Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sramota zaista... Obruka klub a i sebe..

    Sto se tice FA kupa, bice zanimljivo...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Mislim da se sad ne trebamo zaliti,jer koliko ce nama biti tesko,bice i njima.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-kenny-moments

        Danas je godinu dana tacno otkako je Kenny opet na klupi Liverpoola.Nadam se da ce ih biti jos mnogo i da ce donijeti jos mnoge trofeje u vitrine kluba.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Srecna godisnjica KK Bilo je lepih igara,ali i razocaranja,no svakako bolje od Hodzsona
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Morate im se osvetiti za ispadanje prosle sezone iz FA Cupa. Kada je Howard Webb dosudio nepostojeci penal.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by Topdzija View Post
              Morate im se osvetiti za ispadanje prosle sezone iz FA Cupa. Kada je Howard Webb dosudio nepostojeci penal.
              I nepostojeci crveni Dzerardu, ali to je iza nas i nebitno. Najbitnija nam je PL a ovo cemo izginuti i nadam se proci na svom terenu.
              sigpic

              Comment


              • Danas je rodjendan Lukasu, nasem najboljem igracu prosle sezone... Happy B-day Lucas....
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment




                • Sretan rodjendan majstoru i da se vrati jos jaci i bolji nego ikad prije.

                  YNWA
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Lukas je Baby Face Assasin!

                    A ova slika je jos mocnija:



                    Znaci samo

                    Volim coveka kao da mi je rod rodjeni.
                    sigpic

                    Comment


                    • Moram dupli za ovo jer kapiten zasluzuje svoj post. Imam losu i potencijalno dobru vest.

                      Losa:

                      Howard Webb has been appointed referee for Liverpool v Stoke on 14/01/12.
                      Ima da nas biju samo tako i da ni zuti ne dobiju.

                      Dobra:

                      LFC Latest
                      #LFC bid for Hoilett accepted after a transfer request, 6m. #LFC have also approached Palermo for Abel Hernandez
                      Ajd' Boze pomozi!
                      sigpic

                      Comment


                      • Dauning se vratio treninzima, pusten je. A evo i Natali se oglasila:

                        NatalieDowning Natalie Downing
                        dont believe everything u read in the papers ther full of shit
                        sigpic

                        Comment


                        • Nece nas Webb dirat nije United

                          Ako dodje Hoilett castim turu.

                          Ali ima i ovo:

                          Blackburn Rovers have rejected a transfer request from Junior Hoilett as Tottenham and Liverpool both continue to circle. Redknapp remains in the box seat to secure the 21-year-old's signature with a £7million offer. Liverpool, however, have been in discussions with both Blackburn and Hoilett's representatives in the previous weeks regarding the possibility of a move.

                          I samo ne znam ko je veceras proglasen za 6.najboljeg igraca svijeta u 2011.godini.Mozda Luis Suarez
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            Nece nas Webb dirat nije United

                            Ako dodje Hoilett castim turu.

                            Ali ima i ovo:

                            Blackburn Rovers have rejected a transfer request from Junior Hoilett as Tottenham and Liverpool both continue to circle. Redknapp remains in the box seat to secure the 21-year-old's signature with a £7million offer. Liverpool, however, have been in discussions with both Blackburn and Hoilett's representatives in the previous weeks regarding the possibility of a move.

                            I samo ne znam ko je veceras proglasen za 6.najboljeg igraca svijeta u 2011.godini.Mozda Luis Suarez
                            On je zahtevao da bude na transfer listi i oni su to odbili ali to ne sprecava nikoga da nudi i pregovara. Sam Stiv Kin je rekao da ce biti primoran da prihvata ponude nize od njegove vrednosti. Sad smo tu mi i Totenhem, samo ne znam sta ce on Totenhemu na levom krilu kad imaju jednog Bejla.

                            Suarez je odlicno igrao za nas i osvojio Kopu pored Argentine i Brazila. Forlan(osim finala) i Kavani(koji se i povredio kasnije) kao clanovi njihove ubitacne trojke i fenomenalni igraci nisu nista igrali i skoro je sam i osvojio tako da je ovo zasluzeno. Nije Kopa jako popularno ali nije ni slabo takmicenje, dovoljno je videti sva ona imena koja igraju tamo.
                            sigpic

                            Comment


                            • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-monthly-award



                              Bellamy igrac mjeseca u Liverpoolu.Sasvim zasluzeno.Skrtel je bio drugi,Enrique treci.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Suarez je otisao na par dana u Urugvaj.

                                Podmladak izvukao Totenhem u cetvrtfinalu u19 Lige Sampiona.

                                Rezerve igrale 1:1 sa Boltonom, promasili boga oca kao i prvi tim. Strelac za nas Koudi.

                                Danas nista o Hoileu i ostalim transferima, za sada.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X