Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marvo je dobar na menadzeru kako god to zvucalo. Jos dolazi besplatno, ko zna, mozda ubodemo dobrog igraca bez mnogo rizika.

    @ Liverpool

    Jedva cekam da vidim Rahima na sampionatu za mlade posto ce biti u Novom Sadu. Nadam se da ce igrati, ali ako je pola dobar od onoga sto se prica sigurno ce igrati
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • LbJ postao jedan od suvlasnika Liverpula, mada je uzeo samo mali deo akcija. Sve je deo dila izmedju vlasnika i LeBrona o njegovom zastupanju i marketinskoj saradnji. Hoce zajedno da izadju na azijsko (pre svega kinesko) trziste. Zanimljiv dogovor, mozda pokazatelj kako ce u buducnosti saradjivati velike zvezde i timovi iz razlicitih sportova.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Samo nam je on jos falio.

        Marvo je svakako bolji od Maksija i ovakvog Kola ali nema kvalitet potreban za ambicije kluba,mada on ce za dzabe doci a i dalje se pominju i Jang i Honda tako da je dobro za sada.
        sigpic

        Comment


        • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...rest-of-season

          Gerrard nece igrati do kraja sezone .

          S obzirom da njega i Agger-a nema do kraja sezone,a da ce se takodjer Kelly i Johnson vrlo tesko vratiti do kraja sezone,ova sezona je definitivno propala i bit ce uspjeh ako zavrsimo i sesti.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...rest-of-season

            Gerrard nece igrati do kraja sezone .

            S obzirom da njega i Agger-a nema do kraja sezone,a da ce se takodjer Kelly i Johnson vrlo tesko vratiti do kraja sezone,ova sezona je definitivno propala i bit ce uspjeh ako zavrsimo i sesti.
            Kakvi baskuzi!
            valjda ce ova kriza koja je zadesila liverpool u zadnjih nekoliko godina proci!

            Comment


            • Mozda je vreme da se priprema neka zamena i za Gerrarda (iole dostojna).Jeste on neponovljiv ali protiv godina se ne moze a on sve vise ima problemqa i sa povredama...

              Comment


              • Glavni kandidat za duze staze je Dzondzo Selvi, ali nema on jos taj kvalitet. Za sada je tu Raul Meireles, verovatno ce doci jos neki veznjak tokom leta.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Trebalo bi da dodje fenomenalni kapiten Blekpula i 2. najbolji igrac ove sezone u PL Carli Adam.A pominje se da ce doci jos jedan veznjak,opcije su Mvila iz Rena,Gago i povratak Akvilanija,ti se za sada pominju.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nista mi to ne zvuci dostojnim Steve-G -a Vreme ce pokazati,mozda gresim...

                    Comment


                    • Pa ne treba nama zamena za njega jos par godina,covek je kidao i ove sezone kad nije imao problema sa povredom,a neke meceve je igrao povredjen pa nije bio na svom nivou a opet je bio jedan od boljih na terenu.Nama treba samo da imamo 4-5 dobrih veznjaka i da ima ko da igra kad se on povredi.Adam je fenomenalan a Selvi ima svetlu buducnost i treba cekati na njega.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by milanche View Post
                        Nista mi to ne zvuci dostojnim Steve-G -a Vreme ce pokazati,mozda gresim...
                        sta ces, morace nekada i on okoncati karijeru!;)

                        Comment


                        • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...rd-is-the-best

                          Kada on prestane igrati,puno cemo izgubiti ne samo igracki bez obzira ko dosao umjesto njega.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Pa dobro,kontam da ima jos on dosta da pokaze,bar jos 2,3 godine na vrhunskom nivou,sto da ne.Kad moze Giggs u svojim godinama a Steve je za njega jos klinac ... Samo kad ne bi bilo tih povreda A inace toliko fenomenalnih igraca na koje smo navikli se blizi kraju karijere (nevezano samo za LFC) ... Recimo Drogba.Sve mi nekako cudno da on ima vec 33 ili koliko vec godina.

                            Comment


                            • Dajte ljudi,zar ne vidite da je Captain Fantastic nama ono sto je Gigs u Mancesteru.Pa ima jos 7-8 godina da igra samo da ga zaobidju povrede,a zdrav Dzerard je najbolji na svetu.A kad prestane da igra bice tesko ali tu je Dzondzo da ga menja.Isto tako je tu i Keli za Karagera.Ali igrace oni jos,ne sumnjam.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma samo da ga povrede zaobidju,bit ce on nas najbolji igrac i nadam se da ce do kraja karijere osvojiti jedini trofej koji mu fali,a to je Englesko prvenstvo.

                                A garantujem da zadugo necemo gledati ovaku igracinu poput njega u Liverpoolu.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X