Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sparsi su trenutno mnogo ozbiljna ekipa u svakom pogledu ali cu ipak da cepnem jednog keca sutra na vas
    sigpic

    Comment


    • Da li ce Asaidi biti spreman za sutra? Makar i sa klupe da udje tamo u drugom poluvremenu, on bi mogao malo da defiluje po krilu
      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
        Jel ti mene zajebavas? Prvo kazes da "nekako zaustavite Moussu", a sad "ko ga jebe". Slozi se da l' je vazan ili nije, pa da pricamo. Dawson je kao Skrtel kod vas, partner Vertonghen (Agger) mu vadi fleke, tako da nema potrebe da ih potcenjujes. Uostalom, i sam znas da su vasi stoperi kiksare, prvenstveno Skrtel, a ispade da je vasa odbrana granit i neprobojna...
        I da, pas igra. Pa zar mislis da vas ne ceka standardni Boasov presing u prvih 15 minuta, i plus dominacija Mousse 90 minuta?
        Kad imaju loptu, treba samo zaustaviti njega i Gereta. Vazan je ali ako mi nametnemo nas ritam, cemu i treba da tezimo, ne pita se previse niti ce toliko zavisiti od njega.

        Ja nisam nikad rekao da nam je odbrana granit, cak sam rekao da je i losija od njihove. Samo smatram da je Doson lak plen za ozbiljnog napadaca.

        Koliko znam i mi igramo presing i to odlican, podjednako dobar kao i njihov, cak imamo sa dva nova pojacanja i agresivnije i eksplozivnije igrace za isti. Uostalom, Brendan i AVB su ista skola.

        @Mumi, stoje neke stvari sto si rekao ali nasi nemaju cega da se plase. Moj stav je da jedan Liverpul ako zeli da se vrati gde mu je mesto ne sme na svom terenu mnogo da razmislja o protivniku. Takodje, Totenhem nije nikako ista ekipa u gostima i kuci, kao i mi. Kuci su dominantni i trenutno ih je zaista tesko dobiti na WHL, u gostima ranjivi. Ja jednostavno razmisljam tako, za mene poraz nije opcija. Ako cu da se bojim nekog u zivotu jebes to. A i nije ovo neki derbi niti tu ima ta iskra, u dvoboju ovih ekipa uvek zavisi od igre. Mi igramo raznovrsnije i lagano dajemo golove. Ako se konsolidujemo pozadi, dobicemo, stojim iza toga, kao i da cemo dati bar 2 i da ostaje videti koliko cemo primiti. Jednostavno nije Totenhem Junajted niti ima taj mentalitet da moze toliko da se provlaci sa prosecnom igrom. Jednostavno osecam pobedu.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Koliko znam i mi igramo presing i to odlican, podjednako dobar kao i njihov, cak imamo sa dva nova pojacanja i agresivnije i eksplozivnije igrace za isti. Uostalom, Brendan i AVB su ista skola.
          Ma nas presing je odlican, isti kao njihov, ali poenta jeste iznosenje lopte od strane zadnje linije, oni tu ne kiksaju, ne grese toliko kao mi, mi se ukenjamo protiv jaceg presinga, tu je razlika...

          Nocna ptico, Assaidi je uvek spreman, samo je pitanje hoce li biti na klupi, a to niko ne zna, sem BR-a...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Ma nas presing je odlican, isti kao njihov, ali poenta jeste iznosenje lopte od strane zadnje linije, oni tu ne kiksaju, ne grese toliko kao mi, mi se ukenjamo protiv jaceg presinga, tu je razlika...

            Nocna ptico, Assaidi je uvek spreman, samo je pitanje hoce li biti na klupi, a to niko ne zna, sem BR-a...
            Grese u jacim utakmicama, ne boj se. Vertongenov partner koji god da je i Parker imaju svojih momenata uvek. A i mi smo smanjili, videlo se to protiv Sitija i Arsenala najbolje. Protiv Arsenala su se svesno povukli ali nisu brljali kao protiv Junajteda npr. A presing je bio isti, mozda cak i bolji sa Arsenalove strane.

            Generalno su obe ekipe takve da ima zaista mali broj klasa igraca koji u jacim utakmicama mogu da donesu prevagu. Kod njih su to Musa i Bejl, a kod nas Stiv i Luis do januara. Onda je dosao i Dani te imamo jos jednog. Tu vidim isto nasu prednost. Samo me odbrana brine i ludak na golu, ne sumnjam u ofanzivu.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              @Mumi, stoje neke stvari sto si rekao ali nasi nemaju cega da se plase. Moj stav je da jedan Liverpul ako zeli da se vrati gde mu je mesto ne sme na svom terenu mnogo da razmislja o protivniku. Takodje, Totenhem nije nikako ista ekipa u gostima i kuci, kao i mi. Kuci su dominantni i trenutno ih je zaista tesko dobiti na WHL, u gostima ranjivi. Ja jednostavno razmisljam tako, za mene poraz nije opcija. Ako cu da se bojim nekog u zivotu jebes to. A i nije ovo neki derbi niti tu ima ta iskra, u dvoboju ovih ekipa uvek zavisi od igre. Mi igramo raznovrsnije i lagano dajemo golove. Ako se konsolidujemo pozadi, dobicemo, stojim iza toga, kao i da cemo dati bar 2 i da ostaje videti koliko cemo primiti. Jednostavno nije Totenhem Junajted niti ima taj mentalitet da moze toliko da se provlaci sa prosecnom igrom. Jednostavno osecam pobedu.

              Ja ne govorim da li ce se igraci LFC-a bojati ili sta vec, to me i ne interesuje mada im sigurno nece biti svejedno jer je u pitanju vazna utakmica. Nego mi bas bezveze tvoj stav u fazonu "pa necemo valjda od njih izgubiti" kao da docekujete QPR. Ti ako osjecas pobjedu, ne moras je ni objasnjavati jer je to tesko objasniti. Jednostavno nesto osjecas i lupi smajli u znak optimizma i tacka. Realno gledano, sve naginje na stranu Spursa. I jeste ovo derbi kola, apsolutno. Svi mecevi klubova iz top6 su derbi utakmice, sve su to medjusobni konkurenti. Kazes "mi igramo raznovrsnije i lagano dajemo golove", ali ne mozete vezati vise od 3 pobjede u ligi i jebes svu raznovrsnost ovog svijeta. Ako ih lagano dajete, jos lakse ih primate jer bi u suprotnom vezali neku ozbiljnu seriju rezultata. Tottenham lagano dobija utakmice, to im rutina. Ja bih volio da izgube sutra jer opasno prijete da nam pobjegnu.
              Last edited by bracala; 09-03-13, 20:38.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Ok Fresko, ma ljudi samo nemojte previse da razmisljate o sutrasnoj tekmi, kao i o tome dal cemo pobediti ili ne. Ako budemo igrali svoju igru, nema razloga da ne slavimo, a i ako izgubimo Boze moj, polako sklopice Brendan kockice na leto sa pojacanjima, pa cemo da vidimo kako ce sve to izgledati sledece sezone.
                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Ja ne govorim da li ce se igraci LFC-a bojati ili sta vec, to me i ne interesuje mada im sigurno nece biti svejedno jer je u pitanju vazna utakmica. Nego mi bas bezveze tvoj stav u fazonu "pa necemo valjda od njih izgubiti". Ti ako osjecas pobjedu, ne moras je ni objasnjavati jer je to tesko objasniti. Jednostavno nesto osjecas i lupi smajli u znak optimizma i tacka. Realno gledano, sve naginje na stranu Spursa. I jeste ovo derbi kola, apsolutno. Svi mecevi klubova iz top6 su derbi utakmice, sve su to medjusobni konkurenti. Kazes "mi igramo raznovrsnije i lagano dajemo golove", ali ne mozete vezati vise od 3 pobjede u ligi i jebes svu raznovrsnost ovog svijeta. Ako ih lagano dajete, jos lakse ih primate jer bi u suprotnom vezali neku ozbiljnu seriju rezultata. Tottenham lagano dobija utakmice, to im rutina. Ja bih volio da izgube sutra jer opasno prijete da nam pobjegnu.
                  Pa necemo valjda izgubiti od njih bez Lenona sa Holtbijem i Sigurdsonom po krilima i Defoom van forme. To bi moralo da se dobije.

                  Ne naginje sve na njihovu stranu. Bolja igra nasa, 3 specijaliste za jake tekme mi a oni 2 sto je vrlo bitan faktor, njihov drugaciji pristup u gostima nego kod kuce. Na njihovu stranu ide mentalna snaga.

                  Totenhem uopste ne dobija lagano vec se provlaci neko vreme. Lagano su dobili jedino Inter neki dan u poslednje vreme. Sve ostalo je uglavnom 1 razlike i prilicno tesno. Pa protiv WBA sa igracem vise nisu krstenu sansu napravili, raspalio Bejl 3 puta po lopti i jednom uslo. Imaju samopouzdanja to stoji.
                  sigpic

                  Comment


                  • Freshko gadja poentu, bolje se snalaze pod presingom, vi ste tu tanki, mani ti utakmicu s nama, mi nismo nikakvo merilo jer smo previse nekonstantni. Ovo sa Moussom mi je smesno, kako ne vidis da pored njega 90% ekipa ne moze da nametne svoj ritam, a ponajmanje tu pas-igru. Preterujes s uzdizanjem vaseg napada, niste imali krstenog protivnika dugo, ni mi to nismo bili jer nam je odbrana na nivou Aston Ville.
                    Da se osvrnem na to sto je Mumara rekao, i osporio to tvoje "Mi smo LFC, Anfield...". U tekmi s nama, Spursi su poveli kao i prethodna dva puta. U oba navrata su nakon toga popili petarde, sto mora da ostavi neke psiholoske posledice, makar u podsvesti. Proslog vikenda, u 51. Pera daje gol i smanjuje na 2-1. Logicno, ja kontam da ce Spursima uci voda u usi, da ce biti nesigurnosti, nekakva sansa za preokret... Jok. Oni su zaigrali jos bolje, nisu ni pomislili na prosle meceve, i napravili jos dve stopostotne prilike, Bale preko gola i los pas Gylfija koji je presekao Mertesacker. Poenta? Ojacali mentalno, imaju pobednicki duh, i najvaznije, jebe im se s kim igraju. Gledaju svoja posla, guraju da udju u LS i nista drugo ne pitaju. Imate i vi svoje adute, ali ne preteruj, i remi je dobar rezultat, a pobeda je stvarno uspeh, da ne kazem podvig. Sve u svemu, navijacu za vas, jer poraz kokoski odgovara Arsenalu.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      Freshko gadja poentu, bolje se snalaze pod presingom, vi ste tu tanki, mani ti utakmicu s nama, mi nismo nikakvo merilo jer smo previse nekonstantni. Ovo sa Moussom mi je smesno, kako ne vidis da pored njega 90% ekipa ne moze da nametne svoj ritam, a ponajmanje tu pas-igru. Preterujes s uzdizanjem vaseg napada, niste imali krstenog protivnika dugo, ni mi to nismo bili jer nam je odbrana na nivou Aston Ville.
                      Da se osvrnem na to sto je Mumara rekao, i osporio to tvoje "Mi smo LFC, Anfield...". U tekmi s nama, Spursi su poveli kao i prethodna dva puta. U oba navrata su nakon toga popili petarde, sto mora da ostavi neke psiholoske posledice, makar u podsvesti. Proslog vikenda, u 51. Pera daje gol i smanjuje na 2-1. Logicno, ja kontam da ce Spursima uci voda u usi, da ce biti nesigurnosti, nekakva sansa za preokret... Jok. Oni su zaigrali jos bolje, nisu ni pomislili na prosle meceve, i napravili jos dve stopostotne prilike, Bale preko gola i los pas Gylfija koji je presekao Mertesacker. Poenta? Ojacali mentalno, imaju pobednicki duh, i najvaznije, jebe im se s kim igraju. Gledaju svoja posla, guraju da udju u LS i nista drugo ne pitaju. Imate i vi svoje adute, ali ne preteruj, i remi je dobar rezultat, a pobeda je stvarno uspeh, da ne kazem podvig. Sve u svemu, navijacu za vas, jer poraz kokoski odgovara Arsenalu.
                      Remi nikad ne sme da bude uspeh ni za jedan klub, posebno na domacem terenu. To je gubitnicki stav. Oni koji tako razmisljaju nikad nista nece napraviti.

                      Imamo mi mnogo vise aduta nego sto vi mislite. Nebitno, necu dalje, sutra cemo sve videti. Stojim pri svom stavu da ako ne dobijemo krilni tandem Holtbi-Sigurdson sa onom kantom u spicu da treba da se polijemo benzinom i zapalimo. Moramo dobiti nekog jaceg, u suprotnom nismo ni za sta.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Pa necemo valjda izgubiti od njih bez Lenona sa Holtbijem i Sigurdsonom po krilima i Defoom van forme. To bi moralo da se dobije.

                        Ne naginje sve na njihovu stranu. Bolja igra nasa, 3 specijaliste za jake tekme mi a oni 2 sto je vrlo bitan faktor, njihov drugaciji pristup u gostima nego kod kuce. Na njihovu stranu ide mentalna snaga.

                        Totenhem uopste ne dobija lagano vec se provlaci neko vreme. Lagano su dobili jedino Inter neki dan u poslednje vreme. Sve ostalo je uglavnom 1 razlike i prilicno tesno. Pa protiv WBA sa igracem vise nisu krstenu sansu napravili, raspalio Bejl 3 puta po lopti i jednom uslo. Imaju samopouzdanja to stoji.
                        Pogresno si shvatio post. Tottenham lagano dobija utakmice u smislu da uzimaju bodove i kad su ispod nivoa, sto vi (i jos mnogo klubova) ne radite nikako. To je poenta i pravi ogromnu razliku i mnogo naginje na stranu Spursa, kao i cinjenica da ste ih posljednji put dobili prije 2 godine.

                        Problem je sto ispada da vi nemate nikakve sanse sutra. Diskusija je otisla na tu stranu, ali ja sam samo htio reci da su Spursi blagi favorit zbog debele serije iza sebe. Nista vise, nista manje.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Moramo dobiti nekog jaceg, u suprotnom nismo ni za sta.
                          A dobro me podseti... Za sta mislis da ste, koji su vam realni dometi?
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                            A dobro me podseti... Za sta mislis da ste, koji su vam realni dometi?
                            6. mesto na kraju a dogodine TOP4 ako se odradi prelazni rok kako treba.

                            Mislim da do kraja sezone mozemo dobro da odigramo i napravimo seriju za samopouzdanje pred sledecu sezonu. Sutrasnji mec je veliki ispit. Totenhem je kao i mi, ekipa bez dubine i mnogo se oseti kad fali bilo koji bitan igrac. Zato smatram da na svom terenu bez Lenona mi to treba da dobijemo. A i red je da nam se vrati malo za sve ovosezonske derbije. Siti nadigrali 2 puta, Junajted prvi put sudija sjebao, Everton sudija sjebao, Arsenal imali 2:0, pa mora nesto da se dobije da jebe rak raka.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              6. mesto na kraju a dogodine TOP4 ako se odradi prelazni rok kako treba.

                              Mislim da do kraja sezone mozemo dobro da odigramo i napravimo seriju za samopouzdanje pred sledecu sezonu. Sutrasnji mec je veliki ispit. Totenhem je kao i mi, ekipa bez dubine i mnogo se oseti kad fali bilo koji bitan igrac. Zato smatram da na svom terenu bez Lenona mi to treba da dobijemo. A i red je da nam se vrati malo za sve ovosezonske derbije. Siti nadigrali 2 puta, Junajted prvi put sudija sjebao, Everton sudija sjebao, Arsenal imali 2:0, pa mora nesto da se dobije da jebe rak raka.
                              Dobicete nas, budi bez brige. Kad vam Rafa Benitez namjesti prvih 11 na volej.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Dobicete nas, budi bez brige. Kad vam Rafa Benitez namjesti prvih 11 na volej.
                                Pustice nas ludak, njega interesuju samo dve utakmice s Junajtedom.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X