Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by milanche View Post
    Sramota.I onda da se nadamo tituli? Mozda u Carling kupu,mada i to tesko...
    Ko se nada tituli? ;)

    Comment


    • Evo ja se nadam tituli, nema nista bez vere i nade. Ne ocekujem je ove godine ali se nadam, kao i svaki pravi navijac.

      Mogli bismo u januaru da dovedemo dvojac iz Ajaksa Vertongen-Eriksen, bio bi to strasan posao.
      sigpic

      Comment


      • Ma vasem timu treba isprati mozak,i usaditi novi,imate vi igrace kupili ste 5-6igraca,ali kiksate na lakim mecevima,vec tri kiksa,ajde Totenhem je jak,ali ona dva se ne prastaju.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          Ma vasem timu treba isprati mozak,i usaditi novi,imate vi igrace kupili ste 5-6igraca,ali kiksate na lakim mecevima,vec tri kiksa,ajde Totenhem je jak,ali ona dva se ne prastaju.
          Posle toliko godina se to ne moze izbaciti tako lako. Potrebno je vreme da se stekne samopouzdanje. A i zeli se sistem igre i uigranost koja treba da bude kako u prvom timu, tako i u mladjim generacijama i da se igra isti fudbal. U sustini, da se vrati na staro. A Stouk da smo remi izvukli to nije kiks, tamo je stvarno pretesko pobediti. Ovako jeste ali polako, tek je pocetak. Oscilacije su normalne u procesu potpune revolucije.
          sigpic

          Comment


          • Ma dajte..svaki navijac Liverpula se nada tituli.Ova ce sezona sigurno biti bolja od prosle,samo je pitanje koliko daleko Liverpul moze da gura.Nije mi jasno kako nemaju motiva...jedino se Dzerard ubiej od igre svaki put.Ako tim nastavi sa razocarenjima i njemu ce se smuciti jednog dana..i sam je rekao da ne zeli vise da se oprasta od titule u novembru.
            Nadam se da me necete shvatiti pogresno.Neki navijaci Liverpula (poput nekih mojih drugova) imaju nerealna ocekivanja i strasno velicaju i uzdizu svoje igrace...i kada se desi nesto poput Totenhema,tek onda ukapiraju neke stvari.Ja i dalje mislim isto kao sto sam mislio prije pocetka sezone:Liverpul ove sezone ne moze do titule.Mnogo se tim promijenio i nikako ne vidim kako bi Dalglis mogao sve savrseno da sklopi prve sezone i odma dodje do titule.
            Ja ih vidim u top 4 na kraju.

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Ma dajte..svaki navijac Liverpula se nada tituli.Ova ce sezona sigurno biti bolja od prosle,samo je pitanje koliko daleko Liverpul moze da gura.Nije mi jasno kako nemaju motiva...jedino se Dzerard ubiej od igre svaki put.Ako tim nastavi sa razocarenjima i njemu ce se smuciti jednog dana..i sam je rekao da ne zeli vise da se oprasta od titule u novembru.
              Nadam se da me necete shvatiti pogresno.Neki navijaci Liverpula (poput nekih mojih drugova) imaju nerealna ocekivanja i strasno velicaju i uzdizu svoje igrace...i kada se desi nesto poput Totenhema,tek onda ukapiraju neke stvari.Ja i dalje mislim isto kao sto sam mislio prije pocetka sezone:Liverpul ove sezone ne moze do titule.Mnogo se tim promijenio i nikako ne vidim kako bi Dalglis mogao sve savrseno da sklopi prve sezone i odma dodje do titule.
              Ja ih vidim u top 4 na kraju.
              Motiva ima, sad sto nije bilo igre to je nesto drugo. A normalno da se mora nadati i verovati, nista bez toga nikad niko nije uspeo. A do titule se moze ako se to uklopi kako valja i dodje do kontinuiteta mada su sanse stvarno minimalne za ovu sezonu. Sledeca bi trebalo da bude jos bolja, ako bog da sa Hazardom u timu.
              sigpic

              Comment


              • Provisional squad: Reina, Flanagan, Carragher, Coates, Robinson, Spearing, Lucas, Kuyt, Rodriguez, Bellamy, Carroll, Doni, Kelly, Enrique, Wilson, Gerrard, Shelvey, Downing, Henderson, Suarez..
                Ovih 18 su otputovali i ovim redom bi trebalo da bude prva postava i klupa. Vise o ovome za 20 minuta.
                sigpic

                Comment


                • Fino ce biti vidjeti Coatesa na djelu,mnogo se ocekuje od njega,barem s moje strane

                  Liverpoool s ovom ekipom ne bi smio negativno iznenaditi,morali bi dobiti
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Bice Seb strasan, samo da se navikne na Englesku.

                    Nece biti lako jer smo u losoj formi a ovi u odlicnoj i imaju domaci teren mada bi trebalo da dobijemo bar minimalnim rezultatom. Povratak Dzerarda bi trebalo da je malo trgao ekipu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Najbitnija stvar za nas u ovoj utakmici je povratak Gerrarda.Cudno je nekako bilo gledati Liverpool od marta mjeseca bez njega u timu.Veceras ocekujem da dobije mozda nekih 25-30 minuta,ali njegov povratak nam mnogo znaci,cak i kad ne igra dobro njegovo prisustvo na terenu dosta utice na druge igrace.

                      Ovo je takodjer lijepa prilika za Coatesa,vidjelo se da protiv Tottenhema igra sa dosta straha sto je razumljivo s obzirom da je to njegov debi bio i na sve ostale okolnosti.Od njega se ocekuje kroz 2-3 godine da bude zamjena za Carraghera.

                      Vidjet cemo takodjer veceras koliko moze Bellamy,a ovo je sansa takodjer za Carrolla da podigne svoje samopouzdanje.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Nije Seb ni mogao drugacije, s obzirom na igru celog tima i Dzonsov kriterijum gde im je za svaki kontakt faul svirao. Bojazljiv je bio u duelima sto nije slucaj inace. Na Kopi sam ga bas pratio, moze da postane bas veliki igrac.

                        Kud se ne igra na Enfildu da Captain Fantastic dobije ovacije nikad vidjene do sada.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nije ona partija realna slika i tesko da se mogao steci neki krupniji utisak o Coatesu,veceras bi trebalo da se malo oslobodi i igra bolje

                          Vrlo je bitno da se Gerard vratio,to je takav igrac zbog kojeg i ostali imaju vise samopouzdanja kada igra
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Rumoured team for #LFC tonight: Reina, Kelly, Coates, Carra, Robinson, Kuyt, Lucas, Spearing, Bellamy, Maxi, Suarez.

                            Nije ni ovo zvanicno pa da vidimo Nash cija ce postava biti tacna

                            Ali nece svakako biti lako veceras,Brighton odlicno gura u Championshipu.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • The Reds team in full is: Reina, Kelly, Robinson, Carragher, Coates, Lucas, Spearing, Maxi, Kuyt, Bellamy, Suarez.
                              Subs: Gerrard, Carroll, Downing, Wilson, Shelvey, Flanagan, Doni.
                              To bi bilo to sto se tima tice.

                              Bilo bi najbolje da ih zgazimo odmah pa da Dzerard udje rasterecen i Selvi sa njim. Jos da udje Kerol.
                              sigpic

                              Comment


                              • Reina, Kelly, Robinson, Carragher, Coates, Lucas, Spearing, Maxi, Kuyt, Bellamy, Suarez. Subs: Gerrard, Carroll, Downing, Wilson, Shelvey, Flanagan, Doni.



                                A ovo je momak o kojem sam ranije pricao,igrac Zeljeznicara,ali ga je Liverpool uzeo i drzat ce ga na posudbi u Zelji dok ne napuni 18 godina.Trenutno je u Liverpoolu i trenira sa juniorima jer ga u Liverpoolu zele provjeravati svako malo o kakvom igracu se radi.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X