Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Scouser View Post
    Koju, ne mogu se setiti ?
    Pa onu na koju se primio Konte.

    Tad je potkačio i Kloppa, samo je ovaj iskulirao i naplatio dug kasnije.

    Ono kao..."Nisam ja kao neki da divljam pored aut linije kao klovn"...tako nešto slično.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ma kakav crni odlican protivnik.Ubili smo ih proslog puta, gazenje bukvalno, a opet jedva na kraju dobili 4:3 (Aguero imao lepu sansu za 4:4 cak). Bajern i Barsa su dobili odlicne protivnike, pre svega Bajern.
      Verujem u Klopa, ali bice strasno tesko.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Ja jesam pričao da bi voleo Sevilju, ali čisto iz osvete.

        Ne bih voleo nekog lakog protivnika. Ako smo već dovde došli, daj nekog velikana da se bijemo pa ko jači. Npr. baš bih voleo Messija da vidim na Enfildu. Meni kao navijaču Liverpula bi to bio spektakl. Nije bitno samo osvojiti, već i sam proces dolaženja do finala. U tome je čar LŠ-a po meni.

        Bio sam baš zadovoljan kad smo izuvkli Porto, ipak je to prva nokaut faza, neki prelazni period za nas. Valjalo je što smo izvukli slabijeg protivnika, ali ovo je sad već ozbiljno.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ja sam iskreno prizeljkivao Barsu, cak mislim da bi sa Barsom lakse nego sa Sitijem. Ali i Siti je super. Samo da smo Real izbegli, s njima moze u finalu.[emoji3]
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Ni ja nisam za Real. Mislim da na dve tekme nemamo šta da tražimo protiv njih. Šta znam...

            Ali svakako bi bilo lepo videti Liverpul na Nou Kampu ili na Santjago Bernabeu...a ne da gledamo na polupraznom Etihadu.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ma to cemo moci i u polufinalu. [emoji3]
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment






              • Mora jako danas. Votford nije ekipa za zaebanciju. Valjalo bi da ih načnemo već u prvom, a u drugom samo da odradimo posao. Ali nešto mi govori da će danas da bude zaebana tekma.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment




                • Očekivana postava.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Mislim da OX treba da bude starter sto cesce, previse ga seta Klopp.
                    I sta je sa La lamom?
                    Last edited by Brian McShtull; 17-03-18, 16:35.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Šta je sa Lalanom?
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Klopp izašao i rekao da je Lovren povređen, ali nije pomenuo Lallanu...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Na tviteru sad kruži da je navodno i on..., u principu glupo bi bilo sada ga opet pustiti u reprezentaciju.
                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Kakva očajna sezona za njega. A da ne pričam što još uvek ne može da se oporavi i vrati u tim. Evo još 8 utakmica do kraja sezone...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Kako je samo kidao prošlu sezonu, po meni jedan od najzaslužnijih što smo na kraju dograbili mesto za LP.....
                              Uz Firmina igrač kome je definitivno najviše prijao dolazak Klopa umesto Rodžersa
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Plaši me ovo što ne može ovako dugo da se vrati. Puni 30 godina u maju, biće mu sve teže da se oporavi. Ne znam dokle će ga Klopp čekati.

                                Valjda bude spreman za sledeću sezonu, mora ako hoće još da igra kod nas.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X