Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Primetio sam da u poslednje vreme lomimo protivnike i završavamo utakmicu do 60og minuta, a i ranije. Posle je sve odrađivanje posla.

    Protiv Njuke, 2-0 - 55. minut
    Protiv WH-a 3-0 - 57. minut
    Protiv Svetaca 2-0 - 42. minut
    Protiv Hudda 2-0 - 45. minut
    Protiv Watforda 2-0 - 42. minut

    Ovo je poslednjih 5 pobeda u prvenstvu. Plus Porto koji nisam računao. Odradi se posao na vreme i posle samo laganica.

    Odlična tekma danas. Salah nije normalan.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Javite koliko pauzira Emre, cim saznate.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Za sad...

        Jürgen Klopp confirmed Emre Can was taken off against Watford due to a muscle injury in his back.

        “[It is a] back [injury]. He doesn’t think, and I don’t think, it is too serious but it was too serious to continue,” said Klopp after the game.

        “He had that problem a little bit during the week; we gave him one day of extra recovery. But he thought it would work and he trained normally yesterday.

        “It was one header and maybe because of the temperature in the muscle – it is a muscle thing. But it should not be that serious and he will go to the national team I think, and have their treatment. Their game is not tomorrow. Then we’ll know more, but it should not be an issue.”
        Ne bi trebalo da je nešto ozbiljno...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Clean sheet i 5 komada u protivnickoj mrezi, odlicna i kontrolsina utakmica. Drago mi je da nas poraz protiv Utd. nije poremetio.

          Comment


          • Kao brisači na kolima, levo - desno.





            Kuda je provuče.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Da nastavimo od sinoć, zaslužio je vala.



              Trenutno na 36 golova!

              Most LFC Goals in a season (EPL era)
              36 Fowler 95/96
              33 Torres 07/08
              31 Fowler 96/97, Fowler 94/95, Suarez 13/14
              30 Suarez 12/13
              Most LFC Goals in a season ever:
              47 Rush 83/84
              42 Hunt 61/62
              40 Rush 86/87
              37 Hunt 64/65
              Može se reći da je Rushov rekord dostižan. Mada mislim da će mu zafaliti...
              Last edited by z0La; 18-03-18, 09:29.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Dosta sa Salahom, ajde malo da pohvalimo lepoticu Firmina
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Mo od ovih 28 golova ima samo jedan iz penala (to je zadnji ove sezone što se dosudilo Liverpulu, baš se Milner zezno što je prepustio taj penal njemu ), ostali sa ove liste su redovni izvođaći u svojim ekipama (osim Kavanija, ali sada kad nema Nejmara i on će svaki da puca)
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Originally posted by MareLFC View Post
                    Dosta sa Salahom, ajde malo da pohvalimo lepoticu Firmina
                    Ma i kakva lopta Robertsona kod drugog gola Salaha, a i generalno partija.

                    Comment


                    • Originally posted by Scouser View Post
                      Ma i kakva lopta Robertsona kod drugog gola Salaha, a i generalno partija.
                      Taj drugi gol je po meni najbolji od svih pet. Savršena akcija. Robertson baca Mane-u, trči u prostor, Mane mu daje odličnu loptu(i to levom nogom) i on centrira savršeno. Salah ispratio odličnim šprintom i laganica završnica. Baš profi akcija.


                      Ali ko je mogao da pretpostavi da će u prvoj sezoni dati 40+ golova jbte...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Bila još jedna vrh akcija kada je golman skinuo Firminu dobar šut, ako se dobro sećam bio je zicer posle lepe akcije....
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Originally posted by somborac View Post
                          Bila još jedna vrh akcija kada je golman skinuo Firminu dobar šut, ako se dobro sećam bio je zicer posle lepe akcije....
                          To beše ona kontrica, kad je Milner spoljnom dao u prostor Salahu, a on odigrao Firminu. Još Firmino iz prve izbacuje driblingom mislim Britosa ali šuta malo lošije levicom. I to je bila baš moćno.

                          Britosu juče baš nije bilo dobro.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Pominje se Draksler sve vise. Mislim da bi bio top pojacanje.

                            Comment


                            • U 17i30 na Eurosport2 Lajpcig-Bajern, pa ko je voljan da skautira Vernera ima šanse
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Ala kidaju nasi buduci igraci, rutiniranje Bajerna. [emoji3]
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X