Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • U svakom slucaju, konstruktivan dialog je poceo, mislim da je vrijeme da se ovdje stane, pa cemo da vidimo sta ce da se desi do kraja sedmice.

    Noto i Vladan su super ljudi, odredjene promjene nadam se da ce se desiti, jer forum je super mjesto, gdje je potrebno da konstruktivno razgovaramo i diskutujemo.

    Laganice idemo na taj restart, pustite sad ljude da rade, nadam se da ce uspijeti da srede situaciju.

    Pozdrav.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Ja ne vidim tu temu. Jel to samo za administraciju i moderaciju? A cilj je ovde transparentnost, zato je tema itekako potrebna.
      Da, samo za moderaciju
      Ali u svakom slucaju, ne mogu ja tebi sad da lupim poene samo zato sto mi se ne svidjas, nego zato sto si napravio neki prekrsaj.
      Zato postoji vise moderatora za jedan deo, oni se medjusobno konsultuju i dogovaraju, a ako je neka teza situacija, onda se svi ukljucuju.

      Po meni, a pricam iz iskustva, u 99% slucajeva ljudi bolje reaguju kad im posaljes pm ili kad im das te poene i ako treba objasnis zasto, nego kad ih javno opominjes.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ovi ultimatumi su mi najjaci, sem Akija ja ne vidim da je taj grupni chat za dijalog i rjesavanje situacije. Stavise vidim samo tvrdoglavost i bezobrazluk.

        Princoni ja jesam obican clan bio do reorganizacije, odnosno pokusao da budem, ali mi to tesko uspijeva. Jer kad god izbije neka frka kome se obracaju i clanovi i administracija, meni? Kad dodje gazda, kome se obraca? Meni. Kad me neko nesto pita ja svakako odgovorim. Kad me neko nesto zamoli da mu se napise ispod nicka,, napisem, tako da ne peceruj.

        Aki me je pitao kod jezickih nedoumica i ja sam mu rekao sta ja mislim i da ga ja ne bih kaznio. Je li tako Aki? Moje je pravo da kazem da mislim da to nije ban, ali da preinacim bilo koju odluku, nije. Niti sam.

        Olja je uvijek bila blaga kod banova i kod konsultovanja misli da me pita sta bih ja uradio u toj u toj situaciji. Nisam joj naredjivao kako ti sad zelis da predstavis.
        Nisam nigde ni pisao da si naredjivao. Samo se stice utisak da si vise siva eminencija na forumu, nego li obicni clan jer ne vidim drugi razlog da se admin konsultuje sa obicnim clanom pored toliko drugih moderatora i admina.

        Comment


        • Moze restart,moze lepo Noto zbori....ako se biraju novi modovi Papi,Dale znam da oni posebno zele i mislim da bi bili prihvaceni,a moze i Mara

          I da dobar je ovo napredak,a manite se tenisa to ce se tesko promeniti veruje te mi

          Ovo sve kako je Noto napisao deluje da ce da funkcionise,i mislim da je korektno da se krene i da vidimo kako ce raditi

          Mozda urediti malo pravila i jasno napisati ko je admin u funkciji i mod,a ne da imamo konsulatante i sive eminencije
          Last edited by 61563; 11-10-17, 12:44.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Da, samo za moderaciju
            Ali u svakom slucaju, ne mogu ja tebi sad da lupim poene samo zato sto mi se ne svidjas, nego zato sto si napravio neki prekrsaj.
            Zato postoji vise moderatora za jedan deo, oni se medjusobno konsultuju i dogovaraju, a ako je neka teza situacija, onda se svi ukljucuju.

            Po meni, a pricam iz iskustva, u 99% slucajeva ljudi bolje reaguju kad im posaljes pm ili kad im das te poene i ako treba objasnis zasto, nego kad ih javno opominjes.
            U principu nije ni to lose ali sam za ovo resenje cisto zbog transparentnosti, nama obicnim forumasima ce svakako znaciti da vidimo gde gresimo i gde su granice.

            Takodje sam da se odrede tacno trajanje kazni. Da se izbegne proizvoljno kaznjavanje, tipa za mene je kazna 10 dana zbog nekog prekrsaja a neko ce dobiti tri nedelje iz razloga sto sam ja ovde duze vremena i sa moderacijom vec imam neku pricu.
            Primer:
            - vredjanje clana na nacionalnoj osnovi --> 2 nedelje za sve clanove, bez obzira bio to Indigo, Olja, Vladan..
            - spam --> opomena, pa --> 5 dana kazne...

            #Indigo, vodja sinikata


            @bojana, reaguju bolje ako su oboje razumni kao ti i ja i nas dogovor od pre par meseci. Za sad ga samo ti krsis
            Last edited by Indigo; 11-10-17, 12:48.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • P4p1 i Dale ne žele, to će i sami potvrditi ako hoće i tu treba staviti tačku. Kad i ako budu htjeli otvorena su vrata jer oni spadaju svakako među najbolje forumaše i vjerujem da bi bili bolji čak i od mene, koliko god nemoguće zvučalo da neko može biti bolji

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                U principu nije ni to lose ali sam za ovo resenje cisto zbog transparentnosti, nama obicnim forumasima ce svakako znaciti da vidimo gde gresimo i gde su granice.

                Takodje sam da se odrede tacno trajanje kazni. Da se izbegne proizvoljno kaznjavanje, tipa za mene je kazna 10 dana zbog nekog prekrsaja a neko ce dobiti tri nedelje iz razloga sto sam ja ovde duze vremena i sa moderacijom vec imam neku pricu.
                Primer:
                - vredjanje clana na nacionalnoj osnovi --> 2 nedelje za sve clanove, bez obzira bio to Indigo, Olja, Vladan..
                - spam --> opomena, pa --> 5 dana kazne...

                #Indigo, vodja sinikata
                To smo vec krenuli da pravimo, ima sigurno par nedelja, ali onda su neke bitnije stvari iskocile koje su morale da se resavaju
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  U principu nije ni to lose ali sam za ovo resenje cisto zbog transparentnosti, nama obicnim forumasima ce svakako znaciti da vidimo gde gresimo i gde su granice.

                  Takodje sam da se odrede tacno trajanje kazni. Da se izbegne proizvoljno kaznjavanje, tipa za mene je kazna 10 dana zbog nekog prekrsaja a neko ce dobiti tri nedelje iz razloga sto sam ja ovde duze vremena i sa moderacijom vec imam neku pricu.
                  Primer:
                  - vredjanje clana na nacionalnoj osnovi --> 2 nedelje za sve clanove, bez obzira bio to Indigo, Olja, Vladan..
                  - spam --> opomena, pa --> 5 dana kazne...

                  #Indigo, vodja sinikata


                  @bojana, reaguju bolje ako su oboje razumni kao ti i ja i nas dogovor od pre par meseci. Za sad ga samo ti krsis
                  Direktno vrijdjanje forumasa i vrijedjanje na nacionalnoj osnovi su uvijek bili najtezi prekrsaji i moraju da vuku najvecu kaznu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Direktno vrijdjanje forumasa i vrijedjanje na nacionalnoj osnovi su uvijek bili najtezi prekrsaji i moraju da vuku najvecu kaznu.
                    Da ja sam stavio dve nedelje kao primer. Svakako treba da bude najveca kazna. Slazem se.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      P4p1 i Dale ne žele, to će i sami potvrditi ako hoće i tu treba staviti tačku. Kad i ako budu htjeli otvorena su vrata jer oni spadaju svakako među najbolje forumaše i vjerujem da bi bili bolji čak i od mene, koliko god nemoguće zvučalo da neko može biti bolji
                      Pitajte Reisea ja bi njega stavio na NBA ili gde god, za noc je pogodan svakako ceka Portland do jutra,ako zeli

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post


                        U svakom slucaju, konstruktivan dialog je poceo, mislim da je vrijeme da se ovdje stane, pa cemo da vidimo sta ce da se desi do kraja sedmice.

                        Noto i Vladan su super ljudi, odredjene promjene nadam se da ce se desiti, jer forum je super mjesto, gdje je potrebno da konstruktivno razgovaramo i diskutujemo.

                        Laganice idemo na taj restart, pustite sad ljude da rade, nadam se da ce uspijeti da srede situaciju.

                        Pozdrav.
                        Stigao Trampinjo idemo,uvazavamo izvinjenje znam da vas ovi iz NFL malo zezaju i ruse rejting

                        Comment


                        • Originally posted by Princoni View Post
                          Nisam nigde ni pisao da si naredjivao. Samo se stice utisak da si vise siva eminencija na forumu, nego li obicni clan jer ne vidim drugi razlog da se admin konsultuje sa obicnim clanom pored toliko drugih moderatora i admina.
                          Ali stvarno mislis da ja to zelim? Da kad bilo koja frka izbije meni se svi obracaju i dobijam na desetine poruka, mailova, chatova? Evo ce ti odgovoriti i Olja i Bojana i noto i Dusan(on nece, ha burn Dusane, buuuurn) i papi i Nash da ne nabrajam sad. Ali to je tako, medjutim ja se nikad nikome nisam mijesao u rad i odluku, kao ni uredjivanje foruma posto sam istupio od uredjivanja foruma i moj jedini reon su bili prenosi, kad gazda kaze sad ces objaviti to, ja objavim. Do trenutka kad me Bojana zamolila da joj pomognem oko reorganizacije foruma, a potom je izbila jedna, pa druga, pa treca i sad cetvrta frka i svakako sam se iscimao u zelji da pomognem da se rijese svi problemi, na kojima se kao sto vidis i danas radi.

                          Fiksni, vrata su sirom otvorena i Daletu i papiju i Reiseu. ALi ako ljudi nece da preuzmu funkciju ne mozes ih nacerati. Sem papija, papi ce na silu dobiti funkciju
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ova zena je admin materijal.
                            Ne razumem. Ironija? Hvala Vladane ja o tebi i dalje imam ok mišljenje

                            Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Takodje sam da se odrede tacno trajanje kazni. Da se izbegne proizvoljno kaznjavanje, tipa za mene je kazna 10 dana zbog nekog prekrsaja a neko ce dobiti tri nedelje iz razloga sto sam ja ovde duze vremena i sa moderacijom vec imam neku pricu.
                              Primer:
                              - vredjanje clana na nacionalnoj osnovi --> 2 nedelje za sve clanove, bez obzira bio to Indigo, Olja, Vladan..
                              - spam --> opomena, pa --> 5 dana kazne...

                              #Indigo, vodja sinikata
                              Bravo za ovo. Svaka rečenica na mestu.

                              Ovo je najbolji predlog.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Mora jače za vrijeđanje po nacionalnoj osnovi.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X