Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja sam to cuo.. Arsenal ce verovatno da ga dovede od para dobijenih od Fabregasa.. Ja se iskreno nadam da Akvilani ostane, decko je veoma kreativan i mnogo dobar igrac. Steta bi bila odreci ga se tek tako, al isto vazi i za Meirelesa, ali nisam vise siguran i njegov fitnes i kondiciju... Ja mislim da on ipak vise ne moze da izdrzi svih 90 min, mada mozda i gresim.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ma moze Raul samo jos malo da se spremi, ima taj snage nenormalno, prosle sezone trcao 13,04 km po mecu najvise u ligi. On ima probleme sa kolenima i zglobovima jedino, a ovako je prespreman i u najboljim igrackim godinama.

      Navodno je Milan odustao od Akvilanija.
      sigpic

      Comment


      • Moze Meireles jos da trci,samo mu treba dati sansu. Ja bih pre stavio njega nego bilo kog drugog na toj poziciji.
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Originally posted by Liverpool FC View Post
          Moze Meireles jos da trci,samo mu treba dati sansu. Ja bih pre stavio njega nego bilo kog drugog na toj poziciji.
          Upravo to, samo je kapiten bolji od njega u veznom redu i moje je misljenje da ce on igrati kod Kenija i da ima kredit, samo da se ceka da se resi status. Od 1. septembra mislim da cemo vise gledati i njega i Akvilanija u slucaju da ostanu.
          sigpic

          Comment


          • Bogami velika je zbrka na toj poziciji, centralnog veznog, ali po meni Adam se veoma dobro pokazao, ona njegova levica je opaka... Za Lukasa ne znam sta da kazem, statistika kaze da je dobar, ali meni se ne svidja uopste njegova igra. Ponekad mu se desava da doda pogresan pas i da izgubi loptu kad bas ne treba...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
              Bogami velika je zbrka na toj poziciji, centralnog veznog, ali po meni Adam se veoma dobro pokazao, ona njegova levica je opaka... Za Lukasa ne znam sta da kazem, statistika kaze da je dobar, ali meni se ne svidja uopste njegova igra. Ponekad mu se desava da doda pogresan pas i da izgubi loptu kad bas ne treba...
              Adam je odigrao odlicno 1. poluvreme, u drugom je davio kao Stefan Babovic ali bice svakako odlicno pojacanje. Lukas je bio mozda i najbolji na mecu, jedini konstantan svih 90 minuta i on sve bolje igra. Iako sam ga ranije prvog zeleo van kluba, sad ne bih imao nista protiv da ostane ako nastavi tako. Treba mi da igramo 4-3-3 a ne 4-4-2. Suarez i Dauning da se rotiraju po krilima i da igramo sa 3 centralna vezna. Tako bi i Henderson bio bolji na svojoj poziciji a i mislim da bi kao kolektiv igrali bolje.

              Aurelio izgleda odsutan 3-4 meseca.
              sigpic

              Comment


              • Da, to sam i ja mislio za Lukasa, isto sam ga zeleo van kluba, ali sad je vec i nekako postao standardan i igra realno sve bolje. Slazem se za formaciju, nesto u stilu Portoa od prosle god, mislim da bi to bio pun pogodak a i vise igraca bi moglo da se rotira u veznom redu...
                Zaista steta za Aurelija, coveku povrede unistise karijeru. On kad je u top formi, sigurno je bez premca jedan od najboljih levih bekova na svetu...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Upravo to, samo je kapiten bolji od njega u veznom redu i moje je misljenje da ce on igrati kod Kenija i da ima kredit, samo da se ceka da se resi status. Od 1. septembra mislim da cemo vise gledati i njega i Akvilanija u slucaju da ostanu.
                  +1
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • U utakmici protiv Arsenala ocekujem pobedu vise nego ikad.Ocekujem dva gola Carrola i jedan Downinga

                    Comment


                    • Originally posted by Scouser View Post
                      U utakmici protiv Arsenala ocekujem pobedu vise nego ikad.Ocekujem dva gola Carrola i jedan Downinga
                      Svi ocekujemo... Arsenal je slabiji nego ikad, sa odlaskom Fabregasa i verovatno Nasrija, suspendovani su Song i Zervinjo, povredjeni Vilsir i Diabi, dakle sest igraca a nemaju ni levog beka, ne znam ko ce im tu poziciju igrati jer je Gibs povredjen, a Ebue otisao u Galatasaraj. Tako da imamo velike sanse za pobedu na Emiratima...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • http://www.skysports.com/story/0,195...108991,00.html

                        Pepe kaze da hoce da bude legenda. Ja mislim da je on vec legenda.

                        http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...ry-Cahill.html

                        Blizu smo dogovora za Kejhila, u suprotnom smeru bi isli Ngog trajno i Sterling na pozajmicu.

                        Evo i nekih stvari sto je Keni rekao na danasnjoj konferenciji:

                        Kenny's Press Conference:
                        KD: Don't want Hillsborough families upsetting any more... people shouldn't make mischief, let the process continue.

                        KD: Very happy with new signings. Settled in very well

                        ...KD: Don't know if transfer business finished yet.

                        KD: Maybe we're due for a win against Arsenal.

                        KD: Johnson a doubt for Arsenal. Gerrard progress brilliant.

                        KD: Fitness of team not an issue. No problems. Try running against them to see how you fair up!
                        EDIT: Pazite Kenija cara:

                        Asked if Jose is #LFC's last signing of the summer,Kenny replied: "I don't know it's the same as I don't know if that's your last question!
                        Last edited by Casiraghi; 18-08-11, 12:29.
                        sigpic

                        Comment


                        • Aha Keni je legenda...

                          To mi se svidja za Kejhila, jer bi se resili Ngoga koji je slabo sta pokazao, a i mladog Sterlinga, koji je neverovatan talenat, poslali da se afirmise u nekom PL timu kad vec ne moze u Liverpulu, a dobili po meni stopera koji je savrsen igrac za nas, a ima tehniku za veznog igraca, nesto kao Pike u Barsi..
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Sterling demantovao da je ukljucen u pregovore ali to nije ni bitan deo, bitno je to da Ngog jeste i da smo za sada na dobrom putu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ako se Sterling tamo uklopi i zaigra prvu postavu...samo da ne da gol nama

                              P.S. Izgleda nista prelaska u Bolton,to jeste na pozajmicu, jer ima 16 godina na pozajmicu valjda moze samo kad napuni 17
                              Last edited by Scouser; 18-08-11, 22:53.

                              Comment


                              • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-to-leave-reds

                                Jedan manje,El Zhar potpisao za Levante.

                                E jos da odu Poulsen,Kyrgiakos,Degen i Ngog i mozda jos jedno ili dva pojacanja i to bi bilo to.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X