Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad nas jos povezuju sa Aleksandrom Hlebom.... Boze kakve jos gluposti necu cuti...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • http://www1.skysports.com/football/n...money-to-spend

      "Money is not an issue," Ayre told Sky Sports News. "If we need somebody and there's a player I think our owners have shown the level of commitment you would expect from a good ownership group that the manager will get supported whatever he needs. "But that's not the same as saying we will just go spend money because we have got it or just because we can.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Vreme istice,a jos niko nije dohvatio crveni dres sa brojem 10!? Da li treba paliti crvenu lampicu?
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Ma vidis da nema nista od bilo kakvog dolaska, a ako su umislili da imamo tim za top4, onda su definitivno poludeli..
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Sve bolje izgleda u poslednje vreme a prekjuce je dosta dobro odigrao. On je pogresno pojacanje samo zato sto vec imamo 2 igraca tog profila u ekipi i od toga jedan mlad kao i on. Trebao je neki tehnicar ali ajde sad. Prvo je igrao po krilu i pogubio se ali je sve bolji otkad je u sredini. Za razliku od Dauninga i Kerola, mislim da moze da bude igrac za Liverpul.

            Na 0:14 i negde na 1:20 obratiti paznju. Samo je potrebno vise takvih u toku meca.

            sigpic

            Comment


            • Pitanje je da li on moze da odigra vise takvih pasova ??? Mlad je momak, ja uopste ne sumnjam da ce biti dobar fudbaler, ali samo od njega ce zavisiti dal ce postati jos bolji i strasniji fudbaler...

              Elem, suska se da smo poslali ponudu za Islu, on je levi bek, ali nesto slicno kao i Bejl, moze da igra levo krilo, sto je moze se reci nama potrebno, tj bilo kakav igrac na toj poziciji, e sad videcemo...
              Ali ovo je toliko nerealno da ako se desi, ima da vristim pet dana bez prestanka...

              http://www.liverpoolfc.tv/news/media...ray-for-cavani

              Cavani i Suarez, znaci ukakio sam se od same pomisli na ovo partnerstvo...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Richard_Buxton_ Richard Buxton
                Two #LFC transfer stories coming up shortly. Both related to players exiting, not arriving. One's more a correction of an earlier report.

                Izgleda da neko odlazi,vjerovatno na pozajmicu...


                Rumours that Texeira hasnt trained for 2 days as talks continue over a 9 million deal...
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Sta znam 9m mi zvuci malo previse za njega... Mada opet 91. godiste, mlad je, a za ove danasnje talente se ionako placa previse...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Navodno Doni odlazi.

                    Ovo za Kavanija pisu ovaj put na twitteru malo ozbiljniji ljudi za razliku od proslog puta, sad ce masa da se nalozi a Tekseira ce izgleda doci do 31.

                    King Kenny: We won't be defensive against United.
                    Journalist: Because you play at home?
                    King Kenny: Because we are Liverpool.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nasi skauti ocigledno ciijene ovog momka,9 miliona je ok cijena kad se pogleda kako smo placali domace igrace...nadam se da moze da unaprijedi nasu igru ako dodje,dosta engleskih i italijanskih medija prenose da smo zainteresovani za Cavanija,navodno je njegov agent izjavio da Napoli mora da proda Kavanija u ovom prelaznom roku,mislim da od ovog nema nista,ali eto da postavim posto se bas dosta pise o tome...


                      Futbol_Mercado :
                      El Liverpool negocia el pase del delantero uruguayo del Nápoli, Edinson Cavani.

                      Translation :Liverpool made Enquiry for uruguay and Napoli striker Edinson Cavani
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • A nervira me to jer covek igra LS sa Napolijem i ima dobre sanse da napravi nesto + se bori za Kup i u ligi jos mogu da izbore LS opet mada ce tesko biti nesto od toga ali generalno imaju dobru sezonu i jednostavno je logicno da nikog bitnog nece prodati sada. A sto se vise pise, vise se lozi masa i onda na kraju Keni kriv.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma Nash je postao pre par dana o Cavaniju, ali sad se stvar zaozbiljila, mada ja ipak ne verujem da ce nesto od toga da se desi, deluje predobro da bi bilo realno... Texeira je ok momak, ajde da kazemo da je 9m ok, bolje i on nego ovo sad sto imamo, ali ne verujem da ce to puno promeniti, evo gledam nesto listu strelaca, covece tamo je onaj omladinac iz Sitija Guidetti treci strelac... Mada uveren sam da ga Kenny nece gurati odma u vatru, ipak je on pojacanje za buducnost i za neki back-up, al nama treba napadac koji ce odma da trese mreze... Uzdam se da ce Isla doci, pratim vec neko vreme Udineze, tamo je on kljucni igrac i sama pomisao da ga mozemo dobiti za nesto vise od 10m je smesna...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Tekseira ako dodje bice backup Suarezu i on je svakako pojacanje za buducnost.

                            Vezano za to sto Guideti ima vise golova od njega, to ne mora nista da znaci. Kezman je tamo davao vise po sezoni od mnogih koji su za njega izmislili fudbal. Mada ne znam da li je Tekseira bolji ili ne. Ja sam ga gledao nesto malo, cini mi se da zna zicer da utera i to je dosta za pocetak. Uz to, ostali koji su vodeci na listi strelaca su odigrali vise utakmica od njega. Na 13 utakmica je dao 8 golova sto je dobar ucinak i verujem da Keni hoce da ga kupi kao dzokera koji bi uneo zivosti i promenio tok meca. Dzoker nam je uostalom i falio u mnogim utakmicama ove sezone. Da je neka zver nije ali mogli bi mozda imati koristi od njega.

                            Cicarito isto nije imao neku statistiku u Meksiku osim te poslednje sezone pa evo sta radi otkad je dosao, tako da to nije nikakav parametar. Ne deluje mi da ovaj moze isto ali mlad je i ima potencijala za backup igraca jednog ovakvog tima.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma ja stavio statistiku cisto radi reda, to ama bas ne mora nista da znaci.. Sta znam zicer moze svako da utera, i Andy je uterivao ko od sale prosle god pa evo sad sta je ispalo, od engleskog talenta, do back-up igraca... Poenta je da mi imamo previse back-up igraca a malo prvotimaca... Ovaj mali Texeira je potencijal, tako a moze da izraste i vise od back-up igraca, bar se nadam...;)
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                                Ma ja stavio statistiku cisto radi reda, to ama bas ne mora nista da znaci.. Sta znam zicer moze svako da utera, i Andy je uterivao ko od sale prosle god pa evo sad sta je ispalo, od engleskog talenta, do back-up igraca... Poenta je da mi imamo previse back-up igraca a malo prvotimaca... Ovaj mali Texeira je potencijal, tako a moze da izraste i vise od back-up igraca, bar se nadam...;)
                                Ne deluje mi da moze vise od backup igraca a i ne bih njega sad uzimao. Cenim da je bolje pustiti Morgana ako vec zele backup spica. Mada ako dodje ima moju punu podrsku ali nisam za njega sada jer nam trebaju provereni igraci. On je ipak rizik a mi sad ne smemo da rizikujemo i opet mozda bacimo pare.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X