Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najvise se Clichy spominje,ali ocekujem da ce nas Liverpool sigurno iznenaditi sa nekim transferima.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Scouser dobrodosao,navijas za pravi tim.

      Ima tu mnogo,mnogo prica ali nekako mi je najrealnije da dolaze Adam,Dauning i Klisi ili Hoze Enrike.Ostaju jos 3 pojacanja,krilo,stoper i napadac i tu su prve zelje Mata,Dan i Vikam ali jos cemo videti.Od 1. jula pocinje ludilo i bice svega.
      sigpic

      Comment


      • Sky S.O.u.r.c.E.S: Sammy Lee has left his position as Assistant Manager at Liverpool.

        Izgleda da Samy Lee odlazi i da ce njegovu poziciju zauzeti Clarke.

        http://www.skysports.com/story/0,195...009799,00.html

        http://www.skysports.com/story/0,195...009014,00.html

        Payet presao u Lille,a Wickham danas vjerovatno u Sunderland tako da se vidi da je dosta toga laz kada nas se povezuje sa nekim igracima,a jedino sto mi se ne svidja je sto dolaskom Wickhama Sunderland ce odustati od Ngoga
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Ovo za Klarka je bilo i ocekivano,njegovim dolaskom je Li bio u njegovoj senci i Klark je vec preuzeo tu ulogu asistenta a ostalo je da se ozvanici.Jos jedan odlican potez jer je Klark izuzetno strucan a neverovatno je kako covek odrzava visok tempo treninga.

          Izgleda da ce posle Selvija i Darbija morati i Vilson na pozajmicu u Blekpul kao deo transfera za Adama i to mi se izuzetno svidja.Darbija doduse mogu i da zadrze jer nema taj buducnost u Liverpulu a ovu dvojicu nek nam vrate.Taman ce Vilson i Darbi pojacati tu njihovu slabu odbranu a Dzondzo menja Adama u veznom redu pa ce ako bog da da se vrate u PL.

          EDIT: Igracemo prijateljsku 23. jula protiv Hal Sitija.

          http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-hull-friendly
          Last edited by Casiraghi; 30-06-11, 14:04.
          sigpic

          Comment


          • http://www.espn.co.uk/football/sport/story/98754.html

            Henry izjavio da ga ne zanimaju fudbaleri koji mogu igrati jos 3-4 godine.

            http://www.guardian.co.uk/football/2...pool-transfers

            Ovo ako je istina,pistolj u ruke i pucat u glavu koga je doveo,cuj Jovanovic 120 000 funti sedmicno ima platu
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Ma sad ce to da se tera,najveci problem je Meirelesova zena koja prouzrokuje njegov moguci odlazak i zbog toga zele da se obezbede ako ovaj ode.Dolaskom Adama i od ranije Hendersona kojeg ce verovatno koristiti i kao krilo se to resava i mogu mirno da rade dalje.Jovanovic ce da leti medju prvima.
              sigpic

              Comment


              • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...es-liverpool-1

                Kao sto sam rekao Lee je napustio klub,sve najbolje mu zelim i hvala mu na svemu sto je uradio za Liverpool

                Kao novi asistenti se spominju Clarke ili povratak legendi kao sto su Fowler ili Mcmanaman.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Pominje se jos i Phil Thompson.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sterling donosi izjednacenje Englezima protiv Argentine.

                    Bravo majstore.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Scouser
                      dobrodosao

                      E moze li mi neko dati listu prijateljskih i datume igranja (ako ima i sat ne bunim se).
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • 13 Jul 2011 Friendly Guangdong A 13:00
                        16 Jul 2011 Friendly Malaysia XI A 10:45
                        23 Jul 2011 Friendly Hull A 15:00

                        August 2011

                        1 Aug 2011 Friendly Valerenga A 18:00
                        6 Aug 2011 Friendly Valencia H 17:30
                        sigpic

                        Comment


                        • Hvala!
                          Da li je to po nasem vremenu?
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Originally posted by Liverpool FC View Post
                            Hvala!
                            Da li je to po nasem vremenu?
                            Ma nista ;)

                            Po engleskom vremenu je,ovo je sa oficijalnog sajta.
                            sigpic

                            Comment


                            • Evo i ja da se javim posle duzeg vremena....stisle obaveze pa se nije imalo vremena

                              Met Džervis, prvotimac Vulverhemptona koji je nedavno dobio i poziv u reprezentaciju Engleske, želi da ostane na stadionu Mulino.
                              Krilo Vulvsa je tako odbacilo mogućnost da pojača Liverpul koji je za njegove usluge želeo da izdvoji oko 10 miliona funti.

                              Nemacki kicker izjavlja da su se volfsburg i liverpool doogvorili oko odstete za diega a ona iznosi 8 do 10 miliona eura i da ce diego sledece nedelje potpisati za liverpool

                              Golman Rome Doni i dalje je u pregovorima sa Liverpulom oko prelaska na Enfild. Tako bar tvrdi njegov agent Ovidio Koluči koji je za sajt Kalčomerkato naglasio da još nema ništa novo da saopšti ali i da je sve otvoreno.
                              "Sredinom sledeće nedelje imaću više informacija jer ću se sastati sa članovima Upravnog odbora Rome", rekao je Koluči.
                              All round the Fields of Anfield Road
                              Where once we watched the King Kenny play (and he could play)
                              We had Heighway on the wing
                              We had dreams and songs to sing
                              Of the glory round the Fields of Anfield Road

                              Comment






                              • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ntastic-so-far

                                Kenny o kapitenu,transferima i stadionu.

                                I ono sto je bitno za transfere:

                                "I wouldn't mention anyone as a target for us," he said. "We are obviously trying to bring people in and people are trying to take players from us. We are not going to speculate and be disrespectful and talk about other people at other clubs. Every manager I've seen interviewed on television has said exactly the same thing. That's the way it should be."
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X