Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ta kreativnost nam je dosla glave prosli put

    http://www.youtube.com/watch?v=K5loeV-_4og
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment




    • Nadam se da ce biti bolje ove sezone..Bas bi voleo titula da se vrati na Enfield!
      CZ-JK-Elton John-Diva

      Comment


      • Originally posted by Liverpool FC View Post
        Ta kreativnost nam je dosla glave prosli put

        http://www.youtube.com/watch?v=K5loeV-_4og
        Pu, pu, nikad vise onakva sezona, jos samo da nam je grom skinuo nekog igraca ili da se ne daj boze zapalio Enfild moglo je da bude gore... Mora to jednom da se vrati.

        Kalu, fenomenalan potpis, i ja sam ga video na YT. Suve cinjenice
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • jedan lik napisao na twiteru da je njegovom caletu liverpool (njegovi uspesi) nabio komplekse kao fanu MU,i otisao do neke starice koja je bcila prokltstvo na Liverpool,i od tada nije LFC uzeo titulu
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Originally posted by Liverpool FC View Post
            jedan lik napisao na twiteru da je njegovom caletu liverpool (njegovi uspesi) nabio komplekse kao fanu MU,i otisao do neke starice koja je bcila prokltstvo na Liverpool,i od tada nije LFC uzeo titulu
            Kontaktiracu ja drugaricu, ona je iz vlaskih krajeva, bice to skinuto cas posla, sreca pa si mi rekao Ali stvarno mislim da se prokletstvo ove godine zavrsava, King Keni je tu, krug se zatvorio, vreme je. Najjaci tim u skorije vreme, dobra atmosfera, odlican trener, nemamo onaveze u Evropi. Titula mora stici
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Paaa ja bih bio zadovoljan i sa trecim mestom,sve ispod je neuspeh! Po meni glavni cilj je direktan plasman u Ligu sampiona,pa dogodina napad na titulu. Mada ako dodje ove sezone ne bunim se
              Kontaktiraj tu drugaricu odma pre tekme!
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Inace u moru klipova nasih naviajca koji su ubedljivo najkreativniji na internetu, ovaj je meni ubedljivo najbolji, zbog ovoga je YNWA u mom srcu.
                All glory
                All honor
                Victory is upon us!!!
                kultni video, i ja ga obozavam.

                ja negde cula da suarez i enrike pocinju danas.
                ?
                aurelio je povredjen. meireles ce biti na klupi...
                Last edited by Plavusa; 13-08-11, 11:40.
                http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

                http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

                http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

                Comment


                • To nema mnogo smisla.
                  Suarez je tek skoro dosao sa odmora.
                  Enrike je tek sinoc uradio prvi trening sa timom,iako je taj trening bio sa loptom,sigurno nije dovoljno da se svi upoznaju,uigraju.

                  Sta mislite ko otvara seriju golova? Kerol,Suarez,Dauning,Kajt,Henderson,Adam,Meireles, ili neko drugi?
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Gadjam na Kauta, ume da da bitne golove Meni i nije toliko besmisleno za Enrikea ako je Aurelio povredjen, Suarez ce verovatno sa klupe.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Suarez i Enrike su spremni da zaigraju, samo je pitanje da li ce Keni da ih stavi ili ce ipak sa njima da krene protiv Arsenala.

                      Seriju golova otvara Andy The Animal Carroll.
                      sigpic

                      Comment


                      • Dakle po ovome povredjeni su Ager,Aurelio,Akvilani i Dzeri.
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Originally posted by Liverpool FC View Post
                          Dakle po ovome povredjeni su Ager,Aurelio,Akvilani i Dzeri.
                          Kako sad Ager i Akvilani?
                          sigpic

                          Comment


                          • Plavusa je rekla daje Akvilani,a tamo na forumu koji sam ti poslao kazu i Ager otsutan do kraja septembra.
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Originally posted by Liverpool FC View Post
                              Plavusa je rekla daje Akvilani,a tamo na forumu koji sam ti poslao kazu i Ager otsutan do kraja septembra.
                              Skrtel je povredjen od stopera, za Agera nije nista izaslo. Plavusa je rekla za Aurelia samo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Šta se štrecate kakav crni Sunderland Kenny Daglish da izgubi prvu utakmicu u sezoni ej bre -.-
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X