Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaebi ti trenera koji ima svo fudbalsko znanje sveta, kad ne može to da prenese na igrače. Trener bez cohonasa. Neću takvog trenera. Da mu uprava udara ćuške i da bude njihovo kučence. Da mu kažu biraj Ballotelija ili Etoo-a. Svaki put poludim kad se setim da su ovo trebali da budu naslednici Suareza. Svaka čast za sve što je uradio, ali idemo dalje.

    Fale 2 štopera. Jedan je trebao da dođe pre početka sezone, i onda u januaru da sačekamo VVD-a. I jedan Fabinho da se upari sa Keitom sledeće sezone. Podbacilo se dosta sa transferima. Mislim, nije sve crno, ima tu dobroh transfera, ali glavna boljka je ostala, i to sve baca u senku. Cele proklete sezone (ako ne dovede igrača u januaru) će nas pratiti ovo.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Najveci deo posla je tu Suarez radio. Kontre i jesu protiv vecih timova, osim Mourinha koji se zatvorio i dobio nas.
      Pa ne pricamo da li je ta igra na duze staze, na dve ili vise sezona, pricamo o tome da je te sezone igrao najbolji fudbal u evropi.
      Ili se ne secas ili nisi pratio tu sezonu LFC, oni su igrali atomski fudbal i u tom jednom periodu si izgledali kao najmocniji tim na svetu.

      Comment


      • Ljudi su dali 100 golova te 2013-14 sa mnogo gorom ekipom nego što je sad. Nisu to bile samo kontre, nego su gazili sve redom. Ne znam zašto se umanjuje uspjeh Brendana te sezone, čoek je izvukao maksimum od svih igrača te sezone. Sledeće je već bilo nemoguće da se ponovi uspjeh sa mnogo gorim nukleusom. Suarez otišao, a Staridž počeo da kuburi s povredama. Kako će na duže staze bez najboljih igrača? On je trebao da ode te sezone kad su mu nudili te opcije za špiceve umjesto Suareza. Šta da radi čoek sa Lambertom i Balotelijem? Đe ćeš da se takmičiš sa Sitijem, Junajtedom i Čelsijem koji svake sezone dovedu bar jednog vrhunskog igrača i još par njih koji mogu da budu starteri.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Scouser View Post
          Najveci deo posla je tu Suarez radio. Kontre i jesu protiv vecih timova, osim Mourinha koji se zatvorio i dobio nas.
          Pa ne pricamo da li je ta igra na duze staze, na dve ili vise sezona, pricamo o tome da je te sezone igrao najbolji fudbal u evropi.
          Ili se ne secas ili nisi pratio tu sezonu LFC, oni su igrali atomski fudbal i u tom jednom periodu si izgledali kao najmocniji tim na svetu.
          Protiv kojih vecih timova? Ocajni su bili Arsenal, Junajted i Totenhem te sezone, a od Sitija i Celzija smo od 4 utakmica 3 izgubili.
          Bilo je atomskog fudbala, euforija je rasla i atmosfera je bila super, izgledali su mocno, ali igra koja se zasniva na 2 igraca je krajnje neozbiljna. Ja samo kazem da Rodzers nista nije napravio od tima, sto se videlo vec naredne sezone. Jednostavno se diglo samopouzdanje u ekipi posle silnih pobeda od 0:3, 0:5, 4:0 itd, ali se samo cekalo kada ce doci kraj toj euforiji i kraj takvim rezultatima. To je zbog toga sto nismo imali utemeljenu igru. Eto o tome ja pricam.

          "Bolja" ili "losija" igra su subjektivne misli. Ja kazem da je danas bolja igra jer je izgradjen temelj i umemo da igramo na posed vise nego ranije. Bolja je za buducnost kluba i predstojece sezone, dok je Brendanova donela samo uzitak na godinu dana i nista vise.


          Originally posted by Reise View Post
          Ljudi su dali 100 golova te 2013-14 sa mnogo gorom ekipom nego što je sad. Nisu to bile samo kontre, nego su gazili sve redom. Ne znam zašto se umanjuje uspjeh Brendana te sezone, čoek je izvukao maksimum od svih igrača te sezone. Sledeće je već bilo nemoguće da se ponovi uspjeh sa mnogo gorim nukleusom. Suarez otišao, a Staridž počeo da kuburi s povredama. Kako će na duže staze bez najboljih igrača? On je trebao da ode te sezone kad su mu nudili te opcije za špiceve umjesto Suareza. Šta da radi čoek sa Lambertom i Balotelijem? Đe ćeš da se takmičiš sa Sitijem, Junajtedom i Čelsijem koji svake sezone dovedu bar jednog vrhunskog igrača i još par njih koji mogu da budu starteri.
          Nastala je euforija usled lepih pobeda i donela nam dobar niz dobrih utakmica. Sto onda sledece sezone nije izvukao maksimum iz igraca? Ako je on sagradio dobru osnovu igre, sto bi mu smetao odlazak jednog igraca? Ispada da Rodzers nema nikakve zasluge za to 2. mesto i tih 100 golova, vec su zasluge Staridzu i Suarezu.
          Da je sagradio dobar kolektiv, sledeca sezona mu ne bi bila onako ocajna.

          Sta da radi sa Lambertom i Balotelijem? Pa to pitaj njega, on ih je doveo.

          Comment


          • Ako ces tako gledati, "United, Arsenal i Totenham su bili losi tada i tada", onda prosle sezone nije bilo derbija samo je Chelsea igrao fudbal. Ne znam koja je fora navijaca da pljuju po klubu i umanjuju neke, ajde reci uspehe? Pokusaj objektivnosti, ne razumem?

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by Scouser View Post
                Ako ces tako gledati, "United, Arsenal i Totenham su bili losi tada i tada", onda prosle sezone nije bilo derbija samo je Chelsea igrao fudbal. Ne znam koja je fora navijaca da pljuju po klubu i umanjuju neke, ajde reci uspehe? Pokusaj objektivnosti, ne razumem?
                Ma ko pljuje po klubu?
                Uvek se trudim da izvucem pozitivno iz bilo koje situacije, pa eto i ove trenutne sa Klopom.
                Trudim se da budem objektivan ali se ti ne trudis da razumes ono o cemu govorim, a to je u kratkim crtama:

                - Zadovoljniji sam trenutnom igrom Liverpula iako nam do sad nije donela rezultate, jer sa Brendanovom igrom nismo gradili buducnost i temelj igre. Njegova igra je zavisila od 2 faktora: Suareza i atmosfere u timu.
                Buduci da su oba faktora izostala naredne sezone, losi rezultati su dosli kao realno stanje menadzerskog (ne)uspeha.

                Zato je za mene trenutna igra bolja.

                Stvarno ne znam zbog cega sam neobjektivan i zasto pljujem o klubu. Ja sam ubedjen da govorim pozitivno.

                Comment


                • Tebra nemoj da se sramotis, tada si imao Suareza/Gerrarda/Sturridge koji su svi igrali bolesno tu sezonu.

                  Sad imas 20average igraca i jednog Manea i to je to. Da nema Manea midtable tim.


                  Kaze jaci tim ima Klopp.
                  Ajde reci mi jednog igraca osim Manea koji bi imao mesta u nekom drugom top6 timu?
                  Last edited by Brian McShtull; 14-09-17, 16:30.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Tebra nemoj da se sramotis, tada si imao Suareza/Gerrarda/Sturridge koji su svi igrali bolesno tu sezonu.

                    Sad imas 20average igraca i jednog Manea i to je to. Da nema Manea midtable tim.


                    Kaze jaci tim ima Klopp.
                    Ajde reci mi jednog igraca osim Manea koji bi imao mesta u nekom drugom top6 timu?
                    Ne znam da li meni odgovaras jer ni u jednom trenutku nisam rekao da bolji tim ima Klopp.
                    Mozda si nesto pogresno procitao/razumeo. Rekao sam da je bolja Klopova igra i obrazlozio moje misljenje.
                    Pokazi mi da gresim pa cu ga mozda promeniti.

                    Mada, naravno i da mislim da je trenutni sastav kvalitetniji. Dzerard je imao solidnu sezonu te 13/14 i nista vise od toga. Cak je usporavao ekipu u mnogim utakmicama kada je trebalo da povecamo agresiju. Do 60. minuta bi izdrzao, a nakon toga bi usledio umor.

                    Manquillo, Jose Enrique, Johnson, Lucas, Kolo Toure itd takodje nisu igraci koji bi igrali u top6.

                    A danas, osim Manea - Firmino, Coutinho i Lallana. A tada? Suarez, Sturridge i eto Sterling.

                    Zasto taj odlicni Brendanov tim nije mogao da dobije Ludogorets? Ne razumem?

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Ajde reci mi jednog igraca osim Manea koji bi imao mesta u nekom drugom top6 timu?
                      Ja bih uzeo Lalanu bez razmisljanja. I Kutinja mozda, mada nisam nikad o tome razmisljao
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Lalana, Kutinjo, Firmino, Salah, Klajn, Gini bi u najgorem slucaju bili rotacija, a kod nekih ekipa sigurno starteri.Henderson isto jeste kalibar za top6 ekipa, a ne za midtable.

                        Mane svuda starter.

                        Comment


                        • Firmino pre Lukakua/Kanea/Lacce/Morate/Jesusa? Al za malo
                          Klajn isto ne moze ni u jednu ekipu u prvih 11. Lallana isto, mada eto biciju bi igrao. Gini pitanje da li bi bio starter i u midtable ekipama, a kamoli u top6, mozda na svojoj poziciji i bi ali kao veznjak nigde.
                          Kutinjo bi verovatno bio, ali i to je pitanje, Eriksen, KDB/Silva, Ozil, eto jedino bi u Junajtedu on imao mesta u prvih 11.
                          Henderson nije kalibar za top6 ekipu.
                          Jos ce da ispadne da je Klopp trebao s ovim timom titulu da uzme prosle sezone...

                          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Firmino pre Lukakua/Kanea/Lacce/Morate/Jesusa? Al za malo
                            Klajn isto ne moze ni u jednu ekipu u prvih 11. Lallana isto, mada eto biciju bi igrao. Gini pitanje da li bi bio starter i u midtable ekipama, a kamoli u top6, mozda na svojoj poziciji i bi ali kao veznjak nigde.
                            Kutinjo bi verovatno bio, ali i to je pitanje, Eriksen, KDB/Silva, Ozil, eto jedino bi u Junajtedu on imao mesta u prvih 11.
                            Henderson nije kalibar za top6 ekipu.
                            Jos ce da ispadne da je Klopp trebao s ovim timom titulu da uzme prosle sezone...

                            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                            Ne pre njih, nego sa njima.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Firmino pre Lukakua/Kanea/Lacce/Morate/Jesusa? Al za malo
                              Klajn isto ne moze ni u jednu ekipu u prvih 11. Lallana isto, mada eto biciju bi igrao. Gini pitanje da li bi bio starter i u midtable ekipama, a kamoli u top6, mozda na svojoj poziciji i bi ali kao veznjak nigde.
                              Kutinjo bi verovatno bio, ali i to je pitanje, Eriksen, KDB/Silva, Ozil, eto jedino bi u Junajtedu on imao mesta u prvih 11.
                              Henderson nije kalibar za top6 ekipu.
                              Jos ce da ispadne da je Klopp trebao s ovim timom titulu da uzme prosle sezone...

                              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                              Tebi bi igrao Ozil pre Kutinja?

                              Comment


                              • Koliko se potcenjuje Kutinjo, ja ne verujem sta citam..
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X