Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • meni je ovaj mali najjaci

    All round the Fields of Anfield Road
    Where once we watched the King Kenny play (and he could play)
    We had Heighway on the wing
    We had dreams and songs to sing
    Of the glory round the Fields of Anfield Road

    Comment


    • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...coaching-staff

      Umjesto Sammy Lee-a dosao je Kevin Keen.



      Carroll smiri se malo zivota ti
      Last edited by Joe Cole 10; 03-07-11, 21:10.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Joj onaj mali je kraljina!
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Sta ce nam Diego???
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Originally posted by Liverpool FC View Post
            Sta ce nam Diego???
            Vala bas...

            Comment


            • Ma to su samo spekulacije,ja sam 100% siguran da nece preci.

              Nazalost Clichy u City-u tako da ne znam koga sad ganjamo kao lijevog beka.

              http://www.lfctour.com/english/news#Anchor15

              Poznati ljudi koji navijaju za Liverpool.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                Ma to su samo spekulacije,ja sam 100% siguran da nece preci.

                Nazalost Clichy u City-u tako da ne znam koga sad ganjamo kao lijevog beka.

                http://www.lfctour.com/english/news#Anchor15

                Poznati ljudi koji navijaju za Liverpool.
                Kako City ukrade igraca pred nosom
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Sad nek imaju Clichy-a i Kolarova,samo trpaju igrace,kako su krenuli imat ce 30 igraca od kojih nijedan nece biti ispod 10-15 miliona placen.







                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Ljudi samo se opustite,ako Keni kaze da ne brinemo onda ne treba da brinemo.Ima dosta spekulacija ali je rekao da ce da radi iza zatvorenih vrata i da dovodi igrace na taj nacin.Pitanje je da li smo uopste i kontaktirali Klisija.Evo Henderson se nije pominjao do pre par dana dok nije potpisao.Tako da samo opusteno,prelazni rok je do 31. avgusta.
                    sigpic

                    Comment


                    • Neke slike sa prvog dana treninga,neki igraci su nabacili nove frizure













                      I neke nove spekulacije:

                      Liverpool will offer midfielder Alberto Aquilani as bait to tempt Tottenham into selling winger Aaron Lennon.

                      http://www.lequipe.fr/Football/breve...ton-villa.html

                      Da hoce otici pa makar i dzabe ako treba

                      I jedna krasna vijest

                      Milan Jovanović potvrdio je da se ovog leta rastaje sa Liverpulom i da prikuplja nove ponude. Grčki Protatliti, što u prevodu znači Šampion, stupio je u kontakt sa srpskim reprezentativcem u pokušaju da sazna kakve su šanse da pojača Olimpijakos.

                      - Imam pismenu saglasnost od Liverpula da slobodno mogu da potpišem za bilo koji klub koji želim bez ikakvog obeštećenja. Za sada nemam nikakvu ponudu od Olimpijakosa, ali sam otvoren da čujem šta nude - odgovorio je Lane.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Ager je sad jos opasniji sa ovom frizurom.

                        Sad ce polako i da se cisti otpad a sto se tice ovoga za Lenona mislim da je spekulacija i da nam ga Rednap nece dati i da ga trazimo al videcemo.Ako dodje bilo bi stvarno fenomenalno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja se nadam:Konchesky,Aurelio,Kyrgiakos,Cole,Maxi,Jovano vic,Ngog,Poulsen,Degen,Aquilani,El Zhar i Insua da napustaju Liverpool.

                          Od ovih igraca ko moze po meni konkurisati da igra je:Reina,Kelly,Johnson,Flanagan,Carragher,Skrtel,A gger,Meireles,Gerrard,Henderson,Lucas,Spearing,Sua rez,Pacheco,Carrooll,Kuyt,znaci to je 16 igraca i jos jedno 5-6 nam treba da bismo imali ekipu dobru od 22 igraca plus neki mladici koji mogu u kupu igrati prije svega Sterling,Robinson,Morgan,Coady,Suso.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Ljudi sad imam vremena,hajde da se aktiviramo polako oko bloga. Vreme je.
                            Lenon? Doveo sam njega i Visentea u Liverpool u Fifi
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • ja kontam da bi Akvilani bio pristojna zamena u slucaju da se Meireles povredi, nije on los, a i nisu ga valjda dzaba placali 20 milki(kolko se secam) u Romi je bio odlican, jedino sto je sklon povredama

                              u sv. slucaju od Diega ne moze biti gori ;)

                              Comment


                              • http://www.skysports.com/story/0,195...021302,00.html

                                Prica se da iako je blizu City-a da i mi pokusavamo dovesti Savica.

                                http://www.lfctour.com/english/news

                                Gerrard nece igrati na azijskoj turneji,ostat ce u Liverpoolu i nastaviti sa oporavkom.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X