Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro to izgleda Nash, ali nekako Suarez na krilu mi se uopste ne svidja...;) I ja sam pre mislio da moze igrati, ali nije brz za tu poziciju, jednostavno najprirodnije je za njega iza napadaca ili spic, nema trece.. Zato sam ti rekao da se neko mora zrtvovati, inace nece moci 4-3-3... A opet 4-4-2 sa Suarezom i Kerolom, i Belamijem i Stjuartom na krilima, je ok, ali onda u veznom redu opet treba dobar DM, znaci opet Spiring, i biraj izmedju Henda, Adama i Stivija(normalno Stivi )... Mozemo i bez DM, ali rizik je to protiv Totenhema.. A dobra je opcija sto se tice Kelija, treba Bejla zaustaviti, mada je on nezaustavljiv kako igra trenutno...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Keni nikako ne smije da prebaci Kerola na klupu,covjek je konacno poceo da igra i Keni mora da ga forsira maksimalno.Takodje slazem se sa Nash-om da bi Keli mogao da pocne protiv spursa iskljucivo zbog defanzive jer je u tom segmentu bolji od Glena.Ocekujem ovako nesto:

      Keli- Skrtel- Agger- Enrike

      Spearing

      Henderson Gerrard

      Kuyt Suarez
      Carroll
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Originally posted by FresHMaN91 View Post
        Dobro to izgleda Nash, ali nekako Suarez na krilu mi se uopste ne svidja...;) I ja sam pre mislio da moze igrati, ali nije brz za tu poziciju, jednostavno najprirodnije je za njega iza napadaca ili spic, nema trece.. Zato sam ti rekao da se neko mora zrtvovati, inace nece moci 4-3-3... A opet 4-4-2 sa Suarezom i Kerolom, i Belamijem i Stjuartom na krilima, je ok, ali onda u veznom redu opet treba dobar DM, znaci opet Spiring, i biraj izmedju Henda, Adama i Stivija(normalno Stivi )... Mozemo i bez DM, ali rizik je to protiv Totenhema.. A dobra je opcija sto se tice Kelija, treba Bejla zaustaviti, mada je on nezaustavljiv kako igra trenutno...

        Znas li ti sta si sad rekao?

        Pa covek mesa odbrane vecito, ne mogu da ga zaustave, kako nije brz. A i u Urugvaju je dosta igrao po krilu a Kavani kao najistureniji i igrao je fenomenalno. Kod nas je krilo igrao protiv Fulama ove sezone i bio je igrac utakmice, jos mu ponistili onaj cist gol i igrao je jos protiv Sitija kad smo ih tukli 3:0 i tu je bio odlican kao i svi. Moze on tu opusteno.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Znas li ti sta si sad rekao?

          Pa covek mesa odbrane vecito, ne mogu da ga zaustave, kako nije brz. A i u Urugvaju je dosta igrao po krilu a Kavani kao najistureniji i igrao je fenomenalno. Kod nas je krilo igrao protiv Fulama ove sezone i bio je igrac utakmice, jos mu ponistili onaj cist gol i igrao je jos protiv Sitija kad smo ih tukli 3:0 i tu je bio odlican kao i svi. Moze on tu opusteno.
          Retko kad on u repki igra krilo, Cavani iako deluje cudno s onom visinom, igra fenomenalno na desnom krilu, tako da je obicno Suarez najistureniji..;) E sad zavisi koja pozicija krila, ako je to napadac na poziciji krila (Hulk, Nejmar itd.) ajde da kazemo da moze igrati, ali ako ce igrati poziciju kao Dauning, klasicno krilo, onda je to loso resenje... Kad sam rekao da nije brz, nisam rekao ko Kerol, ali da nije brz kakav bi krilni igrac morao biti, kad smo kod Cavanija vec, on s lakocom igra desno krilo u repki vec dugo godina, zato sto je nehumano brz za onu njegovu visinu, cak je brzi od Pistolera...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by FresHMaN91 View Post
            Retko kad on u repki igra krilo, Cavani iako deluje cudno s onom visinom, igra fenomenalno na desnom krilu, tako da je obicno Suarez najistureniji..;) E sad zavisi koja pozicija krila, ako je to napadac na poziciji krila (Hulk, Nejmar itd.) ajde da kazemo da moze igrati, ali ako ce igrati poziciju kao Dauning, klasicno krilo, onda je to loso resenje... Kad sam rekao da nije brz, nisam rekao ko Kerol, ali da nije brz kakav bi krilni igrac morao biti, kad smo kod Cavanija vec, on s lakocom igra desno krilo u repki vec dugo godina, zato sto je nehumano brz za onu njegovu visinu, cak je brzi od Pistolera...
            Rotiraju se njih dvojica na desnom krilu i spicu u zavisnosti od protivnika i mogu obojica da odigraju obe pozicije odlicno.

            Normalno da bi bio inside forward na levoj strani a Belami desno, s tim da mogu da se rotiraju povremeno jer Suarez odlicno prodire i po desnoj strani, pokazivao je to i kod nas i u Urugvaju i u Ajaksu. Leva strana mu vise odgovara a sredina najvise ali ne sumnjam da ce Keni sad iskombinovati kako treba kad svi ulaze u formu. Kerol mora da igra jer nije on dovoljno psihicki jak i ako bude na klupi najverovatnije ce ga to poremetiti. Naravno, najbitnije je da pobedimo nekako ko god da bude na terenu ali Kerol je sad pun samopouzdanja posle asistencije i gola i mogao bi da pruzi jos jednu odlicnu partiju. Ako ne bude na nivou, ima ko ce ga zameniti u drugom poluvremenu.
            sigpic

            Comment


            • Ma bitno je dobiti utakmicu, ja mislim da je kljuc za dobijanje Totenhema zaustaviti Modrica i Bejla, ostali nisu toliko bitni, VdV uopste ne igra na onom nivou od prosle godine...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Totenhem igra tempo non-stop, ne znaju drugacije a ona kurton odbrana moze da se ubije u pojam pravim presingom. Tako da u prvih pola sata treba 15 min drzati loptu i ne dozvoliti im da se raspucaju a potom promeniti tok meca jakim presingom i nastaviti sa inicijativom.

                To su dve kljucne stavke i ako se to odradi kako treba sa realizacijom iz poslednjih utakmica ne treba da brinemo za pobedu.
                sigpic

                Comment


                • Jose Enrique: Has shielded the ball out of play for a goal kick 16 times this season - twice as many as any other PL player (Kyle Walker 8)
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Izvinjavam se zbog duplog posta ali ovo je vazno.Totenhem je odustao od NextGen turnira tj. LS za mlade,tako da se mi vracamo.Ipak je pravda zadovoljena jer smo mogli 7 komada da im damo.

                    http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...nextgen-series
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • NatalieDowning Natalie Downing
                      stewart downing NO assault charge cos he neva did assault any1.thanks 2 the media printn aload of shit making people believe wat wasnt true!

                      Evo oglasila se ona opet, a njemu se nece suditi, utvrdjeno da je nevin.
                      sigpic

                      Comment





                      • Zasluzio je da zavrsi karijeru u LFC-u
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Ljudi uskoro Suarez i Dzeri na terenu zajedno! Konacno da vidimo najjaci sastav Liverpool (nije najjaci fali Lucas),ali ovosezonski najjaci

                          edit
                          neeeeeeeeeeeee Boze smiluj se,molim te smiluj se!!!!!!!

                          Liverpool FC Latest / Transfer News / Rumours / Scores
                          Christian Poulsen has insisted there is no chance of him returning to Liverpool at the end of his one-year deal with Evian.
                          Last edited by Liverpool FC; 04-02-12, 16:32.
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Da verujemo?

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Da verujemo?

                              Ja cu verovati, a vi kako ocete...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • I ja jos verujem u big Andy-a. Kad se Suarez vrati,ako ne bude na klupi, gazicemo sve.
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X