Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je ovo tacno, opet Borini na krilo...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • We do know now why Sahin hasnt accepted yet the loan deal to Arsenal. His agent met yesterday Anfield owners. He wants all info on table.
      Brendan Rodgers will guarantee him a place in the starting line-up and Sahin looks to approve a switch to Anfield on Tuesday, leading his representative to undertake his whirlwind trip to complete the deal.
      Još se navodno Rodgers interesuje za Mexikanca Hectora Herreru. Je l' ko upratio njegove igre, ima li šta od njega? Cijena bi bila negdje oko 10-ak miliona.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Originally posted by Merlin View Post
        Još se navodno Rodgers interesuje za Mexikanca Hectora Herreru. Je l' ko upratio njegove igre, ima li šta od njega? Cijena bi bila negdje oko 10-ak miliona.
        Ja sam cuo da smo ga samo gledali, i da ce ga najverovatnije Man Utd dovesti u svoje redove...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Guillem Balague @GuillemBalague
          Sahin choice should be made pretty soon. AFC and LFC agreed all with Madrid. Now up to player. At LFC they think he can still be convinced
          .....


          EDIT:

          Confirmed #LFC team: Reina, Robinson, Carragher, Agger, Kelly, Henderson, Spearing, Adam, Shelvey, Sterling, Borini
          Subs: Jones, Coates, Downing, Lucas, Allen, Flanagan, Morgan
          Spiring
          Last edited by The Admiral; 23-08-12, 18:38.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Mike Jefferies ‏@mikejefferiesL4
            Interesting new development this afternoon re' Sahin: RM have told LFC he's ours if we want him. It's all now down to BR. That's all I know.
            Jbem li ga, dovodite ga. A i svi sa twitta kazu da je blizi nama nego Arsenalu, kakva ludnica brate...

            A sta je ovo Brendane, neki dijamant izgleda...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Dobro je,jos uvijek ona gajba aktivna

              Stvarno bih volio da dodje u Liverpool,da se i njima konacno nesto dobro desi...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Pazite ovo: http://www1.skysports.com/football/news/11095/8011979/

                Carroll ne igra zbog povrede? Znam da je Rodgers govorio da će Carroll početi utakmicu ako ne bude osjećao bolove. Haman da ne želi da rizikuje sa njim. Jedino što me brine je odbrana sa Carragherom, ako se iskrade ponovo koji njegov kiks neće valjati bez obzira što je protivnik Hearts.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Originally posted by Merlin View Post
                  Pazite ovo: http://www1.skysports.com/football/news/11095/8011979/

                  Carroll ne igra zbog povrede? Znam da je Rodgers govorio da će Carroll početi utakmicu ako ne bude osjećao bolove. Haman da ne želi da rizikuje sa njim. Jedino što me brine je odbrana sa Carragherom, ako se iskrade ponovo koji njegov kiks neće valjati bez obzira što je protivnik Hearts.
                  Kad neko sumnja u coveka koji je odigrao 700 utakmica za Liverpul onda ga ne mozes uzeti za ozbiljno

                  Comment


                  • Jel ima negde prenos ili strim?
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Kad neko sumnja u coveka koji je odigrao 700 utakmica za Liverpul onda ga ne mozes uzeti za ozbiljno
                      Kad bi ti pratio Liverpool i gledao utakmice u kojima igra Carragher tek onda bi se mogao uzeti za ozbiljno.

                      @Liverpool FC

                      Evo fin stream: http://www.sports-x.net/
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Originally posted by Merlin View Post
                        Kad bi ti pratio Liverpool i gledao utakmice u kojima igra Carragher tek onda bi se mogao uzeti za ozbiljno.

                        @Liverpool FC

                        Evo fin stream: http://www.sports-x.net/
                        To je njemu oprosteno, on je zasluzio da igra iako ne zna nista, kao sto su Totti, Raul, Maldini igrali kad nisu znali nista tako i Stivi i Kara imaju pravo.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          To je njemu oprosteno, on je zasluzio da igra iako ne zna nista, kao sto su Totti, Raul, Maldini igrali kad nisu znali nista tako i Stivi i Kara imaju pravo.
                          Naravno da mu je oprošteno, on je ipak jedna legenda koja se neće roditi više, ali ja pričam o nečemu drugom - garanciji da neće napraviti neki kiks. On je odigrao preko 700 utakmica za ovu ekipu, čitav život je posvetio Liverpoolu i za to ima veliko poštovanje kod svih navijača, ali u ovom trenutku nam ne treba ispadanje od Heartsa i još jedna bruka. Samo govorim o tome da me je strah da ne napravi neki kiks, a u posljednje vrijeme ih je znao napraviti, godine ga stižu što je i logično.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Ne moze on da bude kriv jedini, ekipa mora protiv takvih pacera da dominira da postigne 5 golova. Ako treba Karager da bude kriv onda ekipa treba da se zapita na sta lici.

                            Comment


                            • Pobjeda na kraju, nisam nesto odusevljen igrom, ali sta da se radi. Sterling je pokazao da za njega mora imati mjesta makar na klupi, MOTM bez razmisljanja. Borini me razocarao, slabo je reagovao kod onog sjajnog pasa Hendersona ( ) plus promasen cist zicer nakon asistencije Sterlinga.

                              Allen me odusevio svojom mirnocom, za sada mi uliva mnogo povjerenja, mogao bi biti izuzetno pojacanje ako ovako nastavi. Shelvey uzasan, mozda i najgori uz Karagera, mali Robinson solidno odigrao, a Downing zadnjih dvadesetak minuta igrao lijevog beka
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • He said: "Hopefully in the next 24 hours we'll get some confirmation on that.

                                "It's quite far [along the line]. He's a very good footballer."

                                Rodgers o Sahinu.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X