Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post

    Comment


    • Kakav kralj, obozavam ga. Stojao mi je dugo na slici za face , svi su me zivi zezali dok nije dao tri gola Unitedu, onda je bilo vau, svaka cast.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Jedini problem je sto on ovo nije htio uraditi ,ali Kuyt je masina prava
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Losa vest,Lukas produzio ugovor.

          http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-new-reds-deal
          sigpic

          Comment


          • Jasno je da decko nije za kluba poput Liverpoola,ali kakvi igraci igraju za Liverpool trenutno on je jos i dobar.

            Mada sam poprilicno siguran da ce sljedece sezone vecinu vremena provesti na klupi.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Pa bice na klupi ali sta kad udje?Nece naravno biti problem ako vodimo 3-4 razlike ali kad je neizvesno gotovi smo ako udje.
              sigpic

              Comment


              • E to je vec druga stvar

                Nemam ja nista protiv ako npr.Adam dodje da bude ovakav poredak Gerrard,Meireles,Adam,Shelvey i Lucas kao peti igrac na toj poziciji.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Lukas ce u odnosu na Selvija imati prednost sigurno,a ono sto je dobro to je da se pominju 2 veznjaka da ce doci.Adam je prakticno vec siguran. E sad,tu su jos Mvila,Gago i Akvilani se mozda ipak vrati a koji god da dodje imace prednost u odnosu na Lukasa.E sad,zavisi da li cemo dogodine igrati sa 2 ili 3 veznjaka.Ako budemo igrali sa 2 nece on teren videti a ako budemo igrali sa 3 onda ima sansi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa neka ga,nek igra svaku 10 utakmicu,taman to je 5 utakmica po sezoni
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Zavisi sve od formacije,povreda i suspenzija.On sad vise nece biti problem ali ce imati prednost u odnosu na Selvija koji je strasan talenat i treba da dobija priliku.To bi trebalo da bude naslednik Dzerarda u veznom redu.Vec sad je bolji od Lukasa a ovaj ce imati prednost verovatno.To nije dobro.
                      sigpic

                      Comment


                      • Svaka ekipa ima svog Lucasa ,uvijek je tu neki igrac koji je zalutao,samo ih sad kod nas ima previse zalutalih
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Taj broj bi trebalo da se smanji svakako.A Lukas ce se ako bog da povrediti pa ce Dzondzo dobiti sansu i pokazati da je bolji.

                          Ne mogu prosto da verujem da zelim da se neko povredi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kad je tesko - Kujt
                            Ko promeni kanal - Kujt

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              Svaka ekipa ima svog Lucasa ,uvijek je tu neki igrac koji je zalutao,samo ih sad kod nas ima previse zalutalih
                              Neam vise zalutalih od Juventusa
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • A zasto ta budala ostaje u Liverpooluuuuuuuu???

                                Comment

                                Working...
                                X