u kadru tokom meca. Ako zelis da izvrces reci ljudima ovde, zaobidji temu.

                A sto nisi pomenuo kad sam pohvalio Mancester, Gigsa, ili kad je Joe to uradio, a jesmo mnogo puta. To sto ih ne volimo, ne znaci da ih ne postujemo.
                sigpic

                Comment


                • Pa ti govoris da je Pepe bolji od Kasiljasa,najveeg golamna svih vremena po meni,covjek brani od malena u Realu,covjek je uzeo sve zivo sto se moglo,i u reprezentacji isto,covjek relano nije imao kiks u karijari,a da ne kacimo od Pepe njegove ekskurzije.Gerard se nije sastavio vec godinu dana,covjek je povredjen skoro stalno,da se vrati vec jednom i pocne da igra,a Suarez mora jos da igra,ali je pokazao da je covjek koji pravi razliku,realno reci Suarez da je ispred Runija je glupost,za par godina moce se uporedjivati,ali sada nema sanse,treba ovaj jos da se dokauje. P.S. Da malo se udaljimo od ovih sudija i ostalih prica. Nesto ste se utisali oko Kerola,sta je sada sa njim,i on ne valja u sistemu kod Daglisa,kao i Merjels?
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Pa ti govoris da je Pepe bolji od Kasiljasa,najveeg golamna svih vremena po meni,covjek brani od malena u Realu,covjek je uzeo sve zivo sto se moglo,i u reprezentacji isto,covjek relano nije imao kiks u karijari,a da ne kacimo od Pepe njegove ekskurzije.Gerard se nije sastavio vec godinu dana,covjek je povredjen skoro stalno,da se vrati vec jednom i pocne da igra,a Suarez mora jos da igra,ali je pokazao da je covjek koji pravi razliku,realno reci Suarez da je ispred Runija je glupost,za par godina moce se uporedjivati,ali sada nema sanse,treba ovaj jos da se dokauje. P.S. Da malo se udaljimo od ovih sudija i ostalih prica. Nesto ste se utisali oko Kerola,sta je sada sa njim,i on ne valja u sistemu kod Daglisa,kao i Merjels?
                    Nisam rekao da je bolji, vec da ima jaci refleks a to ne znaci i bolji golman. Ima i Stojkovic bolji refleks od nekih prvotimaca u PL ali sta vredi kad je budala. Golman se ne gleda samo kroz refleks, segment u kom je Pepe stvarno mocan a najbolji je u PL trenutno, prosle sezone nam je doneo 15-20 bodova i spasao velikih bruka koje su mogle predubok trag da ostave.

                    Nadji gde sam rekao da je Suarez bolji od Runija pa da secem onu stvar. Rekao sam da je u prvoj postavi PL, nisam rekao sa kim u tandemu a svakako da bi bio sa Runijem, nece sa Anelkom.

                    Dzerard ima problema sa povredama, ne i sa samom igrom. Poslednji derbi je igrao povredjen a dobio 93% duela ali to ga je dokusurilo.

                    Kerol je specifican igrac, sa kojim se zaista treba uigrati. Njemu ni u Njukastlu nije krenulo najbolje pa je posle sve islo glatko. Za njega treba imati stpljenja, kao i za svako pojacanje uostalom. Videcemo na kraju na sta ce to da izadje, trenutno nije dovoljno dobar. Sto se sistema tice, ako znas kako je Liverpul igrao nekad i ako ti je poznat Ian Ras, onda ti je jasno sta Keni trazi. Sto se tice Raula, mislim da je to za sistem prica za malu decu. Onakav izlazak i kukanje protiv Eksitera je bio jasan znak da sa njim nesto ne stima. Pre ce biti da je do karaktera koji je pokazao nacinom na koji je otisao a Keni je jasno dao do znanja da mu igraci koji nemaju karakter ne trebaju jos cim je dosao.

                    EDIT: Za Suareza sam mozda rekao da bi trebalo da postane najbolji svetski napadac, to je trenutno Vejn Runi a i to sam vec rekao samo sto ljudi ocigledno jedva cekaju da citaju nesto sto im se ne svidja.
                    Last edited by Casiraghi; 02-09-11, 12:57.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne mogu vise za danas,umorio sam se,mozda veceras nastavimo. Ma tesko je govoriti ko ce da udje u najbolju postavu lige,sada nakon tri kola.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        Ne mogu vise za danas,umorio sam se,mozda veceras nastavimo. Ma tesko je govoriti ko ce da udje u najbolju postavu lige,sada nakon tri kola.
                        Nisam mislio nakon 3 kola nego generalno, po kvalitetu.

                        I cekam post u kom sam napisao da je Suarez bolji od Runija trenutno do veceras.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Više su osvojili Chelsea i Arsenal, tako da je Liverpool iza njih zadnjih 20 godina... Jedino LS vam spašava obraz, i kad vas cujem kako se hvalite zvučite kao delije sa svojim Barijem!
                          Kako su mi navijaci Sljamcestera otvorili oci. To sto je LFC drugi najuspesniji tim u Engleskoj po broju osvojenih domacih takmicenja (i to samo 1 manje od Junajteda!!!), i najuspesniji po broju evropskih titula, i sto u ukupnom skoru imamo vise titula od Man UTD-a, to nema veze, je l' tako? To je slucajni uspeh? Vi ste i dalje BOLJI?
                          Istorija se po vasem misljenju racuna samo u poslednjih 20 godina? LFC je osnovan 1892! Sta je bilo pre ovih poslednjih 20 godina? Zgazio si na jedan vek necijeg postojanja. Vi istoriju racunate samo u onom delu gde vi dominirate. A ti nesto pricas o objektivnosti.

                          Za one koji se pitaju oko mog pola - zensko sam, zar to nije ocigledno? Izgleda da vam je IQ svima isti kao Runijev.

                          I naravno, srecan rodjendan Bilu Shenkliju, legendi Liverpoola.
                          http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

                          http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

                          http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Nisam mislio nakon 3 kola nego generalno, po kvalitetu.

                            I cekam post u kom sam napisao da je Suarez bolji od Runija trenutno do veceras.
                            Pa kako nisi,pa pises da Suarez treba da bude u timu sezone,daleko je on od toga u ovom trenutku,ima masa napadaca koji su se dokazala da su bolji godinama u nazad u PL,a ovaj ima samo dobru polusezonu ;)
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Nisam bas siguran da bi Dzerard sada bio u najboljem timu lige.Morate priznati da poslednje 2 sezone nije na svom nivou.Isto se desava i sa Lampardom koji je tako brzo i naglo propao.
                              Po meni su najbolji golmani u ligi Given i Fridel.Posle njih Hart.
                              Sto se napadaca tice,vjerujem da ce ovo biti Runijeva sezona.Prva polovina prosle sezone je za njega bila pakao,ali od januara pa na ovamo,covjek gazi.Mislim da je on najkompletniji napadac lige.Uz njega,najupecatljiviji su Suarez i Dzeko.
                              Ja Liverpul smatram ozbiljnijim kandidatom od Celsija.Ne vjerujem da ce Dalglis prosipati bodove protiv slabijih timova,kao sto su to radili Benitez i Hodzson.Takodje ih smatram najopasnijim protivnikom u derbijima.

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Nisam bas siguran da bi Dzerard sada bio u najboljem timu lige.Morate priznati da poslednje 2 sezone nije na svom nivou.Isto se desava i sa Lampardom koji je tako brzo i naglo propao.
                                Po meni su najbolji golmani u ligi Given i Fridel.Posle njih Hart.
                                Sto se napadaca tice,vjerujem da ce ovo biti Runijeva sezona.Prva polovina prosle sezone je za njega bila pakao,ali od januara pa na ovamo,covjek gazi.Mislim da je on najkompletniji napadac lige.Uz njega,najupecatljiviji su Suarez i Dzeko.
                                Ja Liverpul smatram ozbiljnijim kandidatom od Celsija.Ne vjerujem da ce Dalglis prosipati bodove protiv slabijih timova,kao sto su to radili Benitez i Hodzson.Takodje ih smatram najopasnijim protivnikom u derbijima.
                                Slazem se za Gerrarda, pa i za Lamparda, a pao je tako naglo zbog one povrede od 4 meseca, od tada nije isti.
                                Ali cekaj, Given i Friedel? Vrlo dobri golmani, ali najbolji u ligi nikako. Oni imaju samo dobre reflekse i to je to. Given u zivotu nije izasao van peterca, Friedel manje vise isto. Mislim da nije slucajnost sto su uvek bili u osrednjim ekipama. Ipak su Cech, Reina i Hart kompletniji golmani, a i De Gea je, ali ocigledno da je nervozno poceo sezonu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X