Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poraz od Rendzersa... Mora to dosta bolje ako cemo u LS...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Izgubismo sinoc 1:0, po ovome sto sam citao samo su otisli tamo da otaljaju to i pomognu Rendzersu da uzme neku kintu a u mislima su u mecu sa Norvicem. Neka, tako treba.

      Rezerve su izgubile od Njukastla 3:2.
      sigpic

      Comment


      • Samo ti radi majstore i bice sve ok.

        Jordan: Why I stay late


        Jordan Henderson has revealed how he stays late after training because he wants to start climbing the scoring charts.

        The 21-year-old has fired one goal from his eight Liverpool appearances so far having found the net at the Anfield Road End against Bolton.

        He has also scored twice for England U21s this term, but is far from content with these stats.

        "I like to stay after training and do some finishing and other things that I think I need to work on," he told Liverpoolfc.tv.

        "Finishing and goalscoring is a big part of football so I've been trying to work on that for quite a lot of months now. Even when I was at Sunderland I was doing that.

        "I've scored a couple this season and I would like a lot more.

        "I can't get too focused on that, I need to concentrate on other parts of my game that I need to improve on, but goalscoring and getting in certain positions is definitely one thing I need to get better at."

        Henderson has largely featured on the right of midfield since his summer transfer from the Stadium of Light, though his cameo in the middle against Manchester United caught the eye.

        He also plays in the centre when captaining England U21s under the stewardship of Stuart Pearce.

        But while central midfield is his natural position, our new No.14 isn't the type to go knocking on the manager's door.

        He said: "I am not really fussed about where I play, I just want to play football and wherever I'm put I'll play. But obviously I like to play in the middle."
        sigpic

        Comment


        • Sutra protiv Norica, pojma nemam kako treba igrati protiv njih kad se i Man Utd mucio sa njima... Valjda ce Dzonson biti spreman za utakmicu, da i njega konacno vidimo ove sezone... Ja sve nesto mislim da cemo 4-3-3 formaciju, sa Dauningom, Suarezom i Kerolom napred, a u veznom Lukas kao zadnje-vezni i Gerrard i Adam...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by FresHMaN91 View Post
            Sutra protiv Norica, pojma nemam kako treba igrati protiv njih kad se i Man Utd mucio sa njima... Valjda ce Dzonson biti spreman za utakmicu, da i njega konacno vidimo ove sezone... Ja sve nesto mislim da cemo 4-3-3 formaciju, sa Dauningom, Suarezom i Kerolom napred, a u veznom Lukas kao zadnje-vezni i Gerrard i Adam...
            Lukas ima kartone, a videcemo kako cemo igrati. Bitna je pobeda ali voleo bih da igraju Kerol i Henderson i da Endi da gol, mnogo ce mu znaciti. On ako udje u svoju formu iz Njukastla i bude na svojih 100%, to ce nam biti ogroman upgrade. Nadamo se i Hendersonu iz Sanderlenda.
            sigpic

            Comment


            • Kakav Bog alooooooooo!

              Kenny on Hendo:

              "I don't know his best position yet - but I know his best club and that's this one,"
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Lukas ima kartone, a videcemo kako cemo igrati. Bitna je pobeda ali voleo bih da igraju Kerol i Henderson i da Endi da gol, mnogo ce mu znaciti. On ako udje u svoju formu iz Njukastla i bude na svojih 100%, to ce nam biti ogroman upgrade. Nadamo se i Hendersonu iz Sanderlenda.
                Pa Hendo ce igrati 100 posto ako vec ne moze Lukas zbog kartona, a od Kerola svi ocekujemo onu proslogodisnju formu iz Njukasla, kada je iz zabave davao golove dok se nije povredio... Ovo mora biti pobeda, i ja ocekujem gol Kerola, on mora da zacementira svoju poziciju u prvoj postavi da bi dokazao da je fantastican golgeter, kao prosle sezone u Njukaslu.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                  Pa Hendo ce igrati 100 posto ako vec ne moze Lukas zbog kartona, a od Kerola svi ocekujemo onu proslogodisnju formu iz Njukasla, kada je iz zabave davao golove dok se nije povredio... Ovo mora biti pobeda, i ja ocekujem gol Kerola, on mora da zacementira svoju poziciju u prvoj postavi da bi dokazao da je fantastican golgeter, kao prosle sezone u Njukaslu.
                  Nije bas da ce 100% jer cemo mozda opet igrati 4-4-2. Mozda ce i u toj varijanti igrati po desnoj strani, videcemo ali samo da mi uzmemo 3 boda.

                  Endi je limitiran igrac ali zna da koristi to sto ima a to je najbitnije, kako u fudbalu tako i u zivotu. Treba imati strpljenja za njega, za sve uostalom, polako. Radi se na tome da imamo sistem igre posle 100 godina i gradi se tim koji ce dugo biti zajedno uz manje promene. To je cilj ove sezone i 4. mesto. Ako moze vise, super onda.
                  Last edited by Casiraghi; 22-10-11, 14:28.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Nije bas da ce 100% jer cemo mozda opet igrati 4-4-2. Mozda ce i u toj varijanti igrati po desnoj strani, videcemo ali samo da mi uzmemo 3 boda.

                    Endi je limitiran igrac ali zna da koristi to sto ima a to je najbitnije, kako u fudbalu tako i u zivotu. Treba imati strpljenja za njega, za sve uostalom, polako. Radi se na tome da imamo sistem igre posle 100 godina i gradi se tim koji ce dugo biti zajedno uz manje promene. To je cilj ove sezone i 4. mesto. Ako moze vise, super onda.
                    Pa kako je Hendo odlicno odigrao u onih 15 minuta protiv Utd-a, mislim da ce biti u startnoj. Ja nikad nisam bio za 4-4-2 formaciju pre jer nismo imali dva prava klasicna krila. Sada imamo Dauninga ali nam fali jos jedan prodorni igrac po desnoj strani... Hendo je brz ali nije on klasicno krilo, on je sjajan na poziciji centralnog i tu treba i da igra. Kajt takodje, godinama on igra krilo, iako je u Fejnordu igrao klasicnog spica, mi smo ga uostalom i doveli kao napadaca, ali tokom svih sezona bio je primoran da igra krilo zbog nekih razloga iako mu to nije prirodna pozicija. I zato tipujem na Kenija da dovede barem jednog odlicnog krilnog igraca u januarskom roku. Zato mislim da bi 4-3-3 sada trenutno bila najbolja formacija, jer bi svi igrali na svojim prirodnim pozicijama, ali normalno Keni zna najbolje i ne sumnjam ja u njega. Sto se tice sistema igra, da konacno imamo neku igru koja podseca na stari Liverpul, poslednjih 3 god smo prakticno igrali bez ideje, odlazak Alonsa je mnogo uticao na kreativnost, stalne povrede Gerrarda, Torres koji nije u formi, secam se koliko sam frustriran bio pre dve god kad nismo usli u LS posle toliko god, pa posle ona jadna i bedna sezona, ali sve je to iza nas, sada su dosli novi igraci, mladi, zeljni igre, Kralj na klupi, i to je ono sto fanovi ocekuju. Konacno ima dosta pas igre, nije vise kao nekad gde se igra svodila na duge lopte iz zadnje linije ka napadu, sada se tacno zna svaciji posao... Kerol je odlican napadac, fenomenalan, samo mora da se vrati u svoju formu i to je to. Ne zaboravimo da je on vrlo mlad napadac, ima samo 22 god, duga je buducnost pred njim, i treba biti strpljiv kad je on u pitanju. Ne znam dal si primetio, ali on je prosle sezone pokazao da je nenormalno brz za svoju visinu(191 cm)... Ja verujem u njega i zato sam i rekao da ce on ove sezone dati vise golova od Suareza...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                      Pa kako je Hendo odlicno odigrao u onih 15 minuta protiv Utd-a, mislim da ce biti u startnoj. Ja nikad nisam bio za 4-4-2 formaciju pre jer nismo imali dva prava klasicna krila. Sada imamo Dauninga ali nam fali jos jedan prodorni igrac po desnoj strani... Hendo je brz ali nije on klasicno krilo, on je sjajan na poziciji centralnog i tu treba i da igra. Kajt takodje, godinama on igra krilo, iako je u Fejnordu igrao klasicnog spica, mi smo ga uostalom i doveli kao napadaca, ali tokom svih sezona bio je primoran da igra krilo zbog nekih razloga iako mu to nije prirodna pozicija. I zato tipujem na Kenija da dovede barem jednog odlicnog krilnog igraca u januarskom roku. Zato mislim da bi 4-3-3 sada trenutno bila najbolja formacija, jer bi svi igrali na svojim prirodnim pozicijama, ali normalno Keni zna najbolje i ne sumnjam ja u njega. Sto se tice sistema igra, da konacno imamo neku igru koja podseca na stari Liverpul, poslednjih 3 god smo prakticno igrali bez ideje, odlazak Alonsa je mnogo uticao na kreativnost, stalne povrede Gerrarda, Torres koji nije u formi, secam se koliko sam frustriran bio pre dve god kad nismo usli u LS posle toliko god, pa posle ona jadna i bedna sezona, ali sve je to iza nas, sada su dosli novi igraci, mladi, zeljni igre, Kralj na klupi, i to je ono sto fanovi ocekuju. Konacno ima dosta pas igre, nije vise kao nekad gde se igra svodila na duge lopte iz zadnje linije ka napadu, sada se tacno zna svaciji posao... Kerol je odlican napadac, fenomenalan, samo mora da se vrati u svoju formu i to je to. Ne zaboravimo da je on vrlo mlad napadac, ima samo 22 god, duga je buducnost pred njim, i treba biti strpljiv kad je on u pitanju. Ne znam dal si primetio, ali on je prosle sezone pokazao da je nenormalno brz za svoju visinu(191 cm)... Ja verujem u njega i zato sam i rekao da ce on ove sezone dati vise golova od Suareza...
                      Pa jeste najbolje 4-3-3 sa triom Suarez-Kerol-Dauning ali ne znam da li Keni to vidi na taj nacin, do sada to nismo videli. Ja bih voleo to ali gledam realno. Hendo mora igrati u sredini ali ako se vrati u formu, moze i desno da hrani bekove loptama i ulazi u sredinu i pomaze u kreaciji napada. U januaru ce nesto biti sigurno, bar 1 igrac. A bio je vec taj u planu za poslednji dan prelaznog roka kad je Komoli rekao da ce doci jos neko osim Belamija medjutim nije tad uspelo. Nesto se sigurno planira. Sto se Kerola tice, pratim ja njega odavno, jos kad je ulazio sa klupe u sezoni kad je Njukastl ispao. Odlican je on i tek ce da bude. Po mojoj proceni ce za 4 godine biti na vrhuncu. Ako bude bio standardan i u svojoj formi, 99% ce biti najbolji strelac ekipe a samo je pitanje kad ce i najbolji strelac PL, tu ce da se kolje sa Cicaritom kroz godine koje dolaze.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bila je jedna utakmica ja mislim sa bas 4-3-3 formacijom al nmg da se setim koja je to tekma bila...
                        I bas se pricalo poslednjeg dana da ce doci neki krilni igrac, pricalo se i o pozajmici Afelaja iz Barse, to bi bio pun pogodak, a tu je i Adam Dzonson iz Citija, mada kako ima sve vecu minutazu, tesko da cemo njega uzeti, al sve je moguce... Ja sam Kerola tek video prosle sezone iskreno da kazem i bas sam pricao ortaku kako bi bilo dobro njega videti u crvenom dresu ... 14 golova na 19 utakmica prosle sezone u Njukaslu, to je stvarno nesto fascinantno, povreda ga je usporila, ali ne sumnjam ja u njega da ce biti strasan golgeter u buducnosti... Sve u svemu sve sto ja ocekujem od transfera u januaru jeste taj jedan krilni igrac, i nista vise ne trazim, bili bismo kompletni sto se mene tice...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                          Bila je jedna utakmica ja mislim sa bas 4-3-3 formacijom al nmg da se setim koja je to tekma bila...
                          I bas se pricalo poslednjeg dana da ce doci neki krilni igrac, pricalo se i o pozajmici Afelaja iz Barse, to bi bio pun pogodak, a tu je i Adam Dzonson iz Citija, mada kako ima sve vecu minutazu, tesko da cemo njega uzeti, al sve je moguce... Ja sam Kerola tek video prosle sezone iskreno da kazem i bas sam pricao ortaku kako bi bilo dobro njega videti u crvenom dresu ... 14 golova na 19 utakmica prosle sezone u Njukaslu, to je stvarno nesto fascinantno, povreda ga je usporila, ali ne sumnjam ja u njega da ce biti strasan golgeter u buducnosti... Sve u svemu sve sto ja ocekujem od transfera u januaru jeste taj jedan krilni igrac, i nista vise ne trazim, bili bismo kompletni sto se mene tice...
                          Pa mec sa Mancesterom smo igrali 4-3-3.

                          Ne bismo bili skroz kompletni ali bismo sebi dosta olaksali. A prva zelja Kenija i Komolija, a i moja je Hazard ali on ce tek na leto negde da ide. Treba neko u januaru da dodje ko ce biti dzoker s klupe i povremeni starter a na leto se fokusirati na Edena ili nekog drugo krilo ili ofanzivnog veznog koji bi po mogucnosti mogao na bar 2 pozicije da igra i da bude dobar dribler prvenstveno, igrace sa odlicnim pasom imamo ali ne i tog driblera koji bi pravio ludilo na svim delovima terena.
                          sigpic

                          Comment


                          • Reina, Johnson, Carragher, Skrtel, Enrique, Downing, Gerrard, Adam, Bellamy, Kuyt, Suarez
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Primetio sam da se mnogi treneri prvo odluce za omiljenu formaciju a onda pokusaju da prilagode igrace toj formaciji umesto da prilagode formaciju igracima koje imaju.
                              Lepo ste rekli za Liverpool je najbolje 4-3-3, sa napadackom trojkom Suarez - Downing -Carroll. Na sredini rotacija izmedju Gerrarda, Adama, Lucasa i Hendersona.
                              Ovo igranje Kuyta ili Hendersona na desnom krilu je obicno gubljenje vremena, to nije trajno resenje i samim tim ne treba ni pokusavati na taj nacin. Ja bih razumeo da npr. Liverpool ima 10 povredjenih igraca pa neko mora da igra na neprirodnoj poziciji, ali s obzirom na trenutnu situaciju svi mogu na prirodne pozicije. Kuyt jedino vredi kao napadac, bilo sam ili u tandemu sa nekim. On ima osecaj za gol, dobru kretnju u kaznenom, a na boku ne radi apsolutno nista. Odakle uopste Rafi ideja da ga prebaci na tu poziciji nije mi jasno.
                              U svakom slucaju ako Liverpool dovede neko desno krilo u januaru onda i mogu da igraju 4-4-2 uspesno, ali sa Kuytom/Hendersonom to nije dovoljno dobro... pre svega protiv boljih timova...

                              EDIT: Evo izgleda danas 4-3-3, nadam se sa Kuytom u sredini te napdacke trojke, a na krilima Bellamy i Suarez...
                              sigpic

                              Comment


                              • Kerol na klupi, ja ne znam sto ga Keni ne stavlja sad kad igra dobro, koji mu je.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X