Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l bi prihvatili 100m za Salaha plus Bejl i Benz? Pošto već vidim pominju se cifre od 200+ milki a Real bi se rešio pre svega Bejla koji uopšte nije loš procvetao bi, a Benz ima iskustvo igranja na kontre i to pa bi se snašao da spušta loptu. Još za tih 100 milki uzeti beka i golmana, i otvoriti se za još jednog štopera i veznjaka

    Kako je lepo maštsti

    Livepul ako nastavi da pogadja igrače moći će samo od zaradjenog novca pošteno da se pojačava iz godine u godinu.

    A Benza i Bejla pominjem jer iako su prošli možda najbolje dane imaju ogromno iskustvo osvajanja trofeja, a mislim da je vreme sl sezone za Premijer ligu.
    Last edited by Cassius Clay; 20-03-18, 16:40.

    Comment


    • Ja iskreno ne bih voleo ni Benzemu ni Bejla.

      Benzemu iz razloga što se nimalo ne uklapa u našu igru. A učiti njega sa 30 godina naš stil igre nema poente. Ne bi mogao da vidim Benzemu da radi ni 50% onoga što Firmino radi. Nije tu poenta samo da zna kontre da istrči, već i work rate. Mora da izgine 90 minuta. Da vrši konstantno presing na igrače. Ne vidim to u njemu nikako. I Staridz zna kontre da odradi, ali dzaba kad se nije uklapao u Kloppovu koncepciju. Jednostavno, nije igrač za nas. Možda kao rotacija kad menjamo stil igre, ali to je prilično skupa rotacija.

      Što se tiče Bejla, ne znam koliko je pametno dovesti igrača sklonog povredama u tim koji Klopp vodi. Klopp traži veliki intezitet na treninzima i generalno, i mislim da Bejl to ne bi podneo. Više bi bio povređen nego što bi igrao. Da ne pričam što bi tražio neku suludu platu.


      Bolje nemati igrače, nego imati pogrešne koji sede na klupi, bar meni.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Samo da se dovede jedan top plejmejker zadnji vezni, da se ne žali lova za tu rolu, jedan dobar krilni igrač na ovo što sad ima Klopp u timu i to je sasvim dovoljno. Eventualno da se potraži dobar desni bek na tržištu.

        Prodaja bilo koga iz udarne trojke je opet dva koraka unazad. Cenim da će Salah ako ništa ostati bar još sledeću sezonu.

        Sledeće sezone se napada PL, sa tim u najavi pojačanjima ne sme biti izgovora, tim će posle dugo godina delovati sistemski jako na svim poljima i raduje taj progres iz sezone u sezonu, uprkos prodaji Coutinha za koju sam mislio da će ozbiljno taj isti progres stopirati, mada ga je svakako usporio.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman View Post
          Samo da se dovede jedan top plejmejker zadnji vezni, da se ne žali lova za tu rolu, jedan dobar krilni igrač na ovo što sad ima Klopp u timu i to je sasvim dovoljno. Eventualno da se potraži dobar desni bek na tržištu.

          Prodaja bilo koga iz udarne trojke je opet dva koraka unazad. Cenim da će Salah ako ništa ostati bar još sledeću sezonu.

          Sledeće sezone se napada PL, sa tim u najavi pojačanjima ne sme biti izgovora, tim će posle dugo godina delovati sistemski jako na svim poljima i raduje taj progres iz sezone u sezonu, uprkos prodaji Coutinha za koju sam mislio da će ozbiljno taj isti progres, mada ga je svakako usporio.
          Ako prodaju Salaha sve ovo sto si napisao pada u vodu.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Ja sam siguran da Salah ide. Ako stigne 200+ m ponuda, ko bi normalan to odbio. A ako uzmemo da je trenutno tik iza Mesija i Ronalda, i da je tu negde godina kao Nejmar možda i koji mesec mladji, ili god dana najviše, biće jako poželjan.

            Pošto navijam za Real više bih voleo da vidim Vilijana u Realu nego Salaha. Ne znam kako bi se uklopio u tim Salah u kome nije prva opcija, tj ne znam kako bi se to odrazilo na njegovo samopouzdanje. Sad ga ide pa ga ide i igra ko zmaj, ali kako bi neki post uticao na njegovu psihu nisam siguran.


            Za njega je najbolje da ostane u Liverpulu još godinu dana i da utvrdi da li je klasa klasa ili je to neka nebeska forma koja je neodrživa.
            Last edited by Cassius Clay; 20-03-18, 18:33.

            Comment


            • Ja sam ubeđen da Salah ostaje, koliko god para ponudili.

              Ako uprava podržava Kloppa kao što je to slučaj, neće poleteti za parama. Moje mišljenje.

              Što se tiče Reala, pre će se zaleteti na Hazarda nego Salaha. Sad je idealan trenutak za Belgijanca.
              Last edited by z0La; 20-03-18, 18:37.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Pa možemo(pišem za oba kluba jer navijam i za jedan i za drugi) da se zaletimo i na Azara i na Salaha, Benz i Bejl da odu. Mislim da će Real ovo leto hteti da obeleži pošteno, jer dugo nisu u poslednje vreme pucani neki ogromni novci iako ja mislim da će to biti pre svega Azar sa Ikardijem/Wernerom.
                Nego kontam da Zidan gotivi Salaha takodje pa...

                Ja mislim da treba da ostane, važniji je igrač od Kutinja, po meni. Kutinjo se da nadomestiti, Salah teško pod uslovom da nastavi ovako da igra.

                Ako bi i došlo do razmene plus novac izmedju Reala i Lfc onda bi najbolje po Liverpul bilo da uzmemo od mog Reala možda i Iska na kraju. Ali ko bi zamenio Salaha...

                A što se tiče Benzeme mislim da bi bio koristan kad razbijamo bunker, i za neke utakmice završio bi posao. Nema Firminjo isto prostora protiv Evertona i protiv Sitija. Mada jeste Benz mator.

                Comment


                • Da nije mnogo Hazard + Salah + špic?
                  To je 500+ miliona u najavi..

                  Po meni slučaj Coutinha i Salaha ne mogu da se porede. Brazilac je bio u Liverpulu 5-6 godina. Igrao dugo za Liverpul koji nije imao ambiciju za najviši nivo. Kao top igraču koji teži nekoj borbi, to je mnogo igranja bez ambicije. Verovatno se u njemu nakupilo da je hteo neki trofej i nije mogao više da čeka Liverpul da im dođe iz dupeta u glavu. Što je pošteno po meni.

                  Salahu je ovo prva sezona u klubu, i to baš sezona kad pokazujemo da smo se podigli na noge. Sezona u kojoj otkida kao debitant i ne vidim razlog zašto bi sledeće sezone otišao. Za dve godine, u zavisnosti od situacije, sasvim moguće.

                  Dao si 40+ golova u svojoj prvoj sezoni u klubu. Imaš trenera i tim koji ti totalno odgovara. Tim sledeće sezone ide u napad na titulu i igraš LŠ. Nešto ne vidim da će ide...
                  Last edited by z0La; 20-03-18, 18:56.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Pa da ali 230 miliona da li odbiti ili ne i kako će to odbiti pitanje je... A kako tržište ide, pa i ne bi me čudilo. Nadam se da ostaje, može sl sezone da se napadne titula. Nek me neko napuši unapred kad kažem da bih doveo Ćira iz Lacija da uskače, biće mnogo utakmica

                    Comment


                    • Meni će ostanak ili odlazak Salaha reći da li stvarno napredujemo ili je ovo sve nešto kratkoročno. Njegov odlazak je bukvalno dva koraka unazad.

                      Misliš da će Klopp opet da dovede Ćira? Koliko se sećam, već se jednom ispalio sa njim u Dortmundu.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Klop nikad, ali nikad nece dovlaciti igrace kao sto su Benzema i Bejl...uz duzno postovanje, oni vec ulaze u godine a pre svega fizicko stanje da ih mozemo polako nazivati " isluzene rage"....Druga jos bitnija stvar je da bi dovodjenjem takvih igraca znatno uticalo na hemiju u ekipi, pre svega zbog visine primanja doticnih...tu se upada u "vrzino kolo" iz kog nema izlaza....

                        Suma sumarum...nema od toga nista, nije fudbal igrica....mnogo tu uglova treba sagledati...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Ne bih ja nazivao nekoga isluženim sa 30 godina. Takav sport postaje da i sa 30 možeš da imaš još 4 vrh sezone, sve je stvar motivacije. Bejla i ne vidim u Liverpulu pre u Čelsiju a najpre u Junajtedu, ali Benzemu vidim, nije on toliko pohlepan i dokazao se kao neko ko može da proguta ego i igra za tim.

                          Ne može Firminjo sam izvući sezonu, treba nam drugačiji tip napadača da može Klop da kombinuje.

                          Comment


                          • 200m za Salaha niko nece ponudit.

                            Hm, zanimljivo pitanje za Liverpulovce.
                            Pare plus Isko za Salaha?

                            Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                            Comment


                            • Otkud ti znas? Real može glatko da ponudi i da ga uzme za 200+ i da ga na razne načine posle par meseci pokriju što od dresovs itd... Pola Azije i Afrike bi kupili dres i dobar deo ljudi islamske veroispovesti jer se on klanja posle svakog gola skoro. Deluje to ovako banalno, ali nije, ne sećam se nekog Arapina u Realu ili slično, a popularan je Real širom sveta, to bi bio bum... brzlo bi se njima Salah isplatio čak i kad bi pukli 200m. A mislim da ćemo odraditi jedan transfer 200+ čisto da se pokaže da je Real i dalje Real i da je i dalje tu, 150+ sigurno.
                              Last edited by Cassius Clay; 20-03-18, 21:29.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Otkud ti znas? Real može glatko da ponudi i da ga uzme za 200+ i da ga na razne načine posle par meseci pokriju što od dresovs itd... Pola Azije i Afrike bi kupili dres i dobar deo ljudi islamske veroispovesti jer se on klanja posle svakog gola skoro. Deluje to ovako banalno, ali nije, ne sećam se nekog Arapina u Realu ili slično, a popularan je Real širom sveta, to bi bio bum... brzlo bi se njima Salah isplatio čak i kad bi pukli 200m. A mislim da ćemo odraditi jedan transfer 200+ čisto da se pokaže da je Real i dalje Real i da je i dalje tu, 150+ sigurno.
                                Brate moj, evo dosta se ne slazem oko tvojih stavova, al batali se price oko dresova, znaci to dresovi otplatili blabla pusti pricu. Nebitno je meni oce li ga isplatit pravo da ti recem, nek daju i 300m ako ga cijene toliko.

                                Nema potrebe da daju 200m za Salaha, previse je to para za njega... A oce li to ponovit i sledece sezone... A pored Ronalda i jos jednog spica tesko.

                                Mislim da ce puc Real ozbiljne pare al na Kejna/Ikardija i Azara mozda, a ne Salaha.

                                Imaju oni i Bejla jos koji igra dobro kad je zdrav, tu su Asensio i Isko takodje.


                                Mislim da je Salah sigurica da ostaje u Pul jer nije presa ostalim timovima.
                                Ne Realu, ne PSZu jer ce i dalje forsirat Kavanija i Mbapea desno. E sad jedino mozda Bajern da se umijesa, moraju se Roben i Riberi mijenjat.

                                Iscrnjacih se da kuckam preko telefona, dosta je.

                                Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X