Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva je to legenda, stalno pravi naloge i kopira sa sportsport.ba

    http://forum.sportsport.ba/viewtopic...=309&p=2284916
    sigpic

    Comment


    • Hahaha kakva bestidnost.

      Mada meni nije problem sto radi copy/paste kad su postovi u pitanju, ali bilo bi dobro da se skrasi na jednom nalogu.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Moj lajk je onda dobio neurofunk sa ovog drugog foruma
        sigpic

        Comment


        • Ali je najjace sto misli da ga ne provaljujemo
          I tako seta od teme do teme, od foruma do foruma, navija za Liverpul, Mancester, Barsu, Real, Atletiko
          sigpic

          Comment


          • Njemu je makar lepo, uvek ce se radovati uspesima svog tima
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Kakva je to legenda, stalno pravi naloge i kopira sa sportsport.ba

              http://forum.sportsport.ba/viewtopic...=309&p=2284916
              Sad tek izvalio da je kopirao moj post...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment




              • Fauler majstor
                Last edited by ExEric; 12-02-13, 21:21.
                sigpic

                Comment


                • Fowler kraljina, vristim!

                  Comment


                  • Ali koja nadrealna scena, zeleno bice na golu, ovaj nesrecnik Dzon Bisop glumi psa i Fauler poput nekog dzelata ili nekog negativca sa povezom preko ociju
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Ali koja nadrealna scena, zeleno bice na golu, ovaj nesrecnik Dzon Bisop glumi psa i Fauler poput nekog dzelata ili nekog negativca sa povezom preko ociju
                      Nisam siguran sta je tacno hteo?
                      Mozda je hteo kao da dune loptu ili sta vec?

                      Comment


                      • Ovo je na poluvremenu bilo, poput onih egzibicija u NBA ligi. Kapiram da je Fauler hteo da sutne penal zavezanih ociju samo mi nije jasno sta je u celoj prici hteo ovaj Bisop.

                        Svejedno do jaja je smesno
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by KingEric7 View Post
                          Ovo je na poluvremenu bilo, poput onih egzibicija u NBA ligi. Kapiram da je Fauler hteo da sutne penal zavezanih ociju samo mi nije jasno sta je u celoj prici hteo ovaj Bisop.

                          Svejedno do jaja je smesno
                          Hteo je valjda da dune loptu ili da je malo pomeri ali gde glavom.

                          Comment


                          • Kakav li će sastav izvesti Rodgers protiv Zenita? Ja očekujem dosta jak sastav budući da smo iz oba Kupa ispali, u ligi i nemamo baš velike šanse da i naredne sezone Evropa dođe na Anfield, tako da će mislim sada u ovom takmičenju pokušati uraditi nešto više. Ponovo nema Stturidgea, a i Coutinho također ne može igrati. Vjerovatno će postavka ostati ista, dok bi kadar mogao biti od ranije, barem što se navale tiče. Sterling i Downing na krilima, Suarez kao najistureniji, a iza Gerrard, Henderson i Lucas, što je vrlo izvjesno.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment



                            • Koji kraljevi.

                              Comment


                              • Daniel Agger has not travelled to Russia with the squad and has remained at home, rested rather than injured. (Telegraph)
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X