Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam za Scepovica ali znam da je red da ga Andy zabije

    Poslije ove utakmice slijedi nam odlican raspored i ako uzmemo 3 boda danas dovest cemo se u dobru poziciju.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      Ne znam za Scepovica ali znam da je red da ga Andy zabije

      Poslije ove utakmice slijedi nam odlican raspored i ako uzmemo 3 boda danas dovest cemo se u dobru poziciju.
      On i Endi ga daju istim vikendima.

      Pa hocemo ali valja to konacno i iskoristiti. Mada prvo ovo danas da se dobije na neki fazon pa posle da pricamo i kalkulisemo. Imamo priliku posle ovoga da u decembru 6 pobeda vezemo.
      sigpic

      Comment


      • Kad na se vrati captain fantastic sa ovakvom igrom plasice nas se cela liga!
        Kad se vraca ?
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Originally posted by Liverpool FC View Post
          Kad na se vrati captain fantastic sa ovakvom igrom plasice nas se cela liga!
          Kad se vraca ?
          Evo danas procitah da ce na trening za nedelju dana.
          sigpic

          Comment


          • Znaci oko Bozica
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Navodno je Budebuz iz Sosoa blizu Liverpula, dobar igrac, mlad, krilo ali nisam siguran da li ima kvalitet za Liverpul. Mada svakako bi bio upgrade za Maksija, Kujta i ovakvog Dauninga. Leva mu je jaca ali se dosta dobro sluzi i desnom.
              sigpic

              Comment


              • Kakav bi sutra sastav mogao biti?

                Procitao sam da bi Lucas, Henderson, Kuyt, Carragher i Carroll trebali igrati...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Kakav bi sutra sastav mogao biti?

                  Procitao sam da bi Lucas, Henderson, Kuyt, Carragher i Carroll trebali igrati...
                  Rekao je King da ima dosta dilema.

                  Pepe cenim da ipak brani. Keli, Karager, Koates i Aurelio nisu igrali i vrlo je moguce da je to odbrana, mozda Ager bude na beku mada on ne sme da igra zbog toga sto je sklon povredama. Od ostalih su Lukas i Adam izuzetno fizicki spremni i ako neko moze da izdrzi mogu njih dvojica ali cenim da ce jednog odmarati i da je to Adam. Umesto njega Spiring i jos Belami, Maksi, Kerol i da li Henderson ili se odluci da igra ipak Suarez, ne znam. Pominjao je i omladince onda kad se zalio na raspored.

                  Nisam citao moguce sastave po sajtovima, samo na stranicama Liverpula.
                  sigpic

                  Comment


                  • U jbt, pa to ce pravo ozbiljan tim izvesti. Kako li ce se nasa djeca snaci pitanje je...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      U jbt, pa to ce pravo ozbiljan tim izvesti. Kako li ce se nasa djeca snaci pitanje je...
                      Pa ne znam, do sad Keni nije mnogo kalkulisao u CC ali sad kad je ovakav razmak izmedju meceva mora dobro da razmisli. Pepe moze da igra, u odbrani imamo odlicnu rotaciju, ostalo nije bas tako dobro popunjeno, posebno kad nema Dzerarda.

                      Evo sta bih ja izveo:

                      Reina, Keli, Karager, Koates, Aurelio, Spiring, Koudi, Maksi, Sterling, Belami, Kerol
                      Klupa: Doni, Vilson, Flanagan, Lukas, Toni Silva, Suso, Morgan(mada nije u formi nekoj, mozda bolje Eklston)

                      Bice interesantno za sta ce se odluciti jer mora da rotira i odmara(mada je mec sa Fulamom tek u ponedeljak sto je odlicno ali opet 48 sati je bas malo sa putem) ali nismo uzeli nista od 2006 i kupovi su nam vrlo vazni, jos imamo teskog protivnika i gostovanje.

                      Evo sta kazu ovde za moguci tim:
                      http://www.lfcstats.co.uk/2011/11/po...chelsea-v.html

                      A evo i ovo:
                      http://www.caughtoffside.com/2011/11...n-carling-cup/
                      Last edited by Casiraghi; 28-11-11, 21:24.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa dobro, opet je to iskusniji tim u odnosu na ovaj nas. Mislim da ste vi u blagoj prednosti, prije svega psihickoj, zbog nedavne pobjede ali i dobre partije juce.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Pa dobro, opet je to iskusniji tim u odnosu na ovaj nas. Mislim da ste vi u blagoj prednosti, prije svega psihickoj, zbog nedavne pobjede ali i dobre partije juce.
                          Pa cekaj, sta ce Boas da izvede majku mu?

                          Mi imamo jacu rotaciju u odbrani ali ostalih 6 u rotaciji pripada vama.

                          Predomislio sam se oko svog sastava, ipak bih stavio 4-3-3 sa Lukas-Koudi-Spiring i Belami-Kerol-Sterling a Maxi na klupu kao dzoker.
                          sigpic

                          Comment


                          • Boas ce kombinovati normalno, navodno ovako nesto:

                            Cech - Bosingwa, Luiz, Alex, Bertrand - Romeu, Ramires/Meireles, McEachran - Kalou, Lukaku, Malouda

                            4 omladinca, ali najvise me brine vezni, zbog nekog glupog osjecaja da se neko ne povrijedi. Adam i Lucas nisu njezni.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Boas ce kombinovati normalno, navodno ovako nesto:

                              Cech - Bosingwa, Luiz, Alex, Bertrand - Romeu, Ramires/Meireles, McEachran - Kalou, Lukaku, Malouda

                              4 omladinca, ali najvise me brine vezni, zbog nekog glupog osjecaja da se neko ne povrijedi. Adam i Lucas nisu njezni.
                              Nije ni Spiring a ni Koudi nimalo, videces ako bude igrao nekim slucajem.

                              Ne znam, nekako mi nerealno da vas tucemo 2 puta u tako kratkom roku, nadam se da me osecaj vara. Keni ce verovatno istu taktiku primeniti, mozda ne bas istu ali sigurno ce igrati strpljivije.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Nije ni Spiring a ni Koudi nimalo, videces ako bude igrao nekim slucajem.

                                Ne znam, nekako mi nerealno da vas tucemo 2 puta u tako kratkom roku, nadam se da me osecaj vara. Keni ce verovatno istu taktiku primeniti, mozda ne bas istu ali sigurno ce igrati strpljivije.

                                Ako Romeu ponovi igru protiv Evertona i Wolvesa a McEachran se oslobodi + borbeni i brzi Ramires ili iskusniji Meireles trebalo bi to liciti na nesto. I protiv Wolvesa (Romeu - Meireles - Ramires) bilo odlicno, brzo lopta isla. Normalno niste vi Wolves, ali smatram da ce vezni bolje izgledati u odnosu na partiju sa Leverkusenom, gore od toga ne moze. Ne bi me iznenadilo ni da nas opet dobijete jer igraci sada pucaju od samopouzdanja a to nasima upravo fali. Steta sto se sastajemo ovako rano ali sve je moguce sutra. ;)
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X