Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Odg: Liverpool FC room

    Mislim da je vreme da se gurne u vatru mladi Pacheco,vanserijski talenat &+I}\ Ne znam zasto forsira Ngoga kad ima tehniku kao bandera ali dobro u formi je pa jos i razumem.. ipak Pacheco bi meni prije igrao &+I}\

    Comment


    • #92
      Odg: Liverpool FC room

      [quote author=Liverpool FC link=topic=2667.msg157227#msg157227 date=1282213186]
      Krenuce mi suzica %QWT&W Toliko sam dugo cekao na OVO!
      http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...get-kop-moment
      [/quote]

      Jova h5g6k8

      Comment


      • #93
        Odg: Liverpool FC room

        [quote author=mr.gold link=topic=2667.msg157230#msg157230 date=1282213437]
        [quote author=Liverpool FC link=topic=2667.msg157227#msg157227 date=1282213186]
        Krenuce mi suzica %QWT&W Toliko sam dugo cekao na OVO!
        http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...get-kop-moment
        [/quote]

        Jova h5g6k8
        [/quote]
        http://sportal.rs/news.php?id=31990

        $%&5@$A
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • #94
          Odg: Liverpool FC room




          *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • #95
            Odg: Liverpool FC room

            HAhaha kralj &8@^J &8@^J

            Comment


            • #96
              Odg: Liverpool FC room

              Liverpool veceras pobjedio 1-0 pogotkom Babela.Ne bas pretjerano dobra igra jos je Joe Cole promasio penal u drugom poluvremenu.Jovanovic je bio dobar,iz utakmice u utakmicu ce biti sve bolji dok se navikne na Englesku.Aquilani najverovatnije ide na posudbu u Italija,a prosle godine je placen 20 miliona #%d*.Po meni je to greska jer je dosta bolji igrac od Lucasa i Poulsena.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • #97
                Odg: Liverpool FC room

                [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg157541#msg157541 date=1282262120]
                Liverpool veceras pobjedio 1-0 pogotkom Babela.Ne bas pretjerano dobra igra jos je Joe Cole promasio penal u drugom poluvremenu.Jovanovic je bio dobar,iz utakmice u utakmicu ce biti sve bolji dok se navikne na Englesku.Aquilani najverovatnije ide na posudbu u Italija,a prosle godine je placen 20 miliona #%d*.Po meni je to greska jer je dosta bolji igrac od Lucasa i Poulsena.
                [/quote]

                Aquilani je igracina i nadao sam se da ce novi trener da ga ''vaskrsne'' ali eto ,ako tako stoje stvari jbg... U Romi me je u par utakmica toliko odusevio,covek je u stanju da odigra bez i jedne greske utakmicu kada je u vrhunskoj formi. &8@^J

                Comment


                • #98
                  Odg: Liverpool FC room

                  Aquilani je izmislio fudbal za Lucasa, Poulsena i Maskerana zajedno. Neverovatno kako ga je upropastio onaj budjavi Benitez.
                  Samo ne razumem zasto Hodgson nece da ga stavlja u prvu. Jednostavno Liverpool samo tone i tone.......

                  Comment


                  • #99
                    Odg: Liverpool FC room

                    Zamislite kakav bi to vezni red bio:Jovanovic-Maske(Akvilani)-Dzerard-Kajt (maxi)
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Odg: Liverpool FC room

                      Pa Jovanovic i Kajt bas i ne garantuju neki uspeh, kao ni Maxi, jedino Steven, Maskerano i Aquilani, ja bih pre stavio samo njih trojicu na sredinu i igrao taktiku kao Chelsea (4-3-3).

                      Comment


                      • Odg: Liverpool FC room

                        [quote author=nucle0 link=topic=2667.msg157611#msg157611 date=1282307676]
                        Pa Jovanovic i Kajt bas i ne garantuju neki uspeh, kao ni Maxi, jedino Steven, Maskerano i Aquilani, ja bih pre stavio samo njih trojicu na sredinu i igrao taktiku kao Chelsea (4-3-3).
                        [/quote]

                        Nista od te varijante.
                        Pogledaj ovo:
                        http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...r-italian-loan
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Odg: Liverpool FC room

                          Pa znam, cuo sam pre neki dan. Liverpool nastavlja sa greskama koje su pravili sa Benitezom. Imaju gomilu prosecnih igraca od kojih niko nema kontinuitet, a ni kvalitet za veci uspeh u Engleskoj ligi.
                          Realno osim Gerrarda i Torresa niko ne bi mogao da igra u prvoj u Chelseu ili Man Utd, mozda cak ni u Cityu.......
                          Stvarno ne razumem politiku kluba.

                          Comment


                          • Odg: Liverpool FC room

                            Babelov gol za minimalac pred revans

                            redsserbia | 20 Avgust, 2010 14:56

                            Iako nije pruzio zadovoljavajucu igru Liverpul je iapk uspeo da pobedi turski Tabzonsporsa minimalnim rezultatom. Na ovom mecu debitovao je i kristijan Poulsen. Liverpul je nastupio u sastavu: Reina,Aurelio,Kirgijakos,Karager,Keli,Jovanovic,Ko le,Poulsen,Maksi Rodrigez,Lukas,Babel.

                            Prvih 45 minuta nije vidjeno nista znacajno. Trabzonspor je bio sasvim ravnopravan rival,uz par dobrih pokusaja preko centarsuteva iz prekida. Kada se sudija Tomas Ajnvaler spremao da oznaci kraj prvog poluvremena Dzo Kol sjajno proigrava Babela koji postize pogodak,koji ce se kasnije ispostaviti pobedonosnim. Roj Hodzson je vec na startu drugog poluvremena uveo Fernanda Toresa umsto strelca gola Rajana Babela. Tada je Liverpul zaigrao brze,tada su ii sanse pocele da se redjaju.Promasivali su:Jovanovic,Tores,Lukas. Golman Trabzonspora,Onur Kirvak, je cak odbranio penal Dzo Kolu. ostalo je 1:0 za Crvene! Da li je to dovoljno!?
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Odg: Liverpool FC room

                              Daj Boze da dovedemo Aqvilanija na pozajmicu,igracina...samo povrede da ga zaobidju &8@^J

                              Comment


                              • Odg: Liverpool FC room

                                Gdje ce Akvliani na pozajmicu,u koji klub nisam u toku. (%fsd%&j
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X