Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • za one koji su pitali... mi danas gledamo tekmu u gradu, dobrodosli su svi navijaci lfc-a
    kad kazem mi, mislim na ekipu sa lfc foruma i fejsa
    ako neko hoce da se pridruzi, neka se javi u inbox da im otkrijem tajno mesto



    sto se primljenih golova tice...in reina we trust <3
    http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

    http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

    http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

    Comment


    • Starting 11:
      Reina - Skrtel, Carra, Agger, Enrique - Hendo, Lucas, Adam - Suarez, Carroll, Downing

      Subs:
      Doni, Robinson, Coates, Maxi, Spearing, Bellamy, Kuyt

      Evo postave za danas.
      sigpic

      Comment


      • Dobra ekipa, idemo na pobedu, medjusobni odnos sa Totenhemom moze biti bitan na kraju sezone u borbi za LS.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Nazalost ni Gerrard ni Kelly nisu na klupi,ali valjda budu spremni za kup utakmicu u srijedu,a nadam se da cemo vidjeti i Coatesa u toj kup utakmici.

          Sto se tice prvih 11,mislim da nam je ovo najjaci sastav sa igracima kojim raspolazemo trenutno.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Mislim da bi Kerol mogao danas da proradi. Dao je gol u Kupu i onda usao 2 puta po 15. Prvi put je vezni red odradjivao posao posle 3. gola a drugi put nismo nikako igrali a on nije napadac koji ne zavisi od veznjaka kao Suarez. Nadam se dobrim loptama za njega.
            sigpic

            Comment


            • Moguce da je najjaci sastav,ali je meni nekako cudno i zao kada ne igra Kuyt,meni on zasluzuje biti u prvih 11
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Dirk je car stvarno, meni jedan od omiljenih igraca u timu ali neka ga na klupi. Mora se Endi isforsirati da konacno krene, a moze on biti odlican spic sta god mnogi govorili. Tu je da udje i imamo strasnog igraca na klupi, mada trenutno i nije u nekoj formi ali verujem da ce biti bolji.
                sigpic

                Comment


                • Moraju se mjenjat Kuyt i Carroll,Kuyt je poceo zadnje dvije utakmice nije postigao pogodak i logicno je da sad Carroll pocne utakmicu.Nismo mi toliko jaki da mozemo drzati stalno 35 miliona funti na klupi .Mislim da ce danas zadavati on dosta problema Kingu i Kaboulu.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Morao bi njima zadavati probleme,nije onaj Kaboul neki igrac,King je dobar igrac,ali koljena ga ubise,bice ovo dobra utakmica nadam se i Carroll ce imati priliku da zabije danas,moze skociti mnogo vise od Kaboula
                    Last edited by AK47; 18-09-11, 13:10.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • E to je formacija koju sam zeleo da vidim, 4-3-3, mislim da ce tu Dauning i Suarez mnogo vise dati a Kerol biti onaj pravi spic, i ovo je verovatno i najjaca postava koju imamo realno gledajuci. Samo da Kerol da gol i da ne izgubimo i bicu zadovoljan, ali naravno idemo na pobedu...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Odlicna postava. Nadam se pre svega dobroj igri koja ce se pretociti u pobedu,sto se uzrokovati skok na tabeli,sto bi nas dovelo do vise postovanja drugih.
                        Da li je iko skontao sta sam hteo reci?
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Što se tiče odbrane, Aggera.... ne znam, kuburimo tu opasno i nemamo neku konstantnost... kako rešiti situaciju? Odbrambeni igrači su sve skuplji, a nema ih baš toliko dobrih... Možda Subotić, ne znam.
                          A što se tiče Adama, borim se protiv pristrasnosti jer ne volim njegov tip igrača ali ajde da vidimo...

                          Comment


                          • Sramota.I onda da se nadamo tituli? Mozda u Carling kupu,mada i to tesko...

                            Comment


                            • Samo opusteno ljudi. Na WHL je retko ko 3 boda uzeo poslednjih 2-3 godine, odlican je to tim + sto sudijski kriterijum za faulove nije bio isti, sa devetoricom se nije moglo. Ovo nije realan odnos snaga. Bice bolje, Kapiten se vraca, to bi trebalo sve da trgne.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X