Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hendersone i Flanagan mrs u rezerve!
    Prvo poluvreme ok,drugo ocaj zivi. Bez ideje u napadu,odbrana klimava i ne sigurna. Jako jako lose.
    Ko visoko leti nisko pada.
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • A što nije Glen Džonson igrao? Neka povreda možda

      EDIT: Saznao, povreda...
      Last edited by Il Capitano; 13-08-11, 18:10.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • http://www.skysports.com/story/0,195...medium=twitter

        Bar nesto danas sto bi moglo da nas obraduje.
        sigpic

        Comment


        • Prosao mec sa Suncanicom,a od Kejhila ni traga ni glasa
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Originally posted by Liverpool FC View Post
            Prosao mec sa Suncanicom,a od Kejhila ni traga ni glasa
            Polako covece koji ti je, mozda su pogresno stavili vreme objave a mozda i ne dolazi. Ja sam sa te stranice sa FB postavio ovde jer obicno imaju tacne informacije. Videcemo ovih dana da li ce se realizovati, postoji i prica da se ceka da zavrsimo posao za napadaca kako bi Ngog otisao kao deo transfera za Kejhila.
            sigpic

            Comment


            • Zadovoljan sam igrom Enrikea,s obzirom da je samo jednom trenirao sa saigracima,odlican je bio. Flanagan me je razocarao. Henderson i nije toliko,mada koliko ste ga hvalili dokazao je da mu nije mesto u crvenom dresu. Ja idalje tvrdim da su to bacene pare.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Originally posted by Liverpool FC View Post
                Zadovoljan sam igrom Enrikea,s obzirom da je samo jednom trenirao sa saigracima,odlican je bio. Flanagan me je razocarao. Henderson i nije toliko,mada koliko ste ga hvalili dokazao je da mu nije mesto u crvenom dresu. Ja idalje tvrdim da su to bacene pare.
                Posle jedne utakmice ti kazes da nije zasluzio dres, nemamo vise sta da pricamo. Jeste dato vise para nego sto je trebalo ali je on zalog za buducnost i tek treba da se dokaze i da napreduje. Povredio se na pocetku priprema, nije ni putovao u Aziju i naknadno je odradjivao kondiciju + sto on posle svakog treninga ostaje da radi i to mu je navika jos iz Sanderlenda, njegovog bivseg kluba cije je dete i protiv kog je debitovao pred punim Enfildom gde svi zbog njega ocekuju da igra kao Dzerard zbog visine transfera koji nije 20 nego 16 miliona. Za njega treba strpljenja, 2. najtalentovaniji Engleski veznjak (prvi Vilsir) i bice sve bolji. Uz to danas je igrao krilo, sto mu nije prirodna pozicija nego je on centralni vezni a ovde moze da se snadje, danas nije. Sto ne pljujes Adama koji je u 2. poluvremenu davio loptu vise nego Stefan Babovic?
                sigpic

                Comment


                • Treba sacekati malo,ne moze se nakon jedne utakmice suditi ovim igracima.Neki su govorili i kada je Suarez dosao da je on promasaj,sebican,da se nece navici na ligu pa smo vidjeli sta decko radi od januara,mada mu zamjeram ovaj penal danas,razumijem da je htio postici prvi go u sezoni na Anfieldu,izborio je penal i sve,ali i Adam i Downing su bolji izvodjaci od njega a ima ono pravilo da ne izvode penal igrac nad kojim je napravljen penal.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Upropastio je dve tri sanse za kontru,kad god dobije loptu misli 100 godina sta sa njom i onda je vrati nazad. Delovao je najsmorenije,i nije nista uradio. Ja ga ne bih stavljao u prvu sad jedno 4-5 utakmica,da malo oladi. Znao je sta ga ceka na Enfildu,ako misli da ne moze da odgovori ocekivanjima bolje da nije ni dolazio.
                    Mada nadam se da ce se trgnuti,jer vidi se da ima potencijal. Jedini na koga moramo da budemo ljuti i da molimo boga da vise ne igra bitne utakmice je Flanagan. Momak se jako naduvao. Odigrao par dobrih tekmi i sad je faca. Ma daj bre.

                    Edit

                    Jesam malo preterao za Dzordana,ali da je bio los bio je. Razumem ja trema i to,ali ja bih prvi trazio da me trener zameni u tom slucaju. Nekima trema odsece noge,pa ne mogu nista,a nekima da krila.
                    Last edited by Liverpool FC; 13-08-11, 23:36.
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Originally posted by Liverpool FC View Post
                      Upropastio je dve tri sanse za kontru,kad god dobije loptu misli 100 godina sta sa njom i onda je vrati nazad. Delovao je najsmorenije,i nije nista uradio. Ja ga ne bih stavljao u prvu sad jedno 4-5 utakmica,da malo oladi. Znao je sta ga ceka na Enfildu,ako misli da ne moze da odgovori ocekivanjima bolje da nije ni dolazio.
                      Mada nadam se da ce se trgnuti,jer vidi se da ima potencijal. Jedini na koga moramo da budemo ljuti i da molimo boga da vise ne igra bitne utakmice je Flanagan. Momak se jako naduvao. Odigrao par dobrih tekmi i sad je faca. Ma daj bre.

                      Edit

                      Jesam malo preterao za Dzordana,ali da je bio los bio je. Razumem ja trema i to,ali ja bih prvi trazio da me trener zameni u tom slucaju. Nekima trema odsece noge,pa ne mogu nista,a nekima da krila.
                      Nisam ja rekao da je bio dobar danas, ali da posle jedne utakmice ne zasluzuje crveni dres je smesno reci, cekaj da ga vidimo. Imamo alternative i za njega i nije problem ako ne bude igrao. Jeste mozda sprecio neke kontre ali dao je Adam njima 3-4 puta loptu u noge, pa je dao i Lukas 2, Dauning je isto malo usporio par napada. Bili su generalno svi dobri u prvom a losi u drugom poluvremenu.

                      Sto se Flanagana tice, nista taj ne umislja vec se malo uplasio danas. Uplasen je otkad je celava mancesterska magarcina Hauard Veb svirao nepostojeci penal kod kog je on bio akter i posle toga je skrivio gol protiv Aston Vile. Do tada perfektan, od tada se malo izgubio ali ce se i to resiti. Ne treba ni na koga da se ljutimo, posebno ne na njega sa 18 godina. Ako je neko kriv, onda je to Keni sto je stavio njega a ne Kelija ali svi grese. Bitno je da se dobro radi u klubu, konacno se sastavlja ekipa. Jos malo to da se sredi u ofanzivnoj liniji i da dodje Kejhil. Potom terati one koji ne zasluzuju dres i ostaje uigravanje ekipe koja ce biti prakticno nepromenjena dogodine i to je ogroman plus.
                      sigpic

                      Comment


                      • Daniel Ajala i zvanicno u Norvicu. Eto resismo se jos jednog "talenta". Ajmo, samo nastavi sa ciscenjem!
                        sigpic

                        Comment


                        • Gubice i drugi bodove ali problem je opet igra.Kada bi samo igrali bar kao pri kraju prosle sezone...

                          Comment


                          • poulsen je trazio da ide, hoce da ode do kraja meseca jer zeli da igra, ne sedi mu se na klupi.
                            PA IDI COVECE SPASI NAS MUKE.

                            ovo sam verovatno vec negde rekla, ali ocekivala sam vise od liverpula. ne radi se samo o novim igracima, radi se o tome da su delovali umrtvljeno. ja razumem da tim treba uigrati, narocito enrikea koji je posle jednog dana bio u startnoj postavi, ali me nervira njihovo odsustvo volje, i to je ono sto ne oprastam i zbog cega sam besna. nisam videla nikakvu ambiciju u drugom poluvremenu. da nisu posle usli meireles i kuyt da bar malo podignu atmosferu, ovi bi popadali po terenu od dosade. ja samo zelim da oni igraju svim srcem jer se za lfc tako igra. a oni nisu igrali tako
                            http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

                            http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

                            http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

                            Comment


                            • Igrali su oni srcem i dosta trcali, samo su bili bez ideje, poneki i bez snage i tek treba da dostignu odredjeni nivo fizicke spreme.
                              sigpic

                              Comment


                              • Samo polako,mislim da mozemo uzeti sve na Emiratima. Osim toga, kiksnuli su svi konkurenti,osim usranog MU,kako ih hoce,a potpuno nisu zasluzili taj autogol!
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X