Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klop da je imao srece u uprelaznom roku ovaj tim bi izgledao dosta bolje. Da su Van Dajk i Keita potpisaliza ovo ljeto, duga bi se pjesma pjevala. Nudio se ogroman novac i vise nego sto ova dva igraca vrijede, ali inat klubova ovih igraca je presudio. E sad sto je Klop tvrdoglav, pa nije doveo nikog drugog to se mu se mora zamjeriti. Mislim da se i on pokajao u vezi toga a narocito zbog toga sto nije doveo stopera.

    Klop je trener koji je tu na duze staze i mislim da moze da napravi strasan tim i da osvaja trofeje, potrebna mu je jos koja kockica pa da krene sa tim. I ovu sezonu ste prerano otpisali, mnogi.

    Comment


    • Igra li Mane za vikend ili je jos uvek pod suspenzijom ?
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by MareLFC View Post
        Igra li Mane za vikend ili je jos uvek pod suspenzijom ?
        Jos 1 mec pod suspenzijom.

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Jos 1 mec pod suspenzijom.
          Završio je on suspenziju. Odradio je onu tekmu u kupu kao treću utakmicu.

          Može da igra u nedelju.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Bez prevelikog razloga se pravi losa atmosfera, svi smo svesni da je Klop kiksnuo u prelaznom roku, ali nije smak sveta. Grupu cemo svakako proci, i to vrlo moguce sa prvog mesta, to je jedino bitno, a ocekujem i da u ligi udjemo u seriju sada kada smo kompletni. Poslozice se to sve, necemo celu sezonu primati toliki broj golova siguran sam. Kad je Klop dosao, jasno je bilo da ovo nije projekat gde se ocekuje insant rezultat, zavrsio je u 4, to je i bio plan, ove godine bih bio zadovoljan istim rezultatom, ta stabilnost je bitna za duze staze, da bi u nekom trenutku mogli napasti titulu. Misli se na buducnost, to je najbitnije, vidi se po transferu Keite, nikada nismo do sada tako razmisljali. Tako da zajebite pricu o Karlu, i o smenjivanju Klopa u Septembru, ne rade se tako stvari, nije da smo navikli na trofeje u prethodnom periodu. Njuka na gostovanju je idealan mec za podizanje samopuzdanja, ocekujem isti sastav, jedino izmene na golu i desnom beku, gde se nadam Gomezu.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Završio je on suspenziju. Odradio je onu tekmu u kupu kao treću utakmicu.

              Može da igra u nedelju.
              Aha, nisam znao da se racuna i kup utakmica. Moja greska

              Super onda, mislim da ne bi trebalo da bude problema protiv Njuke

              Comment


              • Originally posted by mark it zero View Post
                Bez prevelikog razloga se pravi losa atmosfera, svi smo svesni da je Klop kiksnuo u prelaznom roku, ali nije smak sveta. Grupu cemo svakako proci, i to vrlo moguce sa prvog mesta, to je jedino bitno, a ocekujem i da u ligi udjemo u seriju sada kada smo kompletni. Poslozice se to sve, necemo celu sezonu primati toliki broj golova siguran sam. Kad je Klop dosao, jasno je bilo da ovo nije projekat gde se ocekuje insant rezultat, zavrsio je u 4, to je i bio plan, ove godine bih bio zadovoljan istim rezultatom, ta stabilnost je bitna za duze staze, da bi u nekom trenutku mogli napasti titulu. Misli se na buducnost, to je najbitnije, vidi se po transferu Keite, nikada nismo do sada tako razmisljali. Tako da zajebite pricu o Karlu, i o smenjivanju Klopa u Septembru, ne rade se tako stvari, nije da smo navikli na trofeje u prethodnom periodu. Njuka na gostovanju je idealan mec za podizanje samopuzdanja, ocekujem isti sastav, jedino izmene na golu i desnom beku, gde se nadam Gomezu.
                Potpuno se slazem. Dugo vremena smo bili u velikom zaostatku u odnosu na top 4 ekipe, tako da preko noci rezultat ne moze da se vidi. Dve godine je malo za ozbiljan projekat. Zato ja i pricam da je fudbal u Liverpulu danas daleko bolji nego onaj iz 13/14. Istina, ocigledno je da na mnogo cemu ima jos da se radi, ali se jasno vidi plan koji za sada solidno tece.

                Comment


                • Samo da nam Bajern ne mazne Jirgena...Nama je najvaznije da se nekako ustalimo u LS, bez obzira na ovaj prelazni rok, trziste nije isto kad si ucesnik LS i kad nisi...lakse je zadrzati kljucne igrace, lakse je dovesti kvalitetna pojacanja i samim tim lakse je uspostaviti neki sistem i planirati koju godinu unapred...To treba da nam bude osnovni zadatak a iz toga ce se vremenom izroditi i trofeji...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • @mark it
                    Pa nijedan navijac Liverpula ovde nije napisao da bi hteo da Klopp ode. Normalno je da bi navijaci Junajteda/Celsija voleli da ode.

                    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • I ove sezone opet imamo najgori raspored oko Bozica...4 tekme za 8 dana, razmak izmedju poslednje dve manji od 48h, kao prosle Sunderland. Zato je Celsi za 10 igrao 3, i onda je cudno sto smo se raspali u januaru(plus Mane otisao, a Matipu nije bilo dozvoljeno da igra).

                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment



                      • Sturridge pocinje, svidja mi se, jer je Firmino bas u losoj formi. Can klupa, isto losa forma.

                        Comment


                        • Ako ne udjemo u LŠ ove sezone, Klop treba da dobije otkaz.

                          Comment


                          • Hvala na dobroj i borbenoj utakmici. Puno sreće vam želim u nastavku prvenstva.
                            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                            Comment


                            • Takodje.

                              Iz prve mi je bilo drago sto Sturridge pocinje pre Firmina, jer je ovaj u losoj formi, ali Sturridge je bio odvratan. I jedinu sansu koju je imao nije je iskoristio.

                              Comment


                              • Hvala Mags, takođe. I da Riči počne da zabija golove.

                                Da li je moguće da je Staridz onoliko propao? Meni je stvarno bedak da ga gledam onakvog. Kad se setim kakva je zverka bio i koliko je bio rasan...

                                Izgubio je brzinu, agilnost, preciznost + preveliki strah od duela. Ali ono najgore je što je izgubio onaj osećaj egzekutora, ubice. Kad ga vidiš samog ispred gola, znaš da je to gol. Sad je totalno drugačija situacija. Basš su mu povrede osakatile karijeru i napredak.

                                Klopp ako u januaru ne dovede štopera znaš šta... Nema izgovora. Ne zanima me koliko para i slično, samo da dobijemo bilo kakvu sigurnost pozadi. Ako već igramo kako igramo, ne moramo i da primamo dodatne glupe golove jer štoperi ostave samog napadača(koji je jedini protivnički igrač na našoj polovini) 3 metra od njega i jedan i drugi. Imaš jednog igrača da čuvaš, i imate 2vs1, i opet mu date 3 metra prostora....
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X