Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Grujic je raspad, samo sto vole da sutne i to ubode ponekad. Kretanje 0, pregled igre 0, defanziva 0, decko je za Porutgaliju i to bi mu bio max.
    Ejaria je duplo bolji igrac.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • On odigrao 2 utakmice dobro, pa onda kiksne jedno 3-4 utakmice za redom, ne mozes se osloniti na takvog golmana. Eno kad je Neto branio prosle sezone u Juventusu, mislim da je primio 1 gol u 8 utakmica u prvenstvu, ali je zato ima nekih kikseva i panicnih reakcija, i cistom srecom nije primljen gol.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ni ja ne gotivim Minjolea, ali već sam rekao da je branio super dobar deo 2. polusezone i da je zaslužio šansu do kraja ove polusezone. Ako i dalje nastavi tako, zadržati ga.

        Gruja je dobar, ali mora da se kali još. Previše je sirov. Treba mu i da se taktički obrazuje.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          On odigrao 2 utakmice dobro, pa onda kiksne jedno 3-4 utakmice za redom, ne mozes se osloniti na takvog golmana. Eno kad je Neto branio prosle sezone u Juventusu, mislim da je primio 1 gol u 8 utakmica u prvenstvu, ali je zato ima nekih kikseva i panicnih reakcija, i cistom srecom nije primljen gol.
          Знам, али он други део друге полу-сезоне је бранио врхунски и сада почетак сезоне исто брани одлично.

          Ако буде кренуо опет да прави грешке, сигуран сам да ће га Клоп избацити из 11.

          Comment


          • Onaj Karius je jos gori, ali gotivi ga Klop i jbg.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ta zamena bi bila bukvalno presipanje iz šupljeg u prazno.

              Ali ajde, nek nas(bar Pixija i mene) razuveri Migs i biću srećan.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Пиксија неће сигурно.

                Је л' ја једини овде верујем у Мињолеа И Кариуса?

                Comment


                • Karius meni bolji od Migsa, izgleda mnogo sigurnije. A i sta je on imao greske u 2 meca Bou i WHu i odmah ga zakucao na klupu, pre toga imao 10 odlicnih meceva.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Је л' ја једини овде верујем у Мињолеа И Кариуса?
                    Da si me pitao pre par meseci, rekao bih da, ali polako, baš polaaako menjam mišljenje.

                    Karius po meni oličenje nesigurnosti. Neću da grešim dušu, nije mnogo ni branio, ali nije nikakav upgrade.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Blizi se kraj sage...sad je vreme da se trazi "krivac" i da se malo "opere" buntovnik kako bi se lakse i brze integrisao u ekipu... Iskreno sam iznenadjen, prijatno, nacinom na koji su gazde hendlovali citavu situaciju...jedno saopstenje i cao zdravo...nije bas lako odbiti toliki novac...
                      http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...klopp-13509527
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Sad cemo videti kako ce Klopara posupiti prema njemu, a kako ce se Pizdinjo ponasati.

                        Comment


                        • Još samo da vidimo kako će Klopp reagovati.

                          Moje mišljenje je da će dobiti malo po dupetu ali da će posle pauze za reprez. da se vrati u tim.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Još samo da vidimo kako će Klopp reagovati.

                            Moje mišljenje je da će dobiti malo po dupetu ali da će posle pauze za reprez. da se vrati u tim.

                            Comment


                            • To je to.

                              Inače je već krenula priča "nisam ja kriv, Barsa me naterala, agent me obmanuo". Budi čovek, reci da si ispao sisica najveća.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Jedino sto ga cupa je sto stvarno nije nigde davao izjave...ipak, treba dooobro da zapne da pridobije poverenje navijaca ponovo...a za Klopa...nek mu je bog u pomoci...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X