Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E ovo sam isto ocekivao, jos jedan krilni igrac i to kakav...

    http://www.liverpoolfc.tv/news/media-watch/rumour-reds-plot-move-for-barca-star

    Afelaj i Dauning na krilima, savrseno, ali videcemo dal ce se i stvarno desiti, ipak je ovo samo glasina...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Kad bi se to desilo skakao bi na dupe od srece.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • The Reds team in full is: Reina, Kelly, Carragher, Agger, Enrique, Lucas, Adam, Henderson, Downing, Kuyt, Suarez. Subs: Doni, Carroll, Spearing, Maxi, Skrtel, Robinson, Shelvey.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Sve ok mada bih voleo da je umesto Lukasa ili Hendersona,Maxi. Kerol na klupi,pa dobro tu je Dirk.
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Kako je lepo gledati Liverpul kako igra fudbal!!
            Pa nek ne osvojimo ništa ove sezone, ali bar da nastavimo da igramo fudbal!!
            We all need a team of Carraghers, a team of Carraghers, a team of Carraghers.... We all need a team of Carraghers, a team of Carraghers, a team of Carraghers... We all need a team of Carraghers, a team of Carraghers, a team of Carraghers....
            Jeste pogrešio ali je opet legenda!
            C'mon Gerrard!!

            Comment


            • Kako bi voleo da Dzeri nekako igra desno krilo,da ne gledam onog Dzordana vise. Danas jeste odigrao solidno,ali ipak mi je odvratan. Bezobrazan i drzak. Kao sto sam rekao sto dalje od Liverpoola kad si vec dosao.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Originally posted by Liverpool FC View Post
                Kako bi voleo da Dzeri nekako igra desno krilo,da ne gledam onog Dzordana vise. Danas jeste odigrao solidno,ali ipak mi je odvratan. Bezobrazan i drzak. Kao sto sam rekao sto dalje od Liverpoola kad si vec dosao.
                Ja bih voleo da Gerrard igra standardno iza Kuyta i Suareza i da igramo 4-4-2 sa dijamantom u sredini!
                A što se tiče Hendersona, ne znam mnogo o njemu osim da je očigledno pozer - u jednom trenutku, kad je već izašao, bio je u kadru kako namešta frizuru!! Ajde bre!!

                Comment


                • Originally posted by pretorian View Post
                  Ja bih voleo da Gerrard igra standardno iza Kuyta i Suareza i da igramo 4-4-2 sa dijamantom u sredini!
                  A što se tiče Hendersona, ne znam mnogo o njemu osim da je očigledno pozer - u jednom trenutku, kad je već izašao, bio je u kadru kako namešta frizuru!! Ajde bre!!
                  Ma sta ga napadate, super je danas odigrao i jos dao gol... Gerrard je najefikasniji kad igra iza napadaca, ali ima jos dosta dok se on vrati na teren, sigurno mesec dana. Adam ga fenomenalno menja igra covek strasno a za male pare smo ga doveli, realno... zao mi Suareza sto nije dao gol ali je i to pokazatelj kad on nije dao gol kako smo igrali... Sjajno...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Voleo bih da vidim Afelaja u nasem dresu!
                    Hendersona vise necu komentarisati. Od mene nikada nece biti prihvacen kao igrac Liverpoola dokle god se ponasa nadmeno i bezobrazno.
                    Sta je sa Koatesom?
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Originally posted by Liverpool FC View Post
                      Voleo bih da vidim Afelaja u nasem dresu!
                      Hendersona vise necu komentarisati. Od mene nikada nece biti prihvacen kao igrac Liverpoola dokle god se ponasa nadmeno i bezobrazno.
                      Sta je sa Koatesom?
                      Ko ne bi voleo Afelaja u nasem dresu.. Realno je ja mislim da mozemo da ga dovedemo s obzirom na konkurenciju u Barsi na njegovoj poziciji slabo ce on igrati tamo... A mozemo da ga dovedemo za male pare, jer ga je Barsa dovela za neverovatnih 3 mil funti... Ponudimo 7 i on je nas, a isplatice nam se dvostruko... Zamisli samo Afelaja i Dauninga na krilu, dobili bi dvostruko na brzini...
                      Za Koatesa koliko sam ja cuo samo se ceka radna dozvola i on je Liverpulov igrac.
                      Dobar je Henderson ne vredi pare koje smo dali za njega, ali jos je on mlad, treba sacekati.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Zamisli postavu

                        Reina Kelly (Dzonson) Ager Karager Enrike Afelaj Dzerard Adam (Lukas kad ga vec forsiraju) Dauning Kerol (Kajt) Suarez!

                        Klupa: Selvi,Flanagan,Robinson,Henderson,Kajt,Doni.
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Originally posted by Liverpool FC View Post
                          Zamisli postavu

                          Reina Kelly (Dzonson) Ager Karager Enrike Afelaj Dzerard Adam (Lukas kad ga vec forsiraju) Dauning Kerol (Kajt) Suarez!

                          Klupa: Selvi,Flanagan,Robinson,Henderson,Kajt,Doni.
                          Pa Afelaj kad bi dosao sigurno bi igrao jer je strasan igrac, i to umesto Hendersona, e sad gde bi Gerrard igrao kad se vrati, licno ne bi izbacivao Lukasa jer je sjajan u defanzivi, a Adamovi centar-sutevi, korneri i slobodnjaci su fantasticni... Kerol kad se bude uigrao sigurno ce prvu postavu igrati sa Suarezom u napadu. Lukas je 100 posto siguran u prvoj, a kad se Gerrard vrati zamenio bi ili Hendersona ili Adama( ne daj boze) al Gerrard da igra na desnoj strani kao krilo, moze on to, ali ipak nije to njegova pozicija...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Nema nekog fantaziranja,Gerard ce igrati u srcu sredine sa jos dvojicom igraca,iza Dauninga i Suareza(makar ja tako mislim).Znaci rotirace Keni Lukasa,Adama,Hendersona,Gerrarda,Meirelesa,trojica ce igrati i mislim da ce svako imati dovoljnu minutazu ;)
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Slatke muke
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Originally posted by Liverpool FC View Post
                                Kako bi voleo da Dzeri nekako igra desno krilo,da ne gledam onog Dzordana vise. Danas jeste odigrao solidno,ali ipak mi je odvratan. Bezobrazan i drzak. Kao sto sam rekao sto dalje od Liverpoola kad si vec dosao.
                                Drugo je sto ga ti ne volis zbog necega,ali danas je bio medju najboljim na terenu i decko ima 20 godina i vjeruj mi igrat ce jos dugo u Liverpoolu i ima moju podrsku.

                                I evo jos nesto za Hendersona i njegovu danasnju utakmicu:

                                Henderson:
                                Passing at 71%
                                Tackles won: 67%
                                Duels Won: 50%



                                Evo Coatesa,kao sto sam vec pisao ceka se jos radna dozvola.

                                Lijepo je gledati ovakav fudbal kakav nam Liverpool pruza i makar zakratko biti prvi na tabeli.

                                YNWA
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X